2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canım benim özeldeki dokrorum dekavit d vitamini damlası magnezyum ferrum ve gavisgon yazmış aşırı bulantım oldu devletteki doktorum bulantın geçene kadar kullanma bunlar arttırır dedi. Bulantım bitince bende başlıycam inşallah.
Kan ilacı bulantiyi arttırıyor ben daha başlamadım ama. Vitamini içiyordum o beni daha dinç yapiyor bence.bir de saglik ocağının verdiği dvite devam et dedi ama o da benim midemi bulandırmisti ben de siz başka yazın dedim yazdı yarin alirim insallah

Kızlaaarrrr İnneta prenatal kullanan varmı . ? Doktorum verdi biraz pahalı 70₺ 80₺ civarı, kutu bi ay gidiyor ama baya iyi gibime geldi . Tüm vitaminler var içinde siyah hap 💊

başka vitamin kullanan var mı

Kızlaaarrrr İnneta prenatal kullanan varmı . ? Doktorum verdi biraz pahalı 70₺ 80₺ civarı, kutu bi ay gidiyor ama baya iyi gibime geldi . Tüm vitaminler var içinde siyah hap 💊

bende vifolic diye bir vitamin kullanıyorum folik asit balık yağı onunda rengi siyah fiyatıda 90 tl dediğin gibi tam bir aylık doktor bana hamilelik Süresince bunu hep Kullanacaksın dedi. Ama kesinlikle faydası olduğunu düşünüyorum.

Kan ilacı bulantiyi arttırıyor ben daha başlamadım ama. Vitamini içiyordum o beni daha dinç yapiyor bence.bir de saglik ocağının verdiği dvite devam et dedi ama o da benim midemi bulandırmisti ben de siz başka yazın dedim yazdı yarin alirim insallah
benim bulantılarım hala devam ediyor. prilam kullanmsazsam çok fenayım. şuan iiçin ilaçları kullanmıycam. devletteki doktorum sadece d vitamini damlasını kullan dedi ama onuda unutuyorum.😁

Kızlar kiloyu kaç haftalık olduktan sonra söylüyorlar doktorlar. 3 lü test iöin haftaya gidicem 16 haftalık oluyorum acaba kiloyu söylermi devlet. Bide 3 lü test nasıl oluyor bilen var mı
Bana ilk gr söylendiğinde tam 16 haftalıktı. Özelde söylediler, devlette söylerler mi bilmem ama.

Bir de doktor bana decavit yazdi. Vitamin ilacı ile birlikte öğlen icecekmisim. Kan ilacını da ic dedi. Bebek kasikta oynuyor dedim o da normal daha yukarı çıkmadı dedi
Banada decavit kan ilacı coraspirin d3 yazdı devam dedi zaten demir eksikligim cıktı benimde

Kızlar kiloyu kaç haftalık olduktan sonra söylüyorlar doktorlar. 3 lü test iöin haftaya gidicem 16 haftalık oluyorum acaba kiloyu söylermi devlet. Bide 3 lü test nasıl oluyor bilen var mı
16+0 de kontrolüm vardı kilo söyledi doktorum canım ama özel hastaneydi sen sor söyler mutlaka devlette

Kızlar ultrason görüntğsünde FL diye bir şey var o rakamı 7 ye çarpacaksınız öyle boyunu anlarsınız . :) misal bende 16. Haftada 20,9 >>> 21 diyelim
21 mm = 2 cm yani 2x7 14 cm miş 16. Haftada :))
Bilmiyordum iyi oldu bu bilgi. Doktor da söylememişti şimdi hesapladım 😍🙏🏻

Kız allah iyiliğini versin 😂 tek derdiniz bu yatak odası diyorum size boşverin bu günleri mumla aricaksınız doğumdan sonra :) rahat kafa ohh mis 😂😂🥰🥰

çok sevindim herşey yolundaysa önemli olan o allah oğluşunu kucağına almayı nasip etsin . 💙
Doğumdan sonra da 40 gün zor dayanıyorum ben 😂 Eşimi seviyorum çok şükür 19 yıldır birlikteyiz 🥰

