2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yaa bende isterim ama ikiz isterim üçüz diil
Yıllardır hayalimdir, ikiz kız
Birbirlerinin en yakın arkadaşları, hayat boyu kimseye ihtiyaçları olmaz nası güzel
Benim öyle olacaktı sanırım
Benim hayalim 1 kız 1 erkek ikizlerdi eğer üçüncüyü yaparsam öyle olmasını hala çok isterim 4 çocuk olmuş olur ama olsun iki kız iki erkek ne güzel olur

Kızlar hayırlı saglıklı sonuç lar alın inşallah kız ismi düşünen var mı Ben Mayıs sonu haziran başı doğum yapacağım bir oğlum var kızım olacak Ama isim bulamadık kısa bir isim arıyoruz kızı olup da ismi belli olan ya da kız ismi bilen bir insan paylaşırsa çok sevinirim

Oğlumda hep akşamları hareketlenirdi özellikle sırt üstü yatınca hiç durmazdı
Çok tatlısın canım benim Allah kucağına aldığın zamanı da göstersin inşallah
Coook sagol abla allah razi olsun allah cumlemizin saglikla kucagina almayi nasib etsin insallah

Benim bebegmn cinsiyeti belli degil ama kizim olursa asel koymayi dusunyrm cenneti ki bal irmagi demek

Yaa bende isterim ama ikiz isterim üçüz diil
Yıllardır hayalimdir, ikiz kız
Birbirlerinin en yakın arkadaşları, hayat boyu kimseye ihtiyaçları olmaz nası güzel
Bende hep ikiz istiyordum. Doktorlar çok riskli ve zor diyor olmadığı daha iyi dedi bana hatta. Bizde tek tek doğururuz napalım

Bu sene yok seyircisiz birşeye benzemez zaten ben normalde de izlemiyorum arada bir Beyazın komikliklerine falan bakıyordum bu senenin yılbaşı şenliği İbo Show
İbo şhowa kaldık napalım adamın sesinden hiç bişi anlaşılmıyor onu anlamaya çalışmakla geçiyor o seste ünlüler şarkı söylüyor yine güzel oluyordu biz her yıl evde olunca

Bu yıl eliz çok koyuluyormuş. Aklıma ada geldi bi ara. Bizde belirleyemedik.

Lina
Liya
Mira
Maya
Ece
Deren
Lara
Asel
Reyyan
Öykü
Masal
Hayal
Hazan
Bahar

Samsun’da mı doktora gidiyorsunuz,oralıysanız doktor önerisi alabilir miyim,ben Samsun da değilim ama doğumu büyük ihtimalle orda düşünüyorum,şu an oraya gitmiyorum kontrole Dr. kararını veremedim

İbo şhowa kaldık napalım adamın sesinden hiç bişi anlaşılmıyor onu anlamaya çalışmakla geçiyor o seste ünlüler şarkı söylüyor yine güzel oluyordu biz her yıl evde olunca
Kız ona nasıl tahammül ediyorsunuz ya hiç komik olmayan saçma sapan espriler falan hiç eğlenceli değil söyledikleri şarkılarda bile sesleri net gelmiyor.

Samsun’da mı doktora gidiyorsunuz,oralıysanız doktor önerisi alabilir miyim,ben Samsun da değilim ama doğumu büyük ihtimalle orda düşünüyorum,şu an oraya gitmiyorum kontrole Dr. kararını veremedim
Samsun’da değilim ama en yakın özel hastane orada var, oraya gidiyoruz. Ben de tüm doktorları gezdim Samsun’da Kesin şuna git diyemem açıkçası ama hastane önerebilirim.

İlk doğumumu Medicana’da yaptım. Suit oda tuttuk. Hasta odasının dışında bir de oturma odası var. İki oda arasında sürgülü kapı var. Ben rahatça emzirdim, üstümü değiştirdim, tuvaletime gittim. Ziyarete gelenler diğer odadaydı ve onların da ayrı bir banyosu var. Yani benim tarafı kullanmadılar.
Eşim benim yanımdaki üçlü koltukta yattı. Annemle kız kardeşim diğer odada.

Doktor olarak da Önder Kaplan’ı seçtim. Cerrahisi iyi dedi doktor arkadaşlarım. Gerçekten de doğumdan eve gelince iki gün minoset içtim geçti.

Sizin için maddi olarak mümkünse Medicanayı öneririm. Suit oda için ayrıca bir daha ücret de ödeniyor.

Evet hep yatmak gerekiyor. Burada da herkese yatmayı söylemiş doktor. 24 haftadan sonra plasenta yukarı çıkabiliyormuş. İnşallah sizin de öyle olur.

Benim için geçerli değil. Bende plasenta bütün olarak rahim ağzında duruyor. Her hafta kontrole gidiyorum. Sezaryen dikişlerine zarar veriyor mu diye kontrol ediyorlar

Benim de ilk hamileliğim öyle geçti. Bulantım da olmuyor çok şükür. Sezaryenden sonra iki gün ağrı kesici içtim, bir şeyim kalmadı.

Ama bu sefer plasenta aşağıda olduğu için yatıyorum. Son hamileliğim güzel geçsin isterdim ama ne yapalım ilki güzeldi çok şükür.

Kız olduğu netleşirse Alya koyacağım yanına da babası ne koyarsa

Kızlar günaydın bebek arabası tavsiyesi istiyorum netleştirdiyseniz

Anladım teşekkür ederim.Aslında mümkün ben sadece devlette mi özelde mi yapayım onun kararını da veremedim o yüzden bir belirsizlik var.Ters bir durumda gönderecekleri yer üniversite hastanesi olacağı için donanımı yetersiz geliyor hangisi olursa olsun.Ama bir de pandemi olacağı için özele aklım kayıyor.İkinci hamileliğimde böbrek kanal genişliği vardı bebekte çok uzun uzun ilgilendiler üniversitede çocuk alanında çoğu bölümü var.Ama özelde karar kılarsam öneriniz aklımda bulunacak teşekkürler

Allaha bin sukur benim de cok kolay geciyor. Hala hamile gibi hissetmiyorum doktorum bizim aileyi tanidigi icin onceden uyariyor ama malesef dinlemiyorum. Esim bile hamile oldugumu kabullenmis degil. Artik biraz naza cekiyorum esim yardimci olsun diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…