2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim doktorum özel deki bu hafta söyledi 14 +1 Ken 70 gram dedi
anladım canım. bana sanırm sen tavsiye etmiştin devlette halime kılıça gittim memnun kaldım özelde devam etmiycem gibi şimdilik. sorarım konturolde inşallah söyler.🥰

Plasenta previa sıkıntım vardı canım. Çok şükür plasenta yukarı çıkmış.
Yatak istirahati vermişti, evde iş yapmak, işe gitmek, yürüyüş, cinsellik yasaktı. Çok şükür hepsi serbest artık
Sezeryan yerine yerleşmişti dimi. Çok sevindim senin adına .

Ahah🤣 LesaM LesaM ben senin gördüğünü sandım yazmıştım demek bilmiyodun 😁
Ya ne zamandır sorucam sorucam unutuyorum.hatta bugun yine etiket yapmaya çalıştım çıkmadın. Diyorum acaba üyeliğini mi sildi🤣 ya da mayıs annelerine mi gitti bizi birakip😂
Selam kızlar bugün kontrolüm vardı kızçem sağlıklı çok şükür ama benim iki haftadır aşırı böbrek ağrım vardı doktor baktı büyüme varmış böbreğimde yakın takip edeceğiz dedi azıcık keyfim kaçtı ama katlanacağız bebişlerimiz için 🤲🏻
Canim sorun etme onu. Benim de kizima hamileyken vardi bobrek büyümesi. Gebeliğe bağlı oluşuyor ama dogumda geçiyor. O buyume sende agri yapacak büyük ihtimal bunun için magnezyum alman lazım. Allah sifa versin
Bnm de 16 cm idi sanki o haftada canim
Senin suan kac cm canim biliyormusun

Tok karnına içiyorum. Hatta ilk başladığımda hep kustum. Normalde asla kusmam. 😀
Bende tok içiorm. Mesela bazılarına demir ilacı da bulantı yapıo. Bende hiç olmadı. Herkeste farklı etkisi oluo demekki ilaçların.

Selam kızlar bugün kontrolüm vardı kızçem sağlıklı çok şükür ama benim iki haftadır aşırı böbrek ağrım vardı doktor baktı büyüme varmış böbreğimde yakın takip edeceğiz dedi azıcık keyfim kaçtı ama katlanacağız bebişlerimiz için 🤲🏻
Canım geçmiş olsun. Eşimin kuzeninde de oldu doğuma kadar sürekli konturol altındaydı. Sıkıntı olmadan doğurdu çok şükür. İnşallah seninki de sana sorun çıkarmaz.❤

B baby girlL plesanta ile ilgili bi sorun var demiştin canim sorun neydi benimde rahim agzina cok yakında banada ayni sekilde istirahat verdi dr kesinlikle is yapma falan dedi kaçıncı haftada yukari çıktı acaba seninki

Canm akşam yemekten sonra ıctıgımde kustum hep. Şimdi yatmadan yarım saat önce içiyorum.

Evet kan ilacına başlamadım başlasam iyi olacak 😀 unutuyorum hep. İlk gebeliğimde hiç dokunmazdı ilaçlar bunda korkarak içiyorum hemen bulantı kusma 😭
Ahahah aynen rahatsiz olsakta ihmale gelmez bebeklerde anemiye sebeb olabilirmis annedeki kansizlik bu yuzden bir an once başla kuzum❤️

Ya ne zamandır sorucam sorucam unutuyorum.hatta bugun yine etiket yapmaya çalıştım çıkmadın. Diyorum acaba üyeliğini mi sildi🤣 ya da mayıs annelerine mi gitti bizi birakip😂

Canim sorun etme onu. Benim de kizima hamileyken vardi bobrek büyümesi. Gebeliğe bağlı oluşuyor ama dogumda geçiyor. O buyume sende agri yapacak büyük ihtimal bunun için magnezyum alman lazım. Allah sifa versin

Yok kız bırakıp komple giderim anca napıyım Mayıs annelerinde siz varken 😁 Bi ara aktif değildik ikimizde geç farkettik 😀

Canim kan ilacı hic kullanmadim daha ama sanirim ac kullanması lazım
Kullanan kizlar yazarsa öğreniriz bizde. Yeni başlıcam ben
Aynen aç içilmesi lazım ben yemekten iki saat sonra ya da bir saat önce ben tiroid alıyorum sabah. sonra süt ürünü tükettim tokum sonra alırım diyerek hep unutuyorum 😂 Gece yatarken içilebilir.

Magnezyum verdi ağrılarım geçer inşallah

Allahtan umut kesilmez yanılmış olabilir 😊😊😊
Çok âmin :-)
arkadaşım 18. haftaya gelmişsin senin bu doktorlar nasıl hala net cinsiyet söyleyemiyor şaştım doğrusu. doktorun cihazı taş devrinden kalma galiba. çok sinir bozucu yani doktorların yaptığı. benim 11. haftada söyledi resmen doktor ve hiç değişmedi. 18. hafta çok büyük gözünü kapatsa görür doktor diye düşünüyorum :KK57::110:
Ozeldeki dr çok uğraşı bacağını orasına koymuştu net göremedi ama sonuna doğru bu kız dedi,oran verin diyince ben %90 dedi...bugün bakan dr kesin erkek bu dedi..valla şaştım kaldım
Benim de vicium d3 diye bir ilaç 80kusur fiyati.

Benim bebe de 295gr cikti. Tabi bunlar yaklaşık değerler yanılma payları var. Bu arada devlete gittim bugün kendim sordum tek tek
221 gr.mış benimkide:) sanırım boyu da 19cm sanirim

Kız allah iyiliğini versin 😂 tek derdiniz bu yatak odası diyorum size boşverin bu günleri mumla aricaksınız doğumdan sonra :) rahat kafa ohh mis 😂😂🥰🥰

çok sevindim herşey yolundaysa önemli olan o allah oğluşunu kucağına almayı nasip etsin . 💙
Amin canım hepimizin öyle herşey yolunda sağlıklı dedi 144 gram 18 cm çıktı

X