2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Öğrendim arkadaşlar oğlum oluyormuş
Hayırlı olsun sağlıkla gelsin
Aslında bende tek başına selim düşünüyorum,ilk çocuğum iki isimli hastaneye filan gidince bir tanesi kullanılıyor ekrana öyle yazılıyor yani..
Ömerler icin evet öyle duydum canları sağolsun da

Kızlar bu arada ilk gebeligi olanlar için söyleyeyim e bebek subat ayında indirime giriyor her gün bazı ürünlerde indirim oluyor. Bı liste oluşturup yavaş yavaş indirme denk gelirseniz kaçırmayın

Dün doktorumu değiştirmek zorunda kalmıştım. Acıbadem hastanesinde bir doktora göründüm. Ikili tarama normalse üçlü veya dörtlü yapmadıklarını onun yerine nöral tüp defekti saptaması için başka bir test yaptıklarını söyledi. Adını unuttum, böyle bir test duyan bilen yaptıran var mı ben ilk defa duydum

Kızlar ankarada ozek bir hastahaneden fiyat aldim bundan sonraki kontroller dahil dogumda icinde 7 bin tl sizce iyi mi pahali mi
Özel Bi hadyabe de 7500 verdim ben eylül de zam oldu mu bilmiyorum medical park sebın hangi hastane ama, 2000tl de yaş dan dolayı nifty dna testine verdim ayrıntılı ultrasyon yok paketlerde 580 de ayrıntılı ultrasyona verecem

Aynı dusuncedeyim Brezilya dizileri gibi isimle dolduk bence de tek isim iyi ama baba da isim koyacağım dediği için ikili olacak yine sanırım . Kendi ismimi daha çok telafuz ediyorum ki alışsın onunkini beğenmezsem yokuşa sürerim artık .

Benim tshm 2.10a yukselmis. Bu sabah kan verdim. Niye yükseldi ki tekrardan. İlacımı bazen aksattim ondan mi ya da bu doz artık yetmiyor mu
Canım dozun yetersiz demek için düzenli kullanman gerekirdi bence düzenli kullanıp bi süre sonra tekrar baktır.

Yılbaşıda geçti yine bı zam eklemislerdir . Fiyatlar yüksekmiş keşke bunun bı standarti olsa .

Nifty testi galiba evet ama çok pahalı bir test..burda yaptıranlar var tubaslk ve Ebruzerm yaptırmıştı
Kiza ne isim düşündün cnm?

E Elayagiz bu tablo sadece bende böyle görünüyor acaba kontrol eder misin sende
@merwepdr sende nasıl görünüyor canım altta sen varsın ama karışmış gibi görünüyor bende
Cinsiyet mi yanlis yazilmis canim kizlar listede bi kayma var gibi yanlis görünen cinsiyet ve sat olanlar bana haber verebilir mi düzelteyim

Yıllardır tok veriyorum aksini duymadım aç verdiğimde oldu ama arada bir fark göremedim
Anladım. Benden 7 tüp kan alarak ayrıntılı bir tahlil yaptılar ama aç gel demeyi unutmuşlar. Doktor tok olduğun için hiçbiri geçerli değil dedi. Tekrar kan vermem gerekmişti

Keşke öyle olsa ama iste ici cok farklı maalesef sağlıkla gelsin minikler de hepsi geçici Allah in izniyle

Cinsiyet mi yanlis yazilmis canim kizlar listede bi kayma var gibi yanlis görünen cinsiyet ve sat olanlar bana haber verebilir mi düzelteyim
Benim yanlış canım
Yaş 32
2. Gebelik
Sat:01.09.2020
Tan.d.t:08.06.2021

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…