2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Cok şükür gozun aydin canim.
Ben de oksopar kullaniyordum ilk gunden beri, ama artik bulamiyorum. Onun yerine enox kullanabilirsin, iceri ayni dedi doktorum

4000’lik aldım canım. Kanamam olunca bırakmıştım, şimdi tekrar başladık. Üç markayı da kullandım tüp bebek tedavilerinde Ama eczacı mübadilleri de yok depolarda dedi maalesef
Ben tanıdık bi eczane ile anlaştım eczaneye geldik ce bana ayırıyor iğne aramaktan kurtuldum

Hayirli aksamlar kizlar cok mutluyum artik bebegimi hissediyorum tam anlamda o ufak kipirtilar bebismis,dun gece ve bugun cok hareketliydi pit pit vuruyor cok sukur yaradana kurban onu sizlerle paylasmak istedim sevincimi
hadi gözün aydın evet o pıt pıtlar daha öncede oluyor ama anlaşılmıyor karın şişkinliğinden gaz vesaier damar atması zannediliyor halbuki o minik hareketlerle kendini gösteriyor o mucize

canım bizi de eklersen sevinirim yaş 39 ikinci gebelik 13.09.2020 sat tahmini doğum 20.06.2021

Sadece bir haftadır ilaç kullanıyorum, kimsede böyle olmamış galiba psikolojik.. yarın kadın doğumda randevum var ona da danışırım.

Eklerim tabiki canim saglikla gelsin minnos cinsiyeti belli mi
12+4 de pipi göremedim bu durumda kız olabilir ama daha erken belli olmaz demişti doktor haftaya randevumuz var 18 oluyoruz bakalım net bir şey söyleyecek mi

12+4 de pipi göremedim bu durumda kız olabilir ama daha erken belli olmaz demişti doktor haftaya randevumuz var 18 oluyoruz bakalım net bir şey söyleyecek mi
Cinsiyeti haftaya ekleriz o zaman gönlünden geçen olsun insallah seni ekledim ama telefondan yaptığım icin cok duzgun durmadi benim pc annemlerde geldiğinde düzenleyeceğim hepsini şimdilik idareten ekledim

Reactions: H E
Cinsiyeti haftaya ekleriz o zaman gönlünden geçen olsun insallah seni ekledim ama telefondan yaptığım icin cok duzgun durmadi benim pc annemlerde geldiğinde düzenleyeceğim hepsini şimdilik idareten ekledim
teşekkür ederim canım rabbim cümlemize sağlıklı sıhatli kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi

Kızlar biz bu Haziran anneleri olarak benim kafama takılan bebeğe ne alıcam hep kısa kollu ince şeyler mi alışverişe başlayan varmı

Kizlar benim de cinsiyet belli oldu son gittiğimizde de netlesti.1 kiz.1 erkek dedi 20.haftda detayli ultrasona girecegiz bakalim inşallah bisey cikmaz 18.haftadayiz simdi kizin ismi belli elvan erkek ismi bulamiyorum birturlu.erkek anneleri isim fikirleriniz var mi yada sizler ne koyacaksin isim

Hayirli aksamlar kizlar cok mutluyum artik bebegimi hissediyorum tam anlamda o ufak kipirtilar bebismis,dun gece ve bugun cok hareketliydi pit pit vuruyor cok sukur yaradana kurban onu sizlerle paylasmak istedim sevincimi
Ne güzeel maşallah,sizin ilk gebelik miydi ikinci mi ben hissedemiyorumda tam 17. Haftadayım

Kızlar biz bu Haziran anneleri olarak benim kafama takılan bebeğe ne alıcam hep kısa kollu ince şeyler mi alışverişe başlayan varmı
Başlamadım ama başlamak için sabırsızlanıyorum, benimde ilk gebeliğim ,videolar vs. İzleyerek anlayacağım bende ,ya da çevremde ki tecrübelilere sorarak

Ay ikiz mi bir kız bir erkek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…