2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Normal canım. Rahim büyürken kaslar geriliyor. Ondan olur dedi bana doktor
Oylemi dr bu ay gitmeyecektim yakin zamanda aralik 22 de gittim bugun ilk defa durduk yere olunca endise ettim tesekkur ederim devam ederse dr arayacagim

Aaa kabizlik bende birkac gun cikmayinca saniyordum canim afedersin ama ben her sabah cikiyorum kan ilacina baslayali rahat cikiyorum tuvalete evet karnimin alti sert o kramp gelince hareket ettirmiyor nefesini kesiyor insanin tarif ettigin gibi, dr randevusu almadim ama subattin ilk haftasi giderim diye dusundum hareket etse tam hissetsem belki bu endiselerim kalmayacak herseyi kotu seye yormakda insani yoruyor rabbim yar ve yardimcimiz olsun bu yolda tsk ederim bal

Bıçak batması gibi bi durum ani hareket yaparsam yaşıyordum ben acaba öyle mi sizin de
Evet canim.oturur ken birsey yok ama kalkarken aniden batiyor egilince birsey yok dogrulurken nefesim kesiliyor kimildayamiyorum bugun ilk defa boyle oldu ya agri oldu tabi ama bicak batmasi gibi aci olmamisdi

Çok sağol tavsiyelerin için ben çok bilmiyorum ama sizlerin deneyimleri var bizim de sizlerin deneyimlerinize ihtiyacımız var

İçini ferah tut ve dinlenmekte fayda var dikkatli ol.

Evet canim.oturur ken birsey yok ama kalkarken aniden batiyor egilince birsey yok dogrulurken nefesim kesiliyor kimildayamiyorum bugun ilk defa boyle oldu ya agri oldu tabi ama bicak batmasi gibi aci olmamisdi
Rahim büyümesi veya yorulduğun için olabilir. benim geçen gün resmen bi ağrı saplandı yürüyemedim bile çok ayakta durunca oldu aynısı zor yürüdüm büyüdükçe etkiliyor bizi bu ağri batmalar oluyor.

Kızlar kan ilacınız aç karna değil mi.eczacı kutunun üzerine tok yazmış gyneferon,akşam üzeri olduğu için aramadık da şehir dışından almıştık zaten

Kızlar kan ilacınız aç karna değil mi.eczacı kutunun üzerine tok yazmış gyneferon,akşam üzeri olduğu için aramadık da şehir dışından almıştık zaten
Doktor banada onu yazmıştı ama eczane vegaferon verdi bende farketmez demiştim ondada tok yazmış ilacın kullanımında da tok karnına yazıyor dün baktım sadece demir emilimini engelleyecek gıdalarla arasında 2 saat olmalıymış. Çay, süt ve süt ürünleri gibi

Ben aç karnına almaya çalışıyorum yemekten bi saat önce ya da yemekten iki saat sonda süt ve ürünleri tüketmeden ama bu kadar dikkat edemiyorum.

Çok sağol tavsiyelerin için ben çok bilmiyorum ama sizlerin deneyimleri var bizim de sizlerin deneyimlerinize ihtiyacımız var
Yenidoğanda çok alıcam bana çabuk büyür giyemez demişlerdi sonradan almak zorunda kaldım baya giyiyorlar bi de çok kirleniyor batiyor:)

Yenidoğanda çok alıcam bana çabuk büyür giyemez demişlerdi sonradan almak zorunda kaldım baya giyiyorlar bi de çok kirleniyor batiyor:)
Ben ilkinde premature de almıştım abisinden kalan çooolk şey var . Yeni doğan dolapta dolu . Ve yatak odası da hazır. İkeadan dolap yaptırmıştım çok güzel resmi bırakıyorum bakabilirisniz .
Bundan esinlendim şuan kurulu olmadığı için internetten benzer bulup atıyorum . 2 kapılı yaptırdım ben . Yani açık olan gibi yaptım ve ikitane cam kapı taktırdım . Yanınada komidin aldım uzun onunda resmini bıraktım size

Eklentiler

• 463ECCA9-D3D4-4C13-8D0E-3F500A4FEE47.png
    625,8 KB · Görüntüleme: 62
  • A9541302-7BF8-49A8-A332-1FC3A35639C4.png
    442,7 KB · Görüntüleme: 62
  • 7B29852E-E536-403B-A662-DED50A8068F2.png
    559,8 KB · Görüntüleme: 57
  • 16657A4E-9EB0-48BB-8F01-9D5ADE8BB397.png
    441,5 KB · Görüntüleme: 64
Nacizene tavsiyem bu tür anne yani besikler çok rahat oluyor. Tabii o zamanlar bı heves ahsap parmaklıklı sabıt beşikten almistik. Eee sezeryan oldum oğlumu koyarken eğilip zorlandigimi hatırlıyorum. Gece ağlayınca kalkıp git al koyarken yine uyansın kısır döngü . Bu sefer Chicco nün bu modelini alacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…