2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Göbekteki kahverengi çizgi,giderek belirginleşiyor doğumdan sonra kayboluyor benim çok hafif olmuştu oğlumda, şimdi hala yok,aman gelmesin de zaten hoşuma gitmiyor koyu tenlerde daha belirgin oluyormuş sanırım ondan bende olmadı o kadar:))

Bazen kan toplama oluyorigneyi çok hareket ettirmeyin elinizdr birde yapay tutin igneyi asağıya doğru.

her gün kusma bulantı oluyor mu acaba bende çok evhamlaniyorumda iki gündür yok bulantım bisey mi oldu diye ?
İlk başlarda her gün ne demek, kuçuk kap vardı yatağımın yanında kusmak için az kalsın ona sarılıp uyuycaktım. Şimdi azaliyor. Zaten 11 haftadan sonra azalmaya başlıyormuş ama vucuttan vucuda değişiyor.

O iğne bebeğe ulaşmıyor ucluğu çok küçük sadece deriye yerleşiyor. Endişe etme.

Bemde de kigren var ve kusmayla rahatliyorum. Şiddetlenince ölümlerden dönüyorum.

Ben 3 aylık almıştım elimde 1 aylık iğnem kaldı bitince bulmak için uğraşıcam bide
Annem sağ olsun dünyanın altını üstüne getirdi elimde 50 ye yakın var. Ama en az daha 150 taneye ihtiyacımız olduöu için kadın sağ olsun durmadan arayıp bir iki tane buluyor. Tüm eczacılar tanıyor kadınıBir gün seni hepsi engellicek telefonlarlnda diyorum.

Doktoruna bagli ama ogrenme ihtimalin var insallah hersey yolunda for.. detayli 18 ile 22. Haftalar arasinda diye biliyorum benim randevum 8 ocakta 19+2 olmus olacam o zaman..
Cinsiyyeti bilinmeei benim ufaklığın ama baya rahatı yerindeydi. Bur de bir ay sonra 16 haftasında gel dedi.

Hanımlar hepinize iyi akşamlar , 2021 Temmuz annelerinden geliyorum:) Bir sorum olacak bulantılarınız kaçıncı hafta da sona erdi ? Bir de prilam ilacı kullananlar sabah akşam mi alıyordunuz
Benim bulantı ve kusmalarim hala devam ediyor canım azalma yok, evet sabah akşam demişti doktor ama fayda etmediği için hiç içmiyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…