2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar benimki 11 haftalık şuan erkeğe benzettim dedi öbür ay net belli olur dedi sizce doğru olabilir mi ikili testi de verdik şükür

Kizlar benimki 11 haftalık şuan erkeğe benzettim dedi öbür ay net belli olur dedi sizce doğru olabilir mi ikili testi de verdik şükür
Belli olmaz. Oğlumda 11+3 de söyledi doktor doğru çıktı. Ama sonradan değişen de çok. Yanılma oranı çok yüksek bu erken haftalarda. En iyisi beklemek

Dört değer daha ekleniyor yine betahcg ve ppa birde iki tane daha kan birimine bakıyorlar koromızom 18-21 anormalisi arıyorlar bu testlerde sorun yoksa yok demek bazılarında değerler değişiyor emin olmak için yapıyorlar bu kan sonuçları önemli değil detaylıda iyi bir doktora git ultrason önemli iyi bir doktor bakması lazım
Ense kalınlığına bakmıyorlar yani?

Bu cinsiyet Tahmin edenler fikirlerinizi bekliyorum benim için her ikiside benim evladım ama merak ettim valla şuan 13 haftalık olduk tam burda 12 haftaligiz

Eklentiler

• IMG_20210308_135528.jpg
    IMG_20210308_135528.jpg
    90,6 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_20210308_135511.jpg
    IMG_20210308_135511.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20210308_135447.jpg
    IMG_20210308_135447.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 73
Hamis anneler selam. Ben de bugun kontrole gittim 12+6 yım herseyi normal, kendimi bildim bileli hep kız isterdim ama hamileligimi ogrendigimden beri erkek hissediyodum doktor %80 erkek dedi 😂😂 tabikii sevindim kiz olsaydi ciglik atardim orasi ayri , benden fazla sevinen taraf esim oldu :))) bide biraz fazla rahatti bizimki bacak bacak ustune falan atmisti 😊

Eklentiler

• 4FDB84C3-AE7F-4173-A27F-BDA548722641.jpeg
    4FDB84C3-AE7F-4173-A27F-BDA548722641.jpeg
    87 KB · Görüntüleme: 77
Hamis anneler selam. Ben de bugun kontrole gittim 12+6 yım herseyi normal, kendimi bildim bileli hep kız isterdim ama hamileligimi ogrendigimden beri erkek hissediyodum doktor %80 erkek dedi 😂😂 tabikii sevindim kiz olsaydi ciglik atardim orasi ayri , benden fazla sevinen taraf esim oldu :))) bide biraz fazla rahatti bizimki bacak bacak ustune falan atmisti 😊
Yaa maşallah ne kadar tatlı gözüküyoo içerde de keyfi çok yerinde belli annişi😍❤️

Kızlar ben grip oldum çok fena dikkat edin salgın varmış bahar aylarında oluyor ya. Yani olursanız covid diye panik yapmayın bence🙂 Aile hekimine demir ilacı yazdırmaya gitmiştim bugün ebeyede sordum ıhlamur içebilir miyim diye. Çok zor durumda kalmadıkça içme dedi. Bitkