2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar perşembeden beri durmayan bir baş ağrım var bunu yaşayn varmı biraz araştırdığımda damarlar genişlediği ve kan basıncı arttığı için baş ağrısı olduğunu okudum.. dün biraz iyidim ama yine aynı kafamı tutamıyorum resmen çatlıcak ve normalde baş agrısı yaşayan biride değilim. Baş ağrım midemi de tetikliyor var mı bunu yaşayan çaresi olan

kardelen_08 canım sen ne yaptın gittn mi doktora bende dün gece pamuğu dolduran kahverengi kan geldi çok korktum sabah gittim hemen doktora ultrasaondan baktı iyi dedi birşey yok hatta kalbide dinletti.
Evet canım Perşembe günü gittik, kalp atışını dinledik çok şükür
Kahverengiyse korkma, bu haftalarda olabiliyormuş. Kanama alanı falan gördü mü doktor?
Hadi gözün aydın çok sevindim kalp atışını da duyduğuna
Gunaydin kizlar dr dan geldim kalp atisini duyduk cok sukur 6+3
Çok şükür gözün aydın canım

Herkese merhaba Allah kısmet ederse bende eylül annesi olacağım. Bat 14 ocak idrar testim pozitif çıktı henüz doktora gitmedim. 2. Doğumum olacak ama ben herşeyi unutmuş gibiyim :)
Hayırlı olsun canım benimde 2. Doğumum olacak benimde sabah bulantılsrın başladı gebeliği unutmuş gibi hissettim merhaba bulantılar dedim kendime bu arada benim 17 aylık oğlum var hala emziriryorum

Bende öyleyim kuzum üç gündür baş ağrım var mide bulantım var istifra etmiyorum ama içim kalkıyor yumurta filan yiyemedim ne dün ne bugün başımda iyice tetikliyor yatıyorum sürekli
ya istih desen varda bende bas agrisi falan olmuyo genelde ama istahli olup icinin bulanmasi tuhafligini yasiyrum

Canim besinci haftada benimde agridi birkac gun bende nirmal diye okumustum kaygilanmadim fazla gecer insallah bide benim burnumun ustunde bi damar baya atti hatta kil war sandim oyle hissettim esime dedim su kili al dedi kil yok inanmadim gittim baktim aynaya damar atiyo kan basinci artiyoya ondan sende kaygilanma
napyosnz kizlar sabah gune bulantyla basladim
Canim ilk kez bugunmu bulandi yani sonradan bulanmis oluyoya bugunse bizim icinde sonradan bulanma ihtimali warmi diye soruyorum genelde cok erken basliyo bulanti cunku, canim ulserden tedavi oldum ben cok bulanti oluyo ondan sebep cubuk kraker cok iyi geliyo deneyebilirsin insallah gecer dewam etmez

yok cnm once de vardi bnde 1 gun de 1.5 kg verdrdi o dereceydi yoginlugu blki ikiz olnca öyle oldu ilk oglunda hic yasamdm nerdeyse simdi bile bulntim vr ciktmrsim gliyr

yok cnm once de vardi bnde 1 gun de 1.5 kg verdrdi o dereceydi yoginlugu blki ikiz olnca öyle oldu ilk oglunda hic yasamdm nerdeyse simdi bile bulntim vr ciktmrsim gliyr
Anammm kiyamam cok olursa dr git serum felan takarlar halsiz kalma hava felan al bakma telefona o bile bulandirir

İnşallah benimde bir kaç gün geçer başımı duvarlara sürtesim var artık

Bende de ayni durum var. Bu siralar stresli bir calisma halindeyim acaba ondan mi dedim ama gecmiyor 3 gundur sol tarafim ozellikle hareket ederken resmen beynimi sıkıyorlar

İnşallah görünür sizin de benim de görünürse buraya yazar mısınız
Hem kese hem yolk hem kalp atışı duyduk şükür çok düşünmeyin lütfen ben 2 gün önce devlete gittiğimde keseyi zor gördü şükür bugün kendi doktoruma gittim moralim bozuktu hatta, kalp atışını duyunca bütün soru işaretleri kalktı aklımdan darısı başınızaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…