2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Önce sağlıklı olsunlar sonra gönlümüz den geçen olsun inşallah

Oda senin elinde aslında bazıları kendini eve kapatıyor yok 40 dolmadan evden çıkılmaz felan bunlara inanma ben oglusumu temmuzda doğdu 40 dolmadan agustosta tatile götürdüm sahilde pusetin içinde kumun üstünde güneşlendi yavrucum bende normal doğum yaptım dikislerim duruyordu denize girdim etrafında evde otur diyenlere aldırmadan koy bebisini pusete cık dışarı ben şimdi bu doğanla haziranda doğacak virüs azalirsa yine gezmeden geri kalmam kimseyi dinlemiyorum

Bişi olmaz hiç düşünme, birbirlerini büyütür onlar daha iyi olur yağızın varlığı, az çok yardımcı olur sana

Öyle kuzum öyle kız olacak panik yok
Balonları mı yıkayacaksın ne balonu kız
Bizde iki saattir yılbaşı ağacı süslüyoruz bide üç metre var neredeyse bizim evdeki ne güzel normal boyuttaydı

Evet çok zor olur ama hayatta destekçi canından can 4 evlat olur yinede kalsın ya yapamam sanırım
İnşallah kuzum

Eve kapanan çocuklarda sadece telefon ve tabletle uğraşıyor öyle olsun istemiyorum. Elimden geldiği kadar her yere götürücem.
Onla ilgilenince canımın sıkılmasına vakit bulamam umarım

Aynen biz de nasılsa çocuğumuz olmuyor dedik. Kızım bir buçuk yaşındayken hemen oldu ikinci ama düşük yaptım. Hayırlısı böyleymiş
Şuan kaç yaş olacak aralarında
Önce sağlıklı olsunlar sonra gönlümüz den geçen olsun inşallah
Amin balım çokça kocaman amin ne zaman kontorlun
Bişi olmaz hiç düşünme, birbirlerini büyütür onlar daha iyi olur yağızın varlığı, az çok yardımcı olur sana
Aynen özellikle bez getir götürlerinde çok yardımı olacak
Öyle kuzum öyle kız olacak panik yok
Balonları mı yıkayacaksın ne balonu kız
Bizde iki saattir yılbaşı ağacı süslüyoruz bide üç metre var neredeyse bizim evdeki ne güzel normal boyuttaydı
Balkon kuzum ya aklım fikrim balonda işte balon yazmisim inşallah öyledir kızdır ben de bu sene ağaç almayı düşündüm ama sonra koycam yer problemim olduğu aklıma geldi
Evet bu tezi çürüttüğün için çok teşekkürler Elaya umut olacaktı bu
Hangi tez ya gene ne çürüdü aglicam

3.75 yaş olacak canım pedagoglar arada 3,5- 4 yaş ideal diyor. Biz de tam ortasını bulduk

Haa ay kafam basmadı
Bizim evdeki de 1.5 metre falan zaten ya buradaki çok büyük belim çıktı zor attım kendimi koltuğa eşim uyutsun çocuğuda ne yapayım
Şu erkek anneleri çok uyur kız anneleri uykusuz kalır tezi

Eve kapanan çocuklarda sadece telefon ve tabletle uğraşıyor öyle olsun istemiyorum. Elimden geldiği kadar her yere götürücem.
Onla ilgilenince canımın sıkılmasına vakit bulamam umarım
Şöyle deyim sıkıldığın zamanları özleyeceksin o kadar vaktin olmayacak İlk zamanlar değil ama sonradan her yere götürdüm bebek arabası kurtarıcıydı bizim için uyutur azda olsa kafa dinlerdik piknikte denize karşi cafede felan eşcağızımla Ama pandemi mahvetti tıkıldık evlere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…