2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar birde ben doktor nere mezunu ona bakıp gidiyorum belki bi önemi yok ama ne bilim bakıyorum yinede.
Devlette gittiğim doktorlar cerrahpaşa, ankara mezunu özelde gittiğim doktor hacettepe mezunu.
Yani doğuma kadar devlete de kontrola gitmeye devam edicem sanırım ayrıntılı sohbet etmiyor ama işlerini yapıyorlar.
Devletteki cinsiyet söyledi mi canım sana

Her kötü ihtimali sayıyor canım. Dün ilk ultrasona baktığında şöyle dedi “ şu anda karnının önünde bir sis görüyorum, bebeğin karın içinde olması gereken organları dışarıda kalmış olabilir 🤦‍♀️ Sonra bebek azıcık hareket etti. Yokmuş öyle bir şey diyor
Her detayı anlatıyor enteresan adammış..içine sinmiyorsa hoşlanmıyorsan değiştir cnm

Her kötü ihtimali sayıyor canım. Dün ilk ultrasona baktığında şöyle dedi “ şu anda karnının önünde bir sis görüyorum, bebeğin karın içinde olması gereken organları dışarıda kalmış olabilir 🤦‍♀️ Sonra bebek azıcık hareket etti. Yokmuş öyle bir şey diyor
Kesınlıkle katılıyorum sana ole doktorlara gtme sakin bana da ozelde kalbi zayıf atıyor dedı ertesı gun acile devlete gttm yok ole bısey gayet normal dedı düşük riskin olabilir demısti yine ole bısey yokmus 😏

Ben devlete hic gitmedim ki gitmwyide düsünmuyorum zaten 2 tanede devlet hastanesi var burda birisi sadece koronaya ozel hastane oldu ama diyeride zaten korona dolu ve kadin dogumcular cok ilgisiz ve kaba

Normalde gitmediğim bi dra gidince çekiniyorum ben. Bu gittiğim doktor aceleci bakıyor. Ölçümleri yapıp bırakıyor. Detaylıya güveniyor sanırım. Önceki dr bebeği inceliyordu baya ama üsluptan dolayi biraktim. Değiştirmekte istemiyorum. Hastaneleri düşününce alternatif yok apartmandan bozma gibi.
B baby girlL iyi yapmişin içine sinmiyorsa değiştirmekle . Her aklına gelen olumsuzluğu söyleyecekse öyle strese girersin. Uzun bakıyor muydu ?

Hayır istanbul..henüz belli değil devlete de sıcak bakıyorum beğendim gittiğim hastaneyi..Evet çok masraf olacak daha o yüzden sırf cinsiyet öğrenmek için özel dr.a gitmek maliyetli geliyor bana..
Şimdiki devletlerde ozel hastane gıbi olmus valla ben izmirdeyım son yapılan hastanelerin ozelden farkı yok kızım hastalandı bir hafta yattık memnun kaldık ayrı tek kisilk odalar ıkı kısılık en fazla. banyo oda ıcerısinde TV kucuk buzdolabı yani ozelden farksız ozelın farkı braz para tabi paraya karsıda bıraz daha ilgi.

Hayır istanbul..henüz belli değil devlete de sıcak bakıyorum beğendim gittiğim hastaneyi..Evet çok masraf olacak daha o yüzden sırf cinsiyet öğrenmek için özel dr.a gitmek maliyetli geliyor bana..
Artık devlette de görürler heralde bebeğin cinsiyetini.

Ben ilçesindeyim canım Bucak’ta, Burdur’a göre daha gelişmiş ama burda herkes doktora Antalya’ya gidiyor ondan doktor yok doğru düzgün
Bucak ı biliyorum Burdur dan daha güzel bi yer. Yinede Antalya ya 60 km sanırım. Her zamanda gidilecek gibi değil.
Neyse hayırlısı olsun eninde sonunda öğrenirsin 😂

Bucak ı biliyorum Burdur dan daha güzel bi yer. Yinede Antalya ya 60 km sanırım. Her zamanda gidilecek gibi değil.
Neyse hayırlısı olsun eninde sonunda öğrenirsin 😂
Ispartaya gidiyordum canım eşim Antalya’ya gidelim bir de dedi mecbur doktora oraya gideceğiz

Normalde gitmediğim bi dra gidince çekiniyorum ben. Bu gittiğim doktor aceleci bakıyor. Ölçümleri yapıp bırakıyor. Detaylıya güveniyor sanırım. Önceki dr bebeği inceliyordu baya ama üsluptan dolayi biraktim. Değiştirmekte istemiyorum. Hastaneleri düşününce alternatif yok apartmandan bozma gibi.
B baby girlL iyi yapmişin içine sinmiyorsa değiştirmekle . Her aklına gelen olumsuzluğu söyleyecekse öyle strese girersin. Uzun bakıyor muydu ?
Şehirde bir tane kadın doğum kliniği var. Bir de devlet hastanesi var canım. Ayrıntılı bakıyordu tabii dünya para alıyor. Eşim de bıktı sürekli kötü konuşmasından. Belki başka şehre gideriz

X