2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Evet ben de o sesi diyorum Hiç sırt üstü yatmadım korkudan. Bir doğurayım hep sırt üstü yatacağım diyordum
Ya bende sonradan öğrendim son aylarda sırt üstü ve sağa yatmak ölü doğum riskini artırıyormuş,ama ben başka türlü rahat edemiyordum çok şükür sağlıklı doğdu oğlum bide otururken ellerini göbekle göğüs bölgenin arasına koymak kadar rahat bir pozisyon daha yok ben hep öyle otururdum telefona bakarken de çok rahat oluyor telefonu oraya koyuyorsun çok güzel oluyor karnım büyüse de yine öyle otursam

Selam ya sen yaşıyormuydun nerelerdesiniyi işte nolsun yuvarlanıp gidiyoruz senden ne haber cinsiyeti falan öğrenmiş miydin?
yaşıyorum ev falan bakıyoruz bu aralar giremiyorum pek o yüzden tüp bebek doktorum erkek demişti 1 hafta oğlum diye gezdim sonra rutin kontrol olduğum doktor %90 kız dedi sonra gitmedim bir daha ayın 5inde kontrolüm var bakalım ne olacak

5 inde tam belli olur artık ama kızdır bence gönlündeki gibi olsun İnşallah

Ceyda bu konuda açık konuşma ceyda banane S SHE nin de usg resminde pipi gibi bişey var %99 kız demiş dr benim de kız aynısı resimler banane iste
Vallahi uyumaya bak canim. Bebe doğunca mumla arıcaz bu uykulari cunku
Ah sorma hele abisi gibi olursa daha zor sıkıntı oglumda 6 ay gece nobetindeydim resmen ama işte naparsam yapayım uyuyamiyorum dun duşa girdim papatya çayı ictim yoğurt yedim banamisin demedi sabaha kadar uyuyamadim yine
Benimkide kızda doktor yanlış mi gördü acaba uykusuzum hep 15. Haftada baktı ayrıntılı ultrason da kız çıkar inşallah
İnşallah seninde kızdır benimde
Benimde es asagida dr elini yukarılara çok kaldırma ağır taşıma ama günlük yaşamına devam et demiisti hatta iki yaşında bi oğlum var onu sordum hani sürekli ilgi istiyor halliyle çok dinlenemiyorum dedim oda dikkat ettigim sürece problem olmayacağını söyledi kanama içinde progestan kullanıyorum
Kuzum dün odaları değiştim yorgundum bugunde oglumla ugrastim falan derken giremedim topige şimdide balonları yikicam işte çamaşır falan sercem sonra gelcem

Bende hiç uyuyamıyorum geç yatıp erken kalkıyorum. Uykum yok yani uyumak istemiyorum.

Benim öyle olacaktı sanırım
Benim hayalim 1 kız 1 erkek ikizlerdi eğer üçüncüyü yaparsam öyle olmasını hala çok isterim 4 çocuk olmuş olur ama olsun iki kız iki erkek ne güzel olur

Alacak nefesi yokmuş annesi, şefaatçin olacak o inşallah ❣
Çok zor, ömrün bi 10 15 yılı çok yorgun geçer ama muhteşem bişe bencede
çok isterim bende 2 kızım 2 oğlum olsun

Bende hep ikiz istiyordum. Doktorlar çok riskli ve zor diyor olmadığı daha iyi dedi bana hatta. Bizde tek tek doğururuz napalım

İkiz olunca tek seferde 2 doğumdan 2 hamilelikten kurtulmuş oluyosun ama çok eğlenceli diil mi
Daha bu doğmadan kardeşlerinin gebelikleri için endişelenmeye başladım
Yine aynı ilk 3 ay yaşanacak diye

Evet bende öğrenemedim ,bende haftaya pazartesi gideceğim 16.nın içinde olacağım, doktora en son bir ay önce gittim kontroller için ,cinsiyet şimdiden net olmaz dediği için iyi dedim bir ay sabredip bekliyim net olur ,inşallah doktor görür ,bebiş gösterir ,oğluşum ya da kızçem diye hitap edebilirim ,gebeliğimi hiseederim biraz daha

Medıkala gıt canım karsıyka taraflarında ozel hastane

Hep hayalimdi ikiz çocuk bir kız bir erkek yada iki kız ama sonra kolik bir oğlum olunca şükürettim bir tane diye ben bir taneye bakana kadar canım çıkıyordu ikiz olsa kesin cildirirdim

Evet ben de ellerimi eskiden nereye koyuyormuşum diyordum Ama telefonu göbüşten uzak tutuyorum☺

Hep hayalimdi ikiz çocuk bir kız bir erkek yada iki kız ama sonra kolik bir oğlum olunca şükürettim bir tane diye ben bir taneye bakana kadar canım çıkıyordu ikiz olsa kesin cildirirdim

Yani onu düşününce sende haklısın
Hayal olarak çok keyifli tek seferde 2 tanesi aradan çıkıyo
Muhtemelen doğunca bende iyiki ikiz diil dicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…