2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Maşallah çok güzelsin cnm

Süper taktikmis kız:)

Dur hele daha belli olmadı olsun emrindeyim)

Elâ vurdu gol oldu

Bugleme uygun aklıma ilk "burçe" geldi..begum buse beren berrin nehir nil
Ayyy çok teşekkür ederiiim o senin güzelliğindir kuzum

Banada dr dediki bebek sana degil babasına cekmiş uzun boylu olacak diye bizimkıde önden gidiyormuş çok sinir oldum kadın resmen kısasin dedi yüzüme karsi
Bizede sizin kız manken olacak dedi, eşim 1.82 ben 1.70,manken olmasın ama manken gibi bir fiziği olsun keşke

Ben hamileyken mezara gidilmez, bir de ciğere dokunulmaz diye biliyorum. Bizim buralarda oyle derler

Doktorum bana multifolico dha yazdi. Folik asiti kes bunun icinde var dedi. D vitaminine devam dedi, cunki benim d vitaminim yerlerde.

Uyurken anlamamışımdır
Çok mantıklı
Kızlar hastanedeyim önumdeki hastanın çıkmasını bekliyorum cinsiyet için geldik inşallah bi sorun yoktur ve öğrenip cikabilirim
Yaa hadi inşallah güzel haberlerle gel gönlünden geçen cinsiyet olsun hayirlisiyla
Neyse canım babalarına çekmeleri daha iyi olmuş
Aynen valla çok doğru tercih yapmışlar boylarını babadan alarak
Pandemi oldu sokağa çıkma yasağı oldu hala bizdeler sen düşün artık
Yaa benim kayinvalidem Corona başladığından beri en fazla üç yada dört kere gelmiştir Corona yuzunden dışarı çıkmaya çok korkuyo allahtan biz gidince bile bazen maskeyle yanımızda oturuyo eşim esnaf diye
Ben o kadar zayıf başlamadım 57 ile başladım şu an 61 im ama hala göbek yok şişkinlik oluyor bazen sabah uyandığımda yine dümdüz uyanıyorum ama,kalçalara bide yanaklara gitmiş
Yaa ben 47 ile bşladım 49 olmuşum ben 51 i gecmisimdir saniyordum ama çok şükür ayarinda kilo aliyorum

Kız 47 diye bir kilo mu var
Ben en son 17-18 yaşındayken o kilodaydım hatta o zamanda 50 falandım

Tabi manken gibi annesi var kız manken olmasında nolsun benim de kızım olsa manken boyu olur mu bilmiyorum ama eminim güzel olur inşallah kız olur
Ayy çok teşekkür ederim şımartıyorsunuz bugün beni
Anne babanın ortalamasını alıp bilmem ne yapıyorduk falan öyle hesaplanıyordu sanırım internette vardı,
Bence taş gibi bir kız olacak

Hoş buldum sabah aksam aclik tokluk her halükarda bulantim oluyor. İlac yutmasam aksam olmuyor bir de calismak zorundayim. Bulantim oldugunda canli ders bile veremiyorum. Mecburiyetten kullaniyorum. İnsallah bir zarari olmaz.
Ben de canli dersi zar zor veriyorum. Bilgisayara yaklasamiyorum. Eskiden ceviri filan yapiyordum, simdihicbisey yapamiyorum dersler haricinde o da mecburiyetten.

Bende ilk bebek ama benim de gonlumden nedense kiz geciyor. Belki babasi kizi olursa sever bebegimi.

Canim ben ocak ayinda hastanede yatarken 37 kiloya dusdum oluyordum ve kilo alamadim nasil bir psikolojiye girdiysem ve bu hamileligimi de 37.6 ile basladim suan 41.6 olmusum rabbim kimseye vermesin saglik sorunu senin dedigin gibi ben 17 yaslarda 48 kiloydum boyle birsey basima gelecegi aklima gelmezdi

Çok geçmiş olsun canım ne için o kiloya düştün yani sebep neydibak ne güzel olmuş bu bebek sayesinde normal kiloya dönmüş olursun

Boy kısa olunca zayıf olmak zorundasin bide kilolu olsam hacı yatmaz gibi falan olurdum heralde allahtan zayıf im ordan kurtariyorum topuklularla falan

Ayy çok teşekkür ederim şımartıyorsunuz bugün beni
Anne babanın ortalamasını alıp bilmem ne yapıyorduk falan öyle hesaplanıyordu sanırım internette vardı,
Bence taş gibi bir kız olacak
Yaa bilmiyorum onu bakarım bi ama benim ablam 178 kardeşim 158 ben 160 en küçük kardeşim 170 yani bizde bi oran olmamis
Yaa sen benden de zayifmissin inşallah yavaş yavas kilo almaya başlarsın hayirlisiyla zayıfken hamileliğin ilerleyen dönemleri çok zor oluyo

Bende ilk bebek ama benim de gonlumden nedense kiz geciyor. Belki babasi kizi olursa sever bebegimi.
Ay karışmıyım yorum yapmıyım diyorum tutamıyorum kendimi. Erkek olsa sevmicek mi yani!?
Bu adamı çok aradın mı evlenmek, evlat sahibi olmak için?
Sperm bankasından hamile kalsan senin için daha hayırlı olurmuş.
Nasıl olsa ailen ve sen bakacakmışsınız. Kocanla ailesi ne çocuğu benimsiyormuş nede ilgileniyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…