2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Habersiz gelse kapıyı suratına geri kapatırım zaten çat kapı gelmek neymiş ayol hiç hazetmem
Ay evet en inceleme olayı çok gıcık bide gözümün içine soka soka her yere en ince ayrıntısına kadar bakıyor insan rahatsız oluyor

Bizimkini görsen bi iyi hic olmamis gibi namaz niyaz ben de hic bi şey olmamis gibi davraniyorum aman bosverelim herkes kendine eder
Şu boncuk çıktı daha cok sinir ediyor beni Kadını dövüp dövüp hizmet ettiriyor
Doğru her koyun kendi bacağından asılır,top onlarda artık
Gerçekten ya bakasım gelmiyor izlerken bir fenalık basıyor

Ara kaynani deki anne sen beni yanlış anlamissin ben beş gün gel demedim rahatsizim ben musaitsen sana geleyim 15 gün kalayim dedm ablama yanlış anlatmissin de
aman boşver ben direk muhatap olmamayı seçiyorum. Ne söylesem anlamamazlıktan geliyor.

Ahh ah aynı dert valla benim de evim küçük ve insanlar çok anlayışsız.
Bende bu konuda fikrimi paylaşmak istiyorum evet şu günlerde vuris var doğru olabilir Ama her zaman ki zamanda iyiki aynı şehirde değiliz uzak olalım lafları gerçekten biz insanlar müslümanlara yakışmıyor
Bizler şuan anne babayiz doganlarin gözünün içine bakıyoruz karnimizdaki heran bişey oldu diye tedirginiz peki bu evlatlar yarın öbür gün inşallah aynı şehirde değiliz dese mutlu olur muyuz acep bu benim düşüncem benim kayınvalidem mükemmel değil bu bir gerçek zaten mükemmel de olsa ben mutlaka bir küsur bulurdum bu insan oğlunun huyu ben sadece şuan gözlerin içine baktığımız herşeyin en iyisi olsun istediklerimiz okusun dediklerimiz yıllar sonra bu cümleleri kuruyor düşünsenize

Aslında bana hep erkek dedik ama içim ceydanın sayesinde kıza dönmüştü dr kıza benziyor değince farklı sevindim erkek dese gene sevinirdim gerçi ama pembislere veda etmem gerekirdi 5 ocaktada erkek diyormuş
Ahahha a ceydanin tahmini tuttu yani sende bende de tutacak inanıyorum
Ahahaha Aynen ama ben kapıyı yuzune kapatamam ama ful laf sokarim

Benimki psikolojik olarak çok zorluklar çekmiş ve bunun sebebiyle hiç büyümemiş bir çocuk sanki. Eşimde psikoloğa götürmeyi denedi cidden yaşadığımız sorunlar var yani. Ama işte öyle böyle yaşıyoruz. Eşim konusunda şanslıyım yoksa ben bu kayınvalideyle düşüncesiz bir eş birleşse kesin boşanırdım o kadar yani.

Ahahha a ceydanin tahmini tuttu yani sende bende de tutacak inanıyorum

Ahahaha Aynen ama ben kapıyı yuzune kapatamam ama ful laf sokarim
Çaktırmadan o da iyi ben güle güle gül sokanlardanım amacım kimseyi kırmak değil ama istemeden böyle birşey oluyor çünkü söyleyemezsem içimde kalır ama direkt söylemek de istemek istemiyorum o yüzden mecburen

Benimki de aynı. Gronolamın içindeki kuruyemişleri bile saymışlığı var. Ben ondan sonra başka bir şeye şaşırmıyorum.

Doğrudur canım pskolojikse işin zor biraz Allah yardımcınız olsun sizede zor kaynanada zor

Ay buna çok şaşırdım,niye söylemiş böyle birşeyi ki çok saçma
Evet seninki değişikmiş ama iyi tarafından bak aynı şehirde değilsiniz ordan kendi arasında uğraşsın boşver
Benim ki nin yaptığı şeyleri duysan asla anlam veremezsin. Ben direk kafadan sorunu var diye düşünüyorum. Benim babama gidip kızın babm bizimle hiç ilgilenmez diyor demiş. Gittim sordum neden böyle bir şey dedin diye diyor ki seni düşündüğüm için gittim dedim baban seninle ilgilensin diye dedim diyor. Neden böyle bir şey yaptı kimse akıl sır erdiremiyor.‍♀

Benimki de aynı. Gronolamın içindeki kuruyemişleri bile saymışlığı var. Ben ondan sonra başka bir şeye şaşırmıyorum.
Oha artık bunlar niye böyle yaa seni öldürmek için evde bomba saklamıyorum diyesim geliyor hatta dedim bir kere şakayla karışık o günden beri incelemiyor

Doğrudur canım pskolojikse işin zor biraz Allah yardımcınız olsun sizede zor kaynanada zor
Zorluğu tek bana değil o yüzden alışmam kolay oldu. Cidden sorunları olduğu için bana yaptığını eşine oğluna akrabalarına da yapıyor. Çevresinde ki herkes ona karşı tavırlı.

aman boşver ben direk muhatap olmamayı seçiyorum. Ne söylesem anlamamazlıktan geliyor.
Çok mantıklı ama ben dayanamam düşündukce bana dert olacağına söylerim ona dert olsun

Aynen öyle resmen o benim beynimin savunma mekanizmasi başka türlü huzur bulamıyorum düşündükçe bana dert oluyo bana dert olacağına onun kulagina küpe olsun aynı hatayi yapmasin
Yok kız ceyda hep erkek dedi bana halada öyle diyor
Yaaa inşallah sende tutmaz bende tutar çok amin

Ay cidden kafadan çatlak sanırım
bir psikoloğa götürün bence
Veya bu saatten sonra birşey olmaz zaten boşverin kendi arasında uğraşsın öyle

Değil mi yan ama sonradan da düşünüyorum ayıp mı oldu acaba diye ama sonrada amaaan boşver oluyorum,en iyisi bu başka türlü anlamazlar çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…