Ahaha dur bir saniye gülmemi durdurabilirsem yazıcam🤣
Ay hayırdır Ebrucum ya sen bir atarlanmışsın aniden seni o kadar mı rahatsız ediyorum o kadar mı çekemiyorsun? Ama keşke kendini bu kadar önemsemeseydin be kuzum.. ve o bilmem kaç zamandır içinde biriktirdiğin nefretini üstüme kusmadan önce bir sorsaydın acaba ben kimim diye😂
Ve hani samimeyetsiz falan demişsin ya açıkçası senin ne düşünüp düşünmediğin gram umurumda değil
Ama belliki sen ve senin arkamdan dedikodumu yaptığınız o muhteşem grubun biraz fazla umursamışsınız neyse Allah yardımcınız olsun ne diyeyim zira ben hiçbir vasfı olmayan insanların arkamdan birbirlerini gazlayıp beni çekiştirmelerine alıştım size kolay gelsin bir daha görüşmemek dileğiyle🤗 (ama lütfen yanlış anlaşılmasın bir yere gittiğim yok banlanırım banlanmam orası ayrı mesele gerçi siz çok sevinirsiniz o zaman ama dur bir düşüneyim aaa tesadüfe bak buda umurumda değilmiş 😐) normalde böyle konular parmaklarımı yormaya bile değmez ama aralarda görmezden gelmek ne demek bilmeyen ve korkak etiketi yapıştırarak şahıslar olduğu için açıklama yapmak istedim,bundan sonra vereceğiniz hiçbir yanıta cevap bile vermeyeceğim istediğiniz kadar tepinip durabilirsiniz🤗
Valla ceyda ben tabikide kendimi onemsicem herkes kendini onemser bu seni iglilendirmez... kendine deger vermeyen cevresinede vermez. Neyse gelelim sana: oncelikle ben seni ilk baslarda cok sevdim samimi buldum. Sanal alemde tartismak bana cok sacma geliyor gercekten cok sacma geliyor ama sunu soylemek istiyorum. Bizim sana bukadar kizmamizin nedeni insanlari aptal yerine koyman! Ozelden yazilanlarida biliyorum hic merak etme!!!!! Ben kendimi burda hic hakli cikarmaya ugrasmicam oyle bi niyetimde yok cunku suan bulundugum bu durumu cok sacma buluyorum. Ama senin yaptiklarinada karsilik vermeden duramadim .

ve topigin yeni sahibi E Elayagiz oldugu icinde cok mutluyum🥰

hic olmazsa sahte bi insan degil.

Ben kullaniyorum omepa vm o da 107 tl falan o da bi ay gidiyor. Multivitamin içinde hepsi var evet.

MahidevranSultan MahidevranSultan ayrica sen kimsinde bizi Allaha havale ediyosun! Benim seninle alip veremedigim ne olabilir? Sende insanlari salak yerine koyma azcik duzgun ol. Ayrica seni ciddiye aldigimizda yok bende arkandan guluyorum hic merak etme😁 bidahada beni etiketleme lutfen seni gormezden gelicem artik😂😂😂

Benim de vicium d3 diye bir ilaç 80kusur fiyati.
Ay inşallah söyler daha doğmadan kilosunu dert etmeye başlıyalım bakalım. 😜
Benim bebe de 295gr cikti. Tabi bunlar yaklaşık değerler yanılma payları var. Bu arada devlete gittim bugün kendim sordum tek tek

Bir de doktor bana decavit yazdi. Vitamin ilacı ile birlikte öğlen icecekmisim. Kan ilacını da ic dedi. Bebek kasikta oynuyor dedim o da normal daha yukarı çıkmadı dedi
Bana tek decavit verdi doktor multivitamin o diğer kullandığınız vitamin ismi nedir odamı multivitamin okadar fazla değilmi birde d vitamini kullanıyorum

X