2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Rahim genişlediği için karnin alt kısmına bıçak saplanır gibi olabiliyor ama geçmeden devamlı işe doktoruna telefonda sormalisin benimde oluyordu şuan biraz azaldı batma yerine karnımın içi acıyor arada

İkea hemnes bu bizde malm olanı almıştık şifonyer Dolap hangisi seri hatırlayamadım. Bir de oyuncak dolabı büyük bir de çekmeceli olanı almıştık çok kullanışlı oluyor. Bizimkilerin alt kısmı soyuldu böyle yüksek olması daha kullanışlı. Sizin her şeyi var desene maşallah bebişin

Yok canim hapsururken ve oksururken degil normalken giriyor suan o yuzden takildim yoksa hapsurma ve oksurme esnasinda normal karsiliyorum idrar yaparken yanma ve zorlanma bir kackez oldu ama 3 defa idrar kulturu ve tahlil i verdim temiz cikti
Bazen üşütünce de kasıklar çok ağrır. Acaba üşütüyomusunuz ki ? ...Ayaklarınızı sıcak tutun

Birtek o eksik işte :) herşeyi hazır oda gelse tamamlanacak

Bu anneler yok mu bu anneler herşeyi onlara almicaz işte kendimizi mutlu edcek şeylerde alcaz :)) resim çekmeyi bende seviyorum ister oynasın ister oynamasın bende alcam

Bizimki yeni sevmeye başladi her an öyle olabilir :) Ben de hiç beklemezdim 1.5 yaşinda aldığımız unicorna isim bile verdi yanından ayırmıyor koleksiyon yapiyoruz şimdi

Eşim çocuk korkar dıyor bilemedim bende
Benim oluşların vardı peluş kocaman uyurken yanina yatırıyorlardı kendinden büyüktü şimdi 9 yaşında diğeri 10 yaşında bıraksam hala yatarlar uyku arkadaşı bazı çocuklar çok seviyor bebekkende üstüne yatar peluş korkmazlar bence

Eklentiler

• Screenshot_20210107-235919_Facebook.jpg
    158,5 KB · Görüntüleme: 71
  • FB_IMG_1599805318825.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 62
Bizde de o pembesinden var kızım seviyor peluş oyuncakları taşıyıp duruyor ordan oraya

birde yenidoğan zıbın ve giysileri bizde 1 ay kadar giydik ,
Az alın diyemem çünkü ilk zamnalr sürekli kakaları taştığı için çok kıyafet ihtiyacı oluyor

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum ben gebeliğimde kan sulandırıcı kullanıyorum ,aslında çok ileri safha da değil kan pıhtılaşmam ,gece iğnemi vurunıyorum gündüz de coraspin kullanıyorum ,dün coraspin atmayı unutmuşum ,o kadar çok şey kullanıyorum ki bazen unutmam normal galiba ,bugün aklıma geldi coraspin atmadığım ,umarım bir sıkıntı olmaz..

Bişey olmaz. Bi kez içmedin diye. Zaten kan sulandırıcı iğnede kullaniyomuşsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…