2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende devlete gidicem saat 16:00 randevusu aynen bende ümitli değilim soylemesinden..senin kaçta randevun?
Günaydın canım. Hakkınızda hayırlısı olsun. Sağlığı iyi olsunda öğrenirsin eninde sonunda cinsiyetini

Benim bu hafta azaldı uykum
Öğleyin işte uyuyordum, evde yemekten sonra uyuyordum, bide üstüne erkenden gece uykusuna geçiyordum
Bu hafta hiç biri kalmadı, sadece erken yatağa geçiş kaldı
Aynen anlattığın gibiyim canım. Ayy inşallah haftaya benim de öyle olur

Amin canım inşallah zaten sağlıcakla bunu doğurayım korunmayı düşünmüyorum hemen 2. Olsun tekrar 3 sene beklemek istemiyorum hemen olsun
Ay ne güzel birlikte büyürler
Bende kazara falan hamile kalırsam burada buluşalım yine

Günaydın kızlar... Dün ki sitenin onarımından dolayı, siteye giremeyince ban yediğini düşünen bi tek ben miyim yaa Allah Allah diorum kötü bi şeyde yazmadım hiçbir yere ama niye beni engellediler
Ben İnternet çekmiyor sandım modemin fişini 500 kere çıkarıp taktım sonra bide eşime diyorum bu modem bozuk falan oda normal internete girdi gayette çekiyor,sonra planlı bakım çalışması yazısı çıktı Allah'tan

Bugün uyanamayan çok:)
Ay valla biri benim kafamı kaldıramıyorum sabahları ilk önce bir 8 gibi uyanıyorum boş boş bakıp geri uyuyorum sonra saat 12 ye kadar kesik kesik uyuyorum ama hiçbir şekilde yataktan kalkamıyorum bir hoş oluyorum böyle uykumu da alamıyormuşum gibi oluyor daha çok sinirleniyorum

Ben üye ismini değiştirdm ondan sandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…