2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Evet olabilir baktiramadim bir türlü
Tam buğday ekmeği yiyorum şekerli şeyler de evet maalesef diyet yapmazken gırla gidiyor
Canım şeker herkese kilo yapıyor. Benimde çok çabuk kilo alan bir yapım var. Böyle tıka basa istediğim gibi yiyemiyorum yani.
Şeker yemiyorum, akşam yemeği yemiyorum ancak o şekilde korumaya çalışıyorum ona rağmen 5 kilo fazlam var.

Bazen özeniyorum minyon tipli insanlara,ben bir geliyorum bütün gözler bende oluyor bide ben yurdum insanı tipine çok uymuyorum ondan sanırım

Aynen sıkıntılarla dolu evlilik olr bu şekil Allah yardımcısı olsun

Her boydan var diyorsun vay anasını ya 4 kardeşsiniz yani 3 teyze demiştin hepiniz kızsınız bide, çok merak ederim nasıl birşey 4 kız kardeş birlikte büyümek

Bazen özeniyorum minyon tipli insanlara,ben bir geliyorum bütün gözler bende oluyor bide ben yurdum insanı tipine çok uymuyorum ondan sanırım
Boyumuz aynı ben çok memnunum ya uzun olmaktan ilkokulda kötüydü sadece.
Kilonu göstermiyor, giydiğin yakışıyor keşke 3-5cm daha uzun olsaydım.
Babamın tarafı çok kısa onların içinde dev gibi kalıyorum pek yanyana gelmemeye çalışıyorum

Bende ilk bebek ama benim de gonlumden nedense kiz geciyor. Belki babasi kizi olursa sever bebegimi.
Öğretmensiniz galiba. Madem kendi ayaklariniz üzerinde durabilecek maddi gücünüz var madem babası ve ailesi bebeği istemiyor. Alın cocugu boşayın adamı. Kız olursa belki sever diye ümitlenmek çok çaresizce. Yazık çocuga..

Aynen sıkıntılarla dolu evlilik olr bu şekil Allah yardımcısı olsun
Ama canım sıkıntılarla dolu evliliğe illa bebek istemek neden? Ya babada çok önemli tek anneyle annenin ailesiyle bitecek mi babasınada ihtiyacı var. Bir bebeğe bile bile böyle bir babayı reva görmek neden?

Ben de 55 kilo 162 boyundayim.
Üniversite bitene kadar zayıflıktan ölüyordum 45 kilo civarıydım sonra diyetisyene gittim öyle kilo aldım sonra 55te sabit kaldım.
Kizimda da sadece 10kilo almıştım 60la doguma gitmiştim

İlkokulda herkes deveymişsin gibi bakıyor ama
Evet kilonu göstermiyor ve ortama bir manken edasıyla giriş yapabiliyorsun
Bizim bütün akrabalar kısa, ben gelince hay maşallah diyorlar

Maşallah çok güzelsin cnm

Süper taktikmis kız:)

Dur hele daha belli olmadı olsun emrindeyim)

Elâ vurdu gol oldu

Bugleme uygun aklıma ilk "burçe" geldi..begum buse beren berrin nehir nil
Teşekkür ederim canım Güzelmis Nil benimde aklımdaydi ama küçük bebeğe nasil olur ki bilemedim :)

Her boydan var diyorsun vay anasını ya 4 kardeşsiniz yani 3 teyze demiştin hepiniz kızsınız bide, çok merak ederim nasıl birşey 4 kız kardeş birlikte büyümek
Çok tuhaf bi duygu çokta güzel iyi günde hep kavga ederiz ama birimizin biseye canı Sıkılsa hepimiz için hayat durur ona odaklaniriz sorunu çözmek icin yani canimi isteseler veririm ama birimiz izinsiz diğerinin bişeyini alsa kavga kıyamet kötü gün dostuyuz iyi günde anca didisiriz hatta annem küçükken inşallah her biriniz farkli ile gelin gidersiniz kıymetinizi anlarsınız derdi öyle oldu ablam malatyada ben istanbulda çok üzülüyorum ama Allahtan annemler benim yanımda iki kız Kardeşimde her gün bizde her ne kadar kavga etsekde belki de bu yüzden bu kadar kız istiyorum ben hatta bu karnimdaki erkekse 3. Yü düşünür muyum bilmiyorum açıkçası ama kizsa mutlaka düşünürüm belki 3. De kız olurda kızıma yoldas olur diye çünkü her kıza bir kız kardeş şart bence

Kilo demeyin bana senelerdir al verle geçti ömrüm..72 kg (1,58 boy) ile hamile kaldım şimdi sanırım 76yim çabuk kg alan bir yapım var
Benim de hep diyetli bi hayatım var gel sarılalım Boydan yirtiyorumda 73 ile başladım 4 kilo aldım 5 haftadir kilo almadım ekmek yemiyorum bu sefer iyi olur öyle düşünme

Kızlar eşim de ben de orta boyluyuz ama kızımız %99’un üzerinde doğdu. 3 yaşında da %99’un üzerinde devan ediyor ama ben uzun boy hiç sevmem İleride zor sevgili bulacak yavrum

Yaa en sevdiğim boy kılo ortalaması ne güzel 162 ve 165 arası kadinlara bayılıyorum topukluda giyse çok zarif çok güzel duruyorlar Sporda giyseler öyle oluyor genelde tüm kıyafetler üzerlerine cuk diye oturur benim ablam ve uzun kardeşim elbise giyemez hep parça eklemek zorunda kalıyor ablam elbiselere Kardeşimde kısa elbise giyince çok açık duruyo diye sevmiyor uzun da asla giymez topuklu ayakkabı vs hiç giyemiyolar benim dugunumde giymisti kardeşim sonra çıkardı tekrar çok abes durdu diye bizde de genelde akrabalar hep kisa olduğu için rahatsiz oldu çıkardı bu yüzden erkeğin uzunu tabiki iyi ama kadınlarda bence en ideal en fazla 165 olmalı ah bi 2 3 cm daha boyum olaydi
İlkokulda herkes deveymişsin gibi bakıyor ama
Evet kilonu göstermiyor ve ortama bir manken edasıyla giriş yapabiliyorsun
Bizim bütün akrabalar kısa, ben gelince hay maşallah diyorlar

Sabah ne cok yazmıssınız Uyuyakaldım ben her yerim agriyor resmen
Yaa formdan dusuyorsunuz kızlar 2. Tremister uyku mu yapıyo napiyo
Eşim 187 ben 175 minyon tiplilere ben de özenirim Kızım ortalama uzunlukta öyle olacak sanırım :)
Ayy sende uzunsun bi kısa benm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…