2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
2.5 altı olması normal değil mi
Normal evet qma eskisine gore yukselmis ve daha da yükselir mi diye endişe ettim
Canım dozun yetersiz demek için düzenli kullanman gerekirdi bence düzenli kullanıp bi süre sonra tekrar baktır.
Kiz aslında düzenli kullandım da arada 2 ya da 3 kere içmeyi unuttum. Bazen de gec kalktığım için ilacı icip ardından hemen kahvaltı yaptim belki de ondan yukseldi

Yıllardır tok veriyorum aksini duymadım aç verdiğimde oldu ama arada bir fark göremedim 🤷‍♀️
Benim fark vardi canim tok verdim yakin zamanda 1.50cikti bugun ac gittim 2.10. Tabi arada aşırı bir fark yok ama
Doktorlar da hormon tahlilelrini ac vermem gerektiğini söyledi.

Benim fark vardi canim tok verdim yakin zamanda 1.50cikti bugun ac gittim 2.10. Tabi arada aşırı bir fark yok ama
Doktorlar da hormon tahlilelrini ac vermem gerektiğini söyledi.
Bu zamana kadar cok yaptirdim söylemedi hatta geç saatte Hormon tahlilleri normalde aç yapiliyorda hep ac veriyodum gerek yok degıstırmez hemen dedi bazi drlarda neyse ben de bi ara gidip aç vereyim bari :)
Bu arada ilacı ben de bazen öyle aceleye getirip içiyorum genelde en az 20 dk bekliyorum. Bidahaki dr kontrolünde bi daha ölçtürürsün ufak oynamalar etkilemez bence.

Hayırlı günler arkadaşlar kayıt olduktan sonra ara ara okuyorum bu gün yazayım dedim,geçen hafta doktora gittim erkek dediler bebeğe bir oğlum bir kızım var.Bebeğimin 10 gün öndeymiş kilosu diğer bebeklerde kilolu doğmuştu 39 yaşın olunca benden ayrıntılı ultrason doppler istedi,Pendik ve Tuzla civarı araştırdım Aldatıp Kurtköy de yaptıracağım 615 TL

Adatıp Kurtköy Hastanesi'ne giden varmı doğumu orda yapmayı düşünüyorum ,Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin

D
Hayırlı günler arkadaşlar kayıt olduktan sonra ara ara okuyorum bu gün yazayım dedim,geçen hafta doktora gittim erkek dediler bebeğe bir oğlum bir kızım var.Bebeğimin 10 gün öndeymiş kilosu diğer bebeklerde kilolu doğmuştu 39 yaşın olunca benden ayrıntılı ultrason doppler istedi,Pendik ve Tuzla civarı araştırdım Aldatıp Kurtköy de yaptıracağım 615 TL
Doktor olarak nereye gidiyorsun ben de Pendik'te otuyorum

Şimdiye kadar Pendik Medipol üniversite hastanesine saadet hanıma gidiyordum artık gitmeyeceğim çok yoğun devlet hastanesi bile daha sakin ilgileniyor birde gece doğuma gelmiyormuş,şimdi Adatıpta Fatma bilginer'e randevu alıcağım hiç gitmedim

Ya peki neden bana bisey demedi simdi doktora sorsam benmi biliyon senmi derse ne dicem .. nasil degerimi dusurebilirim ki ..
Endokrine git bi tahlil yaptir gerekirse ilaca başlar belki gözden kacmistir aklına takılan sorabilirsin sonucta

Kizlar bu tahliller beni korkuttu doktoruma attim sadece bol sıvı iç dedi . Diğerleri normal dedi. Bende kolesterol fln yüksek hep sanki dedim o da hamilelikte bu değerler normal dedi :KK43: doktoruma güvenmek istiyorum ama korktummmm 😣😣

Eklentiler

• 8BEFCF5F-0E34-4CFF-9BB6-0D3CE3795985.png
    8BEFCF5F-0E34-4CFF-9BB6-0D3CE3795985.png
    190,1 KB · Görüntüleme: 54
  • 5DA8E444-98C3-4F76-886A-99FAF74CD04C.png
    5DA8E444-98C3-4F76-886A-99FAF74CD04C.png
    204 KB · Görüntüleme: 52
Kizlar bu tahliller beni korkuttu doktoruma attim sadece bol sıvı iç dedi . Diğerleri normal dedi. Bende kolesterol fln yüksek hep sanki dedim o da hamilelikte bu değerler normal dedi :KK43: doktoruma güvenmek istiyorum ama korktummmm 😣😣
Evet kolesterol gebelikte yüksek çıkabiliyor normsl karşılanıyor. Bence burda tek sıkıntı tsh in biraz yüksek gözükmesi. Bi sormak laızm doktora.

X