2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben de çocuğun parti balonlarını mı yıkayacak felan diyorum

Bir kere süslenip öyle olsa yıllarca olmuyor mu
Yok be kuzum depoya indiriyorlar o arada hep süsler dökülüyor dökmeden götürmek mümkün değil o yüzden çıkarıyoruz bide her yıl süslemenin tadı başka
Ama önceki yıllarda erkekler depodan getirirdi biz süslerdik şimdi iki kişi çok zor oldu oğlumun yaptığı tek şey işimizi zorlaştırmak oldu zaten,o uykudayken süsleyelim dedik başladık biraz sonra uyandı geldi ben süsleyecektim dedi yaptıklarımızı da geri çıkartıp tekrar yaptık

Hadi hayırlısı kuzum çok heyecanlandırıyor beni vallahi bir an önce ultrasona girmek istiyorum:)

illla dediklerini yaptırırlar bizde temizlik yaptık bugün mahvoldum yorgunluktan süpürge yapmiş kağittan onu çöpte gördü diye kıyamet kopardı aliştik biz artik O ağacı bi de indirmesi var şimdi

26 yasındayım 4.gebeliğim ikisi kaza eseri oldu aldırmadım bol kardesler olsun artk napalm dedım bunda kordon bağlamayı dusunuyorm ucu normal bu sezeryan olsn dıorm bıde kordon bağlamayla
Maşallah ya biz ikinciye beşinci yılda karar verdik ilk denemede oldu belki yine ertelerdik Kaç yaşindalar. Bir de normal düşünün bence kesiye değmez.

illla dediklerini yaptırırlar bizde temizlik yaptık bugün mahvoldum yorgunluktan süpürge yapmiş kağittan onu çöpte gördü diye kıyamet kopardı aliştik biz artik O ağacı bi de indirmesi var şimdi
Evet o işe hiç karışamam artık
Off çok mızmız oluyorlar bazen, özellikle uykudan uyanınca hiç çekilmiyorlar

26 yasındayım 4.gebeliğim ikisi kaza eseri oldu aldırmadım bol kardesler olsun artk napalm dedım bunda kordon bağlamayı dusunuyorm ucu normal bu sezeryan olsn dıorm bıde kordon bağlamayla
Hay maşallah
Ard arda oldu o zaman bende istiyorum ama korkuyorum bir yandan da

Evet o işe hiç karışamam artık
Off çok mızmız oluyorlar bazen, özellikle uykudan uyanınca hiç çekilmiyorlar
Ya bizimki dişten böyle dudağı yara olmuş dolguda komşunun çocuğu çıldırıyor sesi inletiyor bazen saatlerce biz yine şükredelim diyorum o zaman
Şimdi dinlen bari uyumuşken :)

Ne güzel normal doğum yapıyorsunuz. Sezaryene dönmeyin bence. Başka şekilde korunma tüpler bağlanmıyor mu acaba? Kapalı operasyonla da yapabilirler aslında.

Dördüncü bebek 2 yaşına gelip anne sütünü bırakınca alt tarafı toplatabilirsiniz. İdrar kesesi sarkması, vajen genişlemesi sorunlarını toptan hallediyorlar. Bu sırada tüpleri de bağlarlar bence. Tabi iki yıl kaza yapmadan durmanız lazım

Ya bizimki dişten böyle dudağı yara olmuş dolguda komşunun çocuğu çıldırıyor sesi inletiyor bazen saatlerce biz yine şükredelim diyorum o zaman
Şimdi dinlen bari uyumuşken :)
Yaa kıyamam ben ona o zaman haklı çocuk bizim komşunun kızı da sürekli ağlıyor ya hiç susmuyor ama oğlum aşık sanırım o kıza her sesini duyduğunda anne ağlamasın ya diyor sinir oluyorum içimdeki kaynana susmuyor
Bende böyle dinleniyorum işte ayaklarımı uzatıp burada takılarak,hava buz gibi zaten

Hadi hayırlısı kuzum çok heyecanlandırıyor beni vallahi bir an önce ultrasona girmek istiyorum:)
Aynen bende çok heyecanlıyım,kız bebekleri çok seviyordum ,ama oğlan gibi hissediyorum,ama hangisi olursa olsun çok mutlu olacağım çünkü üç yıldır bekliyorum ve ilk gebeliğim ,yeter ki sağlıklı olsun ,sen ne hissediyorsun
Kaç haftalıksın canım bende bir kaç gündür hissediyorum bugün 2 kere attı mesela ben 15 haftalığım tam
Bende tam 15 haftalığım fakat hissedemiyorum birşey, bazen birşeyler oluyor karnımda ama bebişin hareketine yormuyorum ,bağırsaklarımdır ,karnımdır diyorum ,çünkü ilk gebelikte beşinci aya kadar hissedilmiyormuş diye okumuştum buralarda ne zaman ayırt edeceğim acaba..

Erkekler işte Bizimki anne şu üstteki çocuk beni uyandırdı top oynuyor kız diye şikayet eder Ben de bi sessizlik oluyor böyle ancak geceleri uzanıp bakınarak dinleniyorum işte

Ben ilk gebeliğimde 20.hafta hissettim canım. Suyun içinde balık hareket ediyor gibi bir histi. Karnım da 20.hafta çıkmaya başladı

Arkadaşım çok geçmiş olsun inşallah bebeğini sağ salim kucağına alırsın. Ben şerife dikayak'a gidiyorum izmirde. Çok çok bilgili bir doktor. Benim ilk hamileliğim kötü sonuçlandı. O vakitler şerife hocaya gitmediğime çok pişman oldum. Muayenehanesi alsancakta ve muayene ücreti 250 tl. Bir görün istersen.

Erkekler işte Bizimki anne şu üstteki çocuk beni uyandırdı top oynuyor kız diye şikayet eder Ben de bi sessizlik oluyor böyle ancak geceleri uzanıp bakınarak dinleniyorum işte
Çok tatlı oluyor bu prensesler be
Aman 2. Olunca buna da vakit bulamayacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…