2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben anlamadim kizlar benim tsh 3,73 doktorda bisey demedi ve sinirda gozukuyor neden 2 size yuksek
Ben hiç ilaç kullanmıyo olsa idim 3.73 değerinde arada bir tahlil verirdim ama yüksek diye düşünmezdim takip ederdim.ama ilaç kullanırken ortalama bir değerde tutmak istiyorlar o yüzden öyle bir değerde demekki ilaç biraz az gelmiş diye biraz artırıyorlar 1.5 2 2.5 u daha iyi buluyorlar,ilaç alanla almayan farklı değerlendirilmeli yani sizin vücudunuzun normali o olabilir

Ya peki neden bana bisey demedi simdi doktora sorsam benmi biliyon senmi derse ne dicem .. nasil degerimi dusurebilirim ki ..
Ben kendim üstüne basa basa sormuştum doktora tiroidlerim yuksekmis ona da ilac vermeniz gerekiyormuş diyerek. Cogusu pek önemsemiyor 3ler cok yüksek değil aslında ama onlem alınsa da kötü olmaz
Biz 2.trimesterdeyiz. Bu aylarda 3un altında olması yeterli

Evet kolesterol gebelikte yüksek çıkabiliyor normsl karşılanıyor. Bence burda tek sıkıntı tsh in biraz yüksek gözükmesi. Bi sormak laızm doktora.
baktım biraz internetten bol bol su içmek gerekiyormuş demekki beni korkutmak istemedi belki ondan bana su içmeye devam dedi off ya yılbaşında çok abarttım ve çok yağlı kötü şeyler yedim. Kendimden nefret ettim şuan ya bebeğime bişey olursa benim yüzümden .. bundan sonra yağlı tatlı hiç bişey yemicem

Kizlar bu tahliller beni korkuttu doktoruma attim sadece bol sıvı iç dedi . Diğerleri normal dedi. Bende kolesterol fln yüksek hep sanki dedim o da hamilelikte bu değerler normal dedi doktoruma güvenmek istiyorum ama korktummmm
Bence bu tahliller çok iyi sevinin bile çoğu insanın hdl kolestrolü(kalbi koruyan bu imiş)düşüktür hep sizin maşallahkolestrol bende de yüksek çıkınca şaşırmıştım ilk hamilelikte doktor tabi ki öyle olacak ki sütün yarasın bebeğe demişti,hazırlanıyorsun annesi

Selam kizlar birsey soracagim yasayan varmi acaba bugun ilk boyle oldu oturup kalkamiyorum karnim.kasiliyor yere comelme yani hafif otuma hereketi yapiyorum dogrulamiyorum sanki bicak batiyor acidan yurutmuyor bu arada pitirtidan bahsediyordum ama henuz bebekmi tam emin degilim bi hareket yok cunku gaz sorunuda yasiyoruz malum sizce bu yasadigim.sey normalmi kizimi unuttum hamilelige dair herseyden endise duyyoruz

Çok sağol yorumun için çok tedirgin oldum bian
çok naziksiniz çok tşk ederim oturdum ağladım şimdi korkumdan komşum geldi tam bu sırada. Üzülme dedi stres etme en fazla doktor ilaç verir dedi

Canim benim klestrol benimde hep yuksek cikiyor tsh 01 ve hic duzene girmedi t3 ve t4 daha yeni duzene giriyor cok yuksekdi dr ilac vermedi hamilelikde normal karsiliyor dr hormonlar alt ust oluyor duzene ilerleyen haftalarda ancak girer

Kabız olabilirsin bende olmuştu cnm bildiğin bıçak saplanır gibi . Kaysı ye bi iki tame sabah bak tuvalete çıkarsan ve rahatlamazsan o zmn doktora gözük bence

Korktum bian ya . Bakiym sağlıklı beslenip hergğn daha fazla su iççem iki haftaya tekrar ölçtürcem

çok naziksiniz çok tşk ederim oturdum ağladım şimdi korkumdan komşum geldi tam bu sırada. Üzülme dedi stres etme en fazla doktor ilaç verir dedi
En son tahlil verdiğimde bakmadım bile doktor baktı normal dedi belki benimde yüksektir biraz o kadar normalde biraz yüksek olabiliyor herkeste hiç kafana takma :)

