2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ahaha ay çok iyi laf sokmuşsun yalnız
Aman zaten kaynanalar hep öyle
Yaa sezeryanla olsaydı bari suni sancı falan aman aman valla benim hayalimdeki doğum muydu emin değilim canım çıkmıştı
Napayım başka türlü susmuyo hep kiyasliyo çocuğumu herkesle ben bile kiyaslamiyorum benim çocuğum olduğu halde o takmış kafayı oğluma ben sustukca daha çok geldi üzerime bende susmaktan vazgectim ah kuzum sırf bir iki kişi vardı sen zayıfsin asla normal doguramazsin diyen onlar kiloluymuş doğururken zorlanmista ben hiç doguramazmisim diye konusuyolardi arkamdan hatta arkamdan da değil beni uyuyorum saniyolardi kendi aralarında konusmuyolardi bende hırs yaptım onlar doğurduysa bende doğururum diye gittim normal doğurdum çıktım

Zor olur diye şartlaması çok yanlış miyomla sağlıklı gebelik geçirip doğum yapan tanıdıklarım var. Benim de iki tane çikolata kistim var sadece ağrı yapıyor sorun olmuyor.
Kızımı bende milyonla doyum yapmıştım.O yüzden sezeryan olmak zorunda kaldım ama şükür bebeğim iyiydi sadece biraz zayıf doğdu.

yaa çok zordur eminim. benüm korkumda bu o an insan can çekişiyorkwn bide maskeyle ne yapar bilemiyorum. rabbim yardımcımız olsun. inşallah bizim zamanımıza kadar düzelir bu durum.
Ben maskeyle operasyona girdim. Yumurta toplama için bayılttılar, maskemi açmadılar. Uykumda boğulursam diye korktum

Eskiler öyle der ama geçmiyor canım. Evlat sahibi olmak muhteşem bir şey. Ölmeden önce her insanın tatması gereken bir deneyim bence ama acılar insanı olgunlaştırıyor, eskisinden başka biri oluyor insan.

Çok haklısın ama güzel yönünden bakalım, emek vermişsin acı çekmişsin ama kavuşmuşsun çok şükür kavuşamayan da çok
Çok şükür

yaa çok zordur eminim. benüm korkumda bu o an insan can çekişiyorkwn bide maskeyle ne yapar bilemiyorum. rabbim yardımcımız olsun. inşallah bizim zamanımıza kadar düzelir bu durum.

Ay düzelmezse maskeyle nası doğurucaz
Nefes alınmıyor doğurulsun maskeyle

Yaaa hayırlı olsun sağlıkla gelsin minik prenses benimki erkek o zaman

Baya bakti tatlim bu adamin cinsiyet soylemesi sorun herhalde miyom varmis ona takdi baya hamilelik zor gecer dedi risklimis yani iyi bir dr bulacagim artik kafam corba oldu dr tutturamadim
Miyom kistler her kadında vardır cnm. Benim sağ yumurtalığımda 5,5 cm boyutunda kist var, doktorum baktı hiçte riskli, sıkıntı olur falan demedi. Neden riskliymiş ki sorsaydın

Bu arada kızlar 15 haftaligim diye mi acaba dr detaylı inceledi kafasını ölçtü kollarını sırtına iskeletine idrar kesesine kadar baktı herşeyi haftasıyla uyumlu gayet iyi durumda dedi ama kafa boyu 15+4 kafa yuvarlaklığı yani eni15+6 kol boyu 15+0 benim haftamda 15+1 heryerimiz ayrı telden çalıyor ama dr uyumlu dedi kilo vermişsin bayağı fark var karnin bile küçülmüş dedi

Bu zamana kadar göstermediyse kızdır bence de dilara. Erkekler sere serpe acıyor cunku

Banada 13.haftada öyle baktı vakti varsa bakıyor herşeyine. Bende kalbini midesini her yerini gördüm. Benimkininde organları farklı farklı haftadalardı.
Hayırlı olsun kız bence değişmez artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…