2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
%50 şans işte erkek tutmuş. Madem öyle şansınız bol olsun ne diyim

Benim tshm 2.10a yukselmis. Bu sabah kan verdim. Niye yükseldi ki tekrardan. İlacımı bazen aksattim ondan mi ya da bu doz artık yetmiyor mu

Benim tshm 2.10a yukselmis. Bu sabah kan verdim. Niye yükseldi ki tekrardan. İlacımı bazen aksattim ondan mi ya da bu doz artık yetmiyor mu
2.10 normal, gebelikte hormonların değişmesi normal benimde 5 lerden 3 lere düştü tekrar gidicem bakalım inş düşmüştür ,ilacınızı aksatmamaya çalışın

Tabiki Allahtan ilk önce sağlıklı hayırlı bir evlat . Kiz tutturmanın yolları diyebilirim ,)
Ben o yollara inanmiyorum açıkçası. Bu forumda da erkek bebek isteyenler kiz isteyenler diye sayfalar var ama arada merakımdan bakıyorum o kadar yol denemelerine rağmen tersi çıkan bir suru insan var. Hatta neredeyse hepsinde terci cikti.
Benim bu bebegim erkek . Kizimda ne yaşadıysam aynisini yaşadım. Yani tam yumurtlama gününde birliktelik sonrasında bulantilar tiksinmeler kizimdaki her şeyin aynisi ama erkek oldu. Sağlıklı hayirli evlatlr olsunlar önemli olan o

2.10 normal, gebelikte hormonların değişmesi normal benimde 5 lerden 3 lere düştü tekrar gidicem bakalım inş düşmüştür ,ilacınızı aksatmamaya çalışın
Evet normal ama hep 1lerde seyretseydi icim daha rahat ederdi .
İlk basta 3.03tu 1lere düştü şimdi yükselmiş.
Tesekkur ederim

Allah bağışlasın inşallah. Evet haklisiniz ama insanda takıntı hale geliyor hani bi oğlum var bide kızım olsun erkek olursa da üzülmem. Allah hayırlısını nasip etsin inşallah
Evet bende de saplantı oldu cevremde herkes kızıyordu bana başta eşim onada macun gibi şeyler yedirmeye çalıştım bi hoca bana dua yazdı kâğıda o kağıdı su ile yutmami söyledi eşim görünce kağıdı çok kızdı üniversite mezunu insansın böyle şeylere nasıl inanırsın diye ama bende işte saplantı oldu ilişki sırasında bile kız olsun diye dua ettim elimde değildi bu sürekli aklımdaydı 4 düşükten sonra aklım başıma geldi bi şeyi nekadar çok istersen iste kaderimizde ne yazili ise o başımıza geliyor

Bisey soracağım kızlar bebişin kordon kanini saklatmayi düşünüyormusunuz ben düşünüyorum muaneye gidince doktora sorucam Allah göstermesin bi hastalıkta hem kardeşlerine hem kendine yaslansada kök hücre faydası var çok

Dün gece benimde kafama Ömer Asaf takıldı benimde çok hoşuma gidiyor ikisi bir arada
Asaf ismi vezir anlamında ama çocuğa vezir ismi yerine paşa ismi koyun bende Bertuğ düşünüyorum bütün engelleri aşan anlaminda veya poyraz sert esen rüzgar gerçi huyuna etki etmez inşallah sakin olsun

Bende inanmıyorum ya
Allah herkesin gönlüne göre versin
Sağlıklı hayırlı evlat olsunlar önemli olan o

Evet normal ama hep 1lerde seyretseydi icim daha rahat ederdi .
İlk basta 3.03tu 1lere düştü şimdi yükselmiş.
Tesekkur ederim
Rica ederim Kafanıza takmayın ,normal seyrediyor,ben çok takmıyorum ilacımı düzenli kullanıyorum ,gerisi Allah'tan,dua ediyorum, benim bir arkadaşım var onun tsh 9. Ayına kadar 00 küsürlerde devam etmiş normalden düşük yani doktor ilaçta vermemiş 9. Ayında anca düzelmiş ki zaten çocuk doğmuştu ama zehir gibi akıllı çocuğu maşallah

Asaf ismi vezir anlamında ama çocuğa vezir ismi yerine paşa ismi koyun bende Bertuğ düşünüyorum bütün engelleri aşan anlaminda veya poyraz sert esen rüzgar gerçi huyuna etki etmez inşallah sakin olsun
Vezir manası yanında,erdem,ileri görüşlülük, yönetimde başarı manaları da var o yüzden hoşuma gitti Bertuğun manası güzelmiş ama ,Poyraz da dediğiniz gibi huyuna etki edebilir ,o yüzden isim önemli

Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah hayırlısı diyelim çok teşekkürler

Çok geçmiş olsun inşallah Allah gönlümüzden geçeni nasip eder . Kafan rahat olunca oluyor 2bucuk yıl olmadi oglum 1.5 yıl tedavi gördüm sonra tedaviyide bıraktım umutsuzdum tam o anda oldum Allah hayırlısını sagliklisini nasip etsin yoksa cinsiyet okadar önemli değil.

Bende istiyorum canım onu az biraz araştırmasını da yaptım. hastaneler dışında ayrı merkezlerde saklanıyor.

E Elayagiz bu tablo sadece bende böyle görünüyor acaba kontrol eder misin sende
merwepdr sende nasıl görünüyor canım altta sen varsın ama karışmış gibi görünüyor bende

Eklentiler

• 45DF784E-517D-4258-8554-9CB36CD6ADA5.png
    420,3 KB · Görüntüleme: 33
Canim gecmis olsun dikkat et kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…