2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Canım önceki mesajında ciğere indi demiştin, bence kesinlikle doktora götür. Hastalık mevsimindeyiz tam. İlk kızımın ciğeri dolu diye yatırmışlardı ama çok doluymuş. Tam hafta sonuna gelmişti acildekiler burnunu açıp eve göndermişlerdi bir şeyi yok burnunu açamamışsınız diye. Oysa rsv kapmış o da bronşiolite çevirmiş. İlk aşamadaysa nebulitazörle hallolur inşallah 🙏 Allah şifa versin
Amin Allah razı olsun 🙏🏻 Yarın sabaha randevu aldım hatta nolur nolmaz diye hırıltılı nefes alışverişinin videosunu da çektim doktora gidince geçici olarak düzelirse hırıltıyı göstermek için. İnşallah dediğin gibi bişey olmaz ya ☹️

Amin Allah razı olsun 🙏🏻 Yarın sabaha randevu aldım hatta nolur nolmaz diye hırıltılı nefes alışverişinin videosunu da çektim doktora gidince geçici olarak düzelirse hırıltıyı göstermek için. İnşallah dediğin gibi bişey olmaz ya ☹️
İnşallah canım, sen her emzirmeden önce burnunu sfle yıka bence, beslenmesi önemli burnu tıkalıyken ememiyorlar

Aynısını yaşadık. Gece çaycının alt kısmını kaynatıyorum bebeği üstünde tutuyorm ama çok yakın değil. Buharı yüzünü yakmayacak kadar uzakta tutuyorum. Bir iki dakika sonra uyandırıp burnunu açıyorum aspiratörle. O çaycıyı hep kaynatıp odasına bjrakıyorm sende öyle yap burnu akmaya başlayınca çocuk rahatlıyor.

mademoisella mademoisella biz de gece buhar makinesini açtık oda nemli olmasına rağmen ama değişen pek bişey olmadı hatta daha çok tıkandı. Yine burun yıkaması yaptık. Çıkan sümük de beyaz bizde. Yarına randevu aldık bakalım inşallah bi çare olur bize. 1 haftadır her gece burun banyosu yapıyoruz, çocuğun burnu hışır hışır ediyor, tıkanıyor, emerken rahat edemiyor bi de kusması cabası ☹️
aaa aynı şeyler resmen. ben grip oldu sandım ama olmamış çok şükür. yani grip olsa daha farklı olurdu herhalde. burnunu yıkamaktan artık çok rahatsız olmaya başladı çocuğum, sadece damlatacağım bugün. ben de oda nemlendiricisi mi alsam diyordum ama onlar da işe yarar mı emin değilim :/ yarın bizim de randevumuz var canım sen de yaz doktorun ne dediğini. burnu aşırı tıkalı ama yıkayınca çok bişey gelmiyor. emerken, uyurken zorlanıyor. bir de emse bile kusuyor dediğin gibi :KK43:

Kızlar ya bebeğimin gözleri ara ara şaşı gibi oluyor başka olan var mı ? Her zaman yapmıyor böyle bazen resmen şaşı oluyor gözleri mi kayıyor diye korkuyorum

X