2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Banada dr dediki bebek sana degil babasına cekmiş uzun boylu olacak diye bizimkıde önden gidiyormuş çok sinir oldum kadın resmen kısasin dedi yüzüme karsi

Bildiğin benim, tıpa tıp aynım
Ayy çok güzel kız ben bunu da araştırmalıyım hemen çok sağol kuzum
Maşallah çok güzelsin cnm
Süper taktikmis kız:)
C ceylin1907 çok güzel. İsim önerilerin var erkek için aklına gelen olursa bır mesaj uzagindayim
Dur hele daha belli olmadı olsun emrindeyim)
Ara kaynani deki anne sen beni yanlış anlamissin ben beş gün gel demedim rahatsizim ben musaitsen sana geleyim 15 gün kalayim dedm ablama yanlış anlatmissin de
Elâ vurdu gol oldu
Kız isim önerileriniz var mı ya aklimizda bi şey yok dün iki saat baktık ama
Bugleme uygun aklıma ilk "burçe" geldi..begum buse beren berrin nehir nil

Çok doğru haklısın canım doktor da söylemişti uzun boylu olacak diye bana cinsiyeti belli mi bebişinin

İyi olmuş sevin kıza da erkeğe de uzun boy yakışıyor
Çok mu minyonsun
Yaa Evet oglumda allahtan babasına benziyo oda uzun yıllardır kendimi 162 sanmıştım ama meğerse 160 mis boyum o iki cm bile çok üzdü beni
Maşallah çok güzelsin cnm

Süper taktikmis kız:)

Dur hele daha belli olmadı olsun emrindeyim)

Elâ vurdu gol oldu

Bugleme uygun aklıma ilk "burçe" geldi..begum buse beren berrin nehir nil

Akşam ne çok yazmissiniz maşallah ben oturma odasında sızmışım
Yaa ilahi sen uyanir uyanmaz formundasin güldürdun beni yine aynen çok güzel taktik yakın oturan gilenlere şiddetle oneririm hep de kulaklarını cinlattik hiç mi kulağın kızarmadi

Uyurken anlamamışımdır

Neyse canım babalarına çekmeleri daha iyi olmuş

Pandemi oldu sokağa çıkma yasağı oldu hala bizdeler sen düşün artık

çok saçma bir şey. ne yani oğlunun çocuklrı arasında ayrım mı yapıyorlar. kan bağı hepsinde aynı sorun ne. olmamaları daha iyi gibi bence boşver. böyle insnlar yanında olsa daha büyük sorunlar çıkarırlar gibi geldi bana. allah herkese akıl fikir versin. sen iyi ol gerisi hiç önemli değil.

Bemde de kigren var ve kusmayla rahatliyorum. Şiddetlenince ölümlerden dönüyorum.
Evet ya acillik olduğumu bilirim,kusmak biraz rahatlatıyor ama tam geçirmiyor en iyisi uyumaya çalışmak o da çok zor oluyor ama uyandığında hafifliyor

Evet canım. Arkadaşımın oğlunun anne karnındayken iki kez dolanmıştı boynuna kordon. Sonra düzeldi. Normal doğumla doğdu

Ben o kadar zayıf başlamadım 57 ile başladım şu an 61 im ama hala göbek yok şişkinlik oluyor bazen sabah uyandığımda yine dümdüz uyanıyorum ama,kalçalara bide yanaklara gitmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…