En son tahlil verdiğimde bakmadım bile doktor baktı normal dedi belki benimde yüksektir biraz o kadar normalde biraz yüksek olabiliyor herkeste hiç kafana takma :)
Sağol gerçekten hepiniz rahatlattınız beni . İnsan bi tahlille alt üst oluyor ya rahat rahat hamileliğimizi yaşayamicakmıyız biz Detaylı da geçsin sonra rahatlarız umarım

Yok yere stres yapmayın olur mu kötü bir duruma bence iyi yazıp vebale girmem ama gerçekten çok güzel tahlilleriniz

Kabız olabilirsin bende olmuştu cnm bildiğin bıçak saplanır gibi . Kaysı ye bi iki tame sabah bak tuvalete çıkarsan ve rahatlamazsan o zmn doktora gözük bence
Kabiz degilim canim tam gobekden 4 parmak asagida oluyor bu kasilma evet bicak batmasi gibi korktum.simdi

Kabiz degilim canim tam gobekden 4 parmak asagida oluyor bu kasilma evet bicak batmasi gibi korktum.simdi
Ben kabızlığı 3 gün tuvalete çıkmamak sanıyordum ama bazen hergün çıkıp az çıkıyoruz farkında olmadan . Yani karnın yumuşak mı böyle kasık ağrısı olduğuna eminmisin. Ben duphalac almıştım ertesi gün lavaboya çıktım ve bıçak batmaları geçti ama bildiğin sancı gibiydi böyle kasılma gibi resmen iki üç saniye durup nefes alıyordum o kadar ağrıyordu . Kabızmışım haberim yoktu Bişey söyliyimmi kendimizi bazen çok korkutuyoruz da yani hemen kötü olcak diğe düşünüyoruz tedbir al tabi randevum ne zaman ?

Kramp giriyor. Daha önceden de yazmıştınız, hapşururken de ağrılarınız oluyodu. Magnezyum eksikliğinden olur kramplar, ağrılar.. kasık ağrıları devamlı mı, idrar yaparkende oluyomu, artı idrar yaparken yanma varmı, eğer bunlarda varsa da idrar yolu enfeksiyonudur. Dr gitmeniz gerekir

Kızlar size çok beğendiğim şeylerin ekran kaydını atıyorum :) sizde bakın bayıldım ben renklere

Eklentiler

• 9B8CF1B2-3E60-4081-B6E7-E93F391D4050.png
    178,2 KB · Görüntüleme: 68
  • C803B94B-973B-44C8-A3EA-18971366F9EC.png
    216,9 KB · Görüntüleme: 66
  • 8875C51D-225D-47C8-B3D6-DAABEA124750.png
    219,1 KB · Görüntüleme: 65
  • BEBBA1A7-430E-4B1C-8248-C8D2B4428E5F.png
    184,7 KB · Görüntüleme: 58
  • 0D4669E3-75DF-4111-81B7-201EB944EB8E.png
    250,1 KB · Görüntüleme: 62
  • 5B8D0A0F-EDC4-45D0-A2A9-A2C7EB4DCBE0.png
    237,1 KB · Görüntüleme: 61
  • 9E71E042-59E9-46D5-AC4E-5842F3C1271A.png
    231,8 KB · Görüntüleme: 56
  • 8DA318AD-DD21-44CC-AFE8-9ED18B2C8B77.png
    222,6 KB · Görüntüleme: 63
Normal canım. Rahim büyürken kaslar geriliyor. Ondan olur dedi bana doktor

Kızlar size çok beğendiğim şeylerin ekran kaydını atıyorum :) sizde bakın bayıldım ben renklere
Hepsi çok güzel canım çıtçıtlı body çok kullanılıyor. O yüzden bu kadar para verme bence. İlk altı ay kaka hep üstüne çıkıyor. Lekesi çıkmayanları atmıştım ben. Lcw ve ebebekten bir sürü aldım. Kustukça, kaka yaptıkça günde 7 kez değiştirdiğimi biliyorum.
bir de emzikler retro tarza güzel ama ağıza tam oturmaz gibi. Avent’in emzikleri çok rahat oluyor. Bebeğin yüzünde iz yapmıyor

Yok canim hapsururken ve oksururken degil normalken giriyor suan o yuzden takildim yoksa hapsurma ve oksurme esnasinda normal karsiliyorum idrar yaparken yanma ve zorlanma bir kackez oldu ama 3 defa idrar kulturu ve tahlil i verdim temiz cikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…