2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
@Elayagiz bu tablo sadece bende böyle görünüyor acaba kontrol eder misin sende
merwepdr sende nasıl görünüyor canım altta sen varsın ama karışmış gibi görünüyor bende
Karışmış canım, benim bilgilerim de yanlış. Kaymış galiba tablo

Cinsiyetimiz erkekse Selim birinci tercihimiz..ömer asaf bende beğeniyorum,mehmet akif te öyle...

Selim tek başına çok güzel bir isim bence. Kuzenim de oğluna bu ismi koydu. Hem çocukken hem büyüyünce yakışan ağır bir isim. Ben beğeniyorum

Merhabalar arkadaşlar,bizim ev halkının baskısıyla bir hafta öne çektik randevuyu bir saat sonra randevum var zaten tiroid tahlili de verecektim gidelim o zaman dedim ben de.bakalım inşallah herşey yolundadır ve artık cinsiyetini öğrenirim

Kac haftaliksin

Geçmiş olsun canım. İnşallah ilerlemez. İlerlese de şimdi her şeyin çaresi var. Kendine ve bebeğine iyi bak

Hadi hayırlısı Tiroid tahlili 12 saat açlıktan sonra alınmıyor mu ?

Cinsiyeti öğrenince hemen yaz çok merak ediyorum

Teşekkür ederim canım şimdi gayet iyiyim, gerçekten de insan ne kadar çok korku telas yaşıyor, hamilelik zor işmiş dışardan bakınca hiç bilmiyordum sanki öylece içerde büyüyor ama öyle değilmis

Kızlar ankarada ozek bir hastahaneden fiyat aldim bundan sonraki kontroller dahil dogumda icinde 7 bin tl sizce iyi mi pahali mi

Cinsiyetimiz erkekse Selim birinci tercihimiz..ömer asaf bende beğeniyorum,mehmet akif te öyle...
Bence de Selim çok naif bir isim tek başına bile asıl duruyor. Oğlum Ömer acayip yaramaz elinden gelse amuda kalkıp yemeğini yer o derece Ömer hayat canlılık anlamına geldiğini okumustum bu yüzden kurtlu oğlum diye düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…