2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim ilk hamileliğimi kabullenemediler ne hic bişi yapmadılar. Şimdi babamlarda kalıyorum. Bi kere bile ne kaynanam ne görümcem ne akrabaları nasılsın bebek naaıl sormadııar bile. Tedavi masraflarlnl bile tamamen babamlar karşılıyor. Doktor doöun parasınıysa kendim. Ne eşim ne ailesi parmağını bile kıpırdatmıyor. Eşimin dr benim de ikinci evliliğim. Benim ilk bebeğim ama eşimin ilk evliliğinden altı yaşında oğlu var, ve herkes o çocuöa çok düşkün. O yüzden benim hamileliöimi kabullenemiyorlar.

Inşallah sıkıntı yaşamayız bebeklerin sağlığı için çok önemli

En güzel sonuçları alacaksın Allah in izniyle dualarımız sen ve tum kontrole gidecek annelerle
Kusura bakmayın mesajlarl okuyup yetiştireyim derken geç cevaplıyorum. Elhamduıillah minnoşumun yeri rahattı. Mübarek sanki pilajdaydı. Elini başının altlna koy uş, bacaöını da bacağının üstüne aşırıp keyuf yapıyordu. Doktor karnıma bastırınca da isyan ediyordu sanki. Bi rahat vermediniz ha der gibi. Rahatlıkta da aynı babasına cekmiş qaliba.

Muz yer her gun bir tane. Benim beniş ilk başta geriden geldi. Şumdi 6 gün öndem gidiyor. Bana da domtor ikili testin zamanı dedi. İstemiyorum dedim. Rabbime tevekkülmettim. Guya sonuc farklı çıkarsa ne yapıcam ki. Yıllarımın hasreti bu, Rabbim o kadar imtihan etti ki, bundan sonrasını da ona havale ettim.

En azından anlayışlı kadın ya biz eşimle bir gün tartıştık kv aradı ben de bakmadım biraz ağlamıştım falan kapıya dayandılar o gün o kadar komikti ki yetmedi benim ailemi aramışlar noldu ki diye
Ben de onlara gitmeye çalışıyorum gelmesinler diye çünkü sürü gibiler eve sığamıyoruz

Bazı insanları hiç anlamıyorum ya ne demek kabullenemiyorlar sonuçta onların torunu olacak çok üzücü bir durum Allah akıl fikir versin Allah'tan ki kendi ailenizden yana şanslısınız dağ gibi kapı gibi arkanızda duruyorlar

Merhaba bende kendi doktoruma 12+ 0 da gitmiştim 6 gün önde çıktı fakat doktor geriye çekelim tarzı bir yorum yapmadı. Sadece bebeğin uzun boylu olacak dedi. 13+ 0 da başka doktora gittim 13+1 günlük çıktı o zaman anladım ki ultrason cihazından kaynaklanıyor bu önde gitmeler.

Kusura bakmayın ben mesajları okuyup anca yetiştiriyorum. Yaş 31
Sana ve çocuğuna değer vermeyen. Bebek için kılını bile kımıldatmayan bir adamdan neden tedaviyle çocuk sahibi olmak istedin ki? Yani yetişkin insanlarsınız ben olsam ailemin tedavi masraflarını karşılamasına müsade etmezdim. Böyle bir adamdan çocuğum olsa ki nolur?
Size de bebeğe de çok üzüldüm o bebeğinde sevilmeye herkes tarafından heyecanla beklenmeye hakkı vardı.

Cihazla ilgili değil canım ben 3 farklı doktora gittim hep aynı çıkıyor haftası. Önden gidiyor benim bebekte. Seninki önden başlayıp normal haftasına dönmüş olabilir.

Kızlar günaydın. Birşey sormak istiyorum. Ben en son geçen cuma 12+5 te kontrole gitmiştim erkek demişti doktorum. yalnız baya döndürmek için uğraştı karnımda ultrasonu bastıra bastıra salladı bebek her seferinde bize arkasını döndü. doktor sonradan farketti boynuna kordon dolanmış belki ondan rahat hareket edemedi ama bunu atacaktır boynundan dedi. sizde böyle başına gelen var mı biraz endişelendim açıkçası

Cihazla ilgili değil canım ben 3 farklı doktora gittim hep aynı çıkıyor haftası. Önden gidiyor benim bebekte. Seninki önden başlayıp normal haftasına dönmüş olabilir.
Ben hep 2 doktora gidiyorum canım tedavi ile hamile kaldım ve kanamalı başladı gebelik 8.haftaya kadar. Kendi doktorum tam özel ve cihazları gelişmiş 4 boyutluda bakıyor genellikle ve o doktorun cihazında hep önde gidiyor 6 gün. Kendi doktoruma da söyledim diğer doktorda gün farkının az çıktığını o da kullanılan cihazdan olabilir demişti inanmamıştım sonra kendim de onayladım bebek büyüdükçe.Özel hastanedeki doktorumda da en fazla 2 gün önden gidiyor. Ben aslında haftasıyla uyumlu olsun istiyorum yoksa bende endişeleniyorum. Sen kaç haftalıksın kaç hafta önden gidiyor peki?

Bende Acıbademe gittim onunla bana devlette söylenen hafta aynı. 1 hafta ileri yada geri olmasında hiçbir problem yok. Bebeklerde bizim gibi farklı farklı yani kiminin bacakları uzun, kiminin kafası büyük vs. Benim bebekte uzun boylu babası ve bende öyleyiz bize çekmiş bunun için hiç canını sıkma endişelenecek hiçbir şey yok.

Arkadaşlar gobeklerinz top gibi ortada mı yoksa yayvan normal mi cıkıyor benım top gibi ortada duruyor
Benim yayvan cikiyo kalcamda goguslerimde simdiden buyudu sanki üç aylık değil 5 6 aylık hamile gibiyim ilk gebeligim de sadece karnım çıkmıştı oda 6. 7. Ayda çıkmıştı bunda şimdiden portledi her yerim
Göbeğim çıkmadı kalçalarıma gitti kilolar hep
Yaa benm her yerden cikti mübarek allahtan zayıf başladım hamilelige
Allah sabır versin canım gerçekten sorumsuz bir aileymis ama boşver senin ailen yanında ya yanlız değilsin çok şükür başka kımseye de bebeginin de seninde ihtiyacın yok. Dogdugunda sıraya girecekler sevmek için merak etme o zamanda sen sevdirme
Estağfurullah ne kusuru maşallah minnosa sağlıkla gelsin inşallah
Allah var görümcemlerimde kayinvalidemde çok anlayışlı her halden anlarlar kayinvalidemle kavga bile etsem gorumcelerim olaya mudahale etmez görümcemle tartışsam kayinvalidem olaya mudahale etmez mesafeli bi ilişkimiz var öyle anne kız gibi değiliz ama çok şükür karismazlar evime işime öyle sürekli biz gelelim yada siz gelin modundada değiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…