2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Keşke 2li den sonra yapmasaydın artık inan boşuna stres neden yaptırdığını sormadın mı canım bazı doktorlar bütün testleri yaptırıyor hiç bir sorun yokken
Yaptırmadım zaten nipt dediğini. Yani ben bu söylediğinden dolayı doktorumdan soğudum beni nasıl strese soktu hiçbir sorun yokken yaptırabilirsin demesi hoşuma gitmedi ve bu testin fiyatı 1000 küsür liralardaymış

Ispartaya gidiyordum canım eşim Antalya’ya gidelim bir de dedi mecbur doktora oraya gideceğiz
Ispartada kadın doğum hastanesi var çok güzeldi hattaki bende doğuma oraya gitmeyi düşünüyorum annemler orada köyde yardımıda olur diye de bakalım bu virüs biter inş o zamana :anne:

C ceylin1907 buralardayim canım. Misafirim vardı yazamadım kusura bakmayın.
Wp gruba giremiyorum . Sanırım grup kurmuşsunuz ama benim çok grubum var yetişemiyorum inanin:KK43:
E Elayagiz cinsiyet öğrenince beni etiketle merak ediyorum:KK70:
@Ceyda2000 sen nasılsın canim nasil gidiyor? Ve soramadiklarim iyisinizdir insallah

Bugün de dün de çok yoruldum ama Allah'tan hareketleri hissettiğim icn iyi olduğunu anlıyorum sizler başladınız mi hissetmeye kızlar?

C ceylin1907 buralardayim canım. Misafirim vardı yazamadım kusura bakmayın.
Wp gruba giremiyorum . Sanırım grup kurmuşsunuz ama benim çok grubum var yetişemiyorum inanin:KK43:
E Elayagiz cinsiyet öğrenince beni etiketle merak ediyorum:KK70:
@Ceyda2000 sen nasılsın canim nasil gidiyor? Ve soramadiklarim iyisinizdir insallah

Bugün de dün de çok yoruldum ama Allah'tan hareketleri hissettiğim icn iyi olduğunu anlıyorum sizler başladınız mi hissetmeye kızlar?
İyiym canım şükür hareketlerini hissediyorum baya günün yarisi ayaktayim ama :)

Keşke 2li den sonra yapmasaydın artık inan boşuna stres neden yaptırdığını sormadın mı canım bazı doktorlar bütün testleri yaptırıyor hiç bir sorun yokken
Yaptırmadım zaten nipt dediğini. Yani ben bu söylediğinden dolayı doktorumdan soğudum beni nasıl strese soktu hiçbir sorun yokken yaptırabilirsin demesi hoşuma gitmedi ve bu testin fiyatı 1000 küsür liralardaymış
Zaten yeterince stres yaşıyoruz bi de doktorların tavırları da üstüne böyle olunca daha kötü oluyor

Zaten yeterince stres yaşıyoruz bi de doktorların tavırları da üstüne böyle olunca daha kötü oluyor
Kesinlikle öyle. Yani para tuzağı gibi geliyor böyle söylemler. Ama karşısındaki hasta gebe yani doğum doktoru daha teskin edici olmalı o an nasıl strese girdim belli değil. Kafama göre doktor bulamadım

Her kötü ihtimali sayıyor canım. Dün ilk ultrasona baktığında şöyle dedi “ şu anda karnının önünde bir sis görüyorum, bebeğin karın içinde olması gereken organları dışarıda kalmış olabilir 🤦‍♀️ Sonra bebek azıcık hareket etti. Yokmuş öyle bir şey diyor
Bence değiştir güler yüzlü her şeyi anlatan kibar doktorlar eniyisi benimde ilk hamileliğimde 2li test yaptırmadım diye kadın beni azarladı sanki yaptırmak zorundayım devamlı azarlayarak konuşuyordu birde özel hastaneydi bidaha gitmedim bende doğum da doktor çok önemli insan korkuyor suratsız insanlar hiç çekilmez

Bebek uygun pozisyonda olur umarım yoksa onuda beklemiyorlar. Benide 18.haftada çağırdı tekrar sorayım görecek mi bakalım. 😂
Ben gittim dün canım 16. Haftadayim ölçümleri yapıldı cinsiyet dedim 20. Haftadan önce söylemiyoruz dedi
Ben bir kere daha söyledim yalandan görürsem söylerim dedi bir iki baktı göstermiyor dedi 🤔

Ben gittim dün canım 16. Haftadayim ölçümleri yapıldı cinsiyet dedim 20. Haftadan önce söylemiyoruz dedi
Ben bir kere daha söyledim yalandan görürsem söylerim dedi bir iki baktı göstermiyor dedi 🤔
Ne sinir doktorlar var ya neden görünmesin 16. Haftada görünüyor söylesen neolur yani 😈😈😈

X