2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende bu konuda fikrimi paylaşmak istiyorum evet şu günlerde vuris var doğru olabilir Ama her zaman ki zamanda iyiki aynı şehirde değiliz uzak olalım lafları gerçekten biz insanlar müslümanlara yakışmıyor
Bizler şuan anne babayiz doganlarin gözünün içine bakıyoruz karnimizdaki heran bişey oldu diye tedirginiz peki bu evlatlar yarın öbür gün inşallah aynı şehirde değiliz dese mutlu olur muyuz acep bu benim düşüncem benim kayınvalidem mükemmel değil bu bir gerçek zaten mükemmel de olsa ben mutlaka bir küsur bulurdum bu insan oğlunun huyu ben sadece şuan gözlerin içine baktığımız herşeyin en iyisi olsun istediklerimiz okusun dediklerimiz yıllar sonra bu cümleleri kuruyor düşünsenize
Sana hak veriyorum canım ama bir de şu açıdan bak. Hayatını sadece çocuğuna adayan ebeveynler o çocuklardan öbür boyu bir şeyler bekliyor. Ben de herkesin kendi hayatı olduğu anlamasını ve ona göre davranmasını istiyorum. Anlattığın halde anlayışsızca hale burnunun dikine giden ve huzursuzluk çıkaran birini kimse istemez. Benim yaşadıklarımı bir ben biliyorum. Bence kimse hadi kötü olalım birbirimizden nefret edelim demiyor. Yaşıyoruz ve ona göre davranıyoruz.

Ay cidden kafadan çatlak sanırım
bir psikoloğa götürün bence
Veya bu saatten sonra birşey olmaz zaten boşverin kendi arasında uğraşsın öyle
Götürmeyi denedik ama eşim ikna edemedi şimdi söylediğimde ben artık uğraşmak istemiyorum diyor. 🤷🏽‍♀

Götürmeyi denedik ama eşim ikna edemedi şimdi söylediğimde ben artık uğraşmak istemiyorum diyor. 🤷🏽‍♀
O da haklı, yaşlı başlı kadın artık uğraşılmaz onunla ayrıca psikolog da zaten kırmızı odadaki gibi bir etki bırakacak değil bu saatten sonra kimseyi değiştiremeyiz onuda öyle kabullenmek lazım maalesef:KK43:

O da haklı, yaşlı başlı kadın artık uğraşılmaz onunla ayrıca psikolog da zaten kırmızı odadaki gibi bir etki bırakacak değil bu saatten sonra kimseyi değiştiremeyiz onuda öyle kabullenmek lazım maalesef:KK43:
ben alıştım canım zaten artık. sadece iki kaynım var çok merak ediyorum bana yaptıklarını onların eşlerinede yapabiliecek mi.

Kızlar selam
Bugün bebişi gördüm ikili tarama testinde, ense 2 mm çıktı kan da perşembe cıkacakmış ins kan da iyi çıkar. Genelde bir şey olsa ultrosonda görürler değil mi? Bebeğim normalde 13 haftalık ama 13+6 görünüyor ileriden gidiyormuşuz veya erken döllenme olabilir dedi. Cinsiyet yüzde 80 erkek dedi🥳

Biz de sıkılıyoruz canım aynen kızım da sıkılıyor ama babasıyla arada dolaşıyorlar benim gözüm kesmiyor pek çıkmıyorum 😁
Bizde parka iniyoruz çocuk enerjisini atsın diye hava alalım diye ama yetmiyor işe gitmeyi özledim arkadaşlarımı falan 😅

X