2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canim kan ilacı hic kullanmadim daha ama sanirim ac kullanması lazım
Kullanan kizlar yazarsa öğreniriz bizde. Yeni başlıcam ben
Aydınlatsin bizi kizlar tok iciyorum diyene katilcam hemen😂😂 ac karnına mideme oturuyo sanki🥺

Selam kızlar bugün kontrolüm vardı kızçem sağlıklı çok şükür ama benim iki haftadır aşırı böbrek ağrım vardı doktor baktı büyüme varmış böbreğimde yakın takip edeceğiz dedi azıcık keyfim kaçtı ama katlanacağız bebişlerimiz için 🤲🏻

Kuzum o ilaçları benimde biri decavit digerinin adini unuttum ama pembe bi kan ilaci ac karnina mi iciyorsun tok mu bana eczaci ac karnina ic yazmis ama benim midem bulaniyor acken icince🥺
Ac isiyorsun benim ki de pembe canim ici biraz bulanti yapiyor ama bir iki saat sonra geciyor

Aydınlatsin bizi kizlar tok iciyorum diyene katilcam hemen😂😂 ac karnına mideme oturuyo sanki🥺
Süt ürünleri ve çay Demir emilimini engelliyor canım. O yüzden vitaminin yemeklerle arasında en az iki saat olması lazım. Gece yatarken de içiliyor bildiğim kadarıyla

Selam kızlar bugün kontrolüm vardı kızçem sağlıklı çok şükür ama benim iki haftadır aşırı böbrek ağrım vardı doktor baktı büyüme varmış böbreğimde yakın takip edeceğiz dedi azıcık keyfim kaçtı ama katlanacağız bebişlerimiz için 🤲🏻
Gecmis olsun canim saglikli olmasi cok guzel ben kizim da yasadim bobrek buyumesini tas vardi bende ama 29 haftalarda olmusdu buyume

Bende byndan kullanıyorum çok bulantı yapıyor. Doktora değiştirsek diyorum ama hiç oralı değil.
Bende bunu kullanıorm. Ama bende hiç bulantı yapmadı. Aç mı içiosunuz siz

Benim de vicium d3 diye bir ilaç 80kusur fiyati.

Benim bebe de 295gr cikti. Tabi bunlar yaklaşık değerler yanılma payları var. Bu arada devlete gittim bugün kendim sordum tek tek
Masallah minige ❤️❤️ ben soramiyorum ya utanıyorum dr dan resmen 😂 keske onlada mesajlassam herseyi sorarım 😂
Ahah🤣 LesaM LesaM ben senin gördüğünü sandım yazmıştım demek bilmiyodun 😁
Ama bak hemen sensizligi farketmis mesaji kacirsada 🙈
Ac isiyorsun benim ki de pembe canim ici biraz bulanti yapiyor ama bir iki saat sonra geciyor
Deme kiz 😏ay evet geciyor ama iki saat mahvediyor beni 🥺
Süt ürünleri ve çay Demir emilimini engelliyor canım. O yüzden vitaminin yemeklerle arasında en az iki saat olması lazım. Gece yatarken de içiliyor bildiğim kadarıyla
Hee gece yatarken içildiğini ilk defa duydum kuzum🙈doğrudur tabi ama ben yatmadan once progestan vs de içtiğim icin tok oluyorum bu yüzden sabah icmeye devam sanirim🥺

Çok geçmiş olsun. Allahım dediği olur inan, hiç sıkma canını. Hiçbirimizin garantisi yok. Sen gerekli tedavini aksatma, elinden geleni yap yeter. Allah yardımcın olur, merak etme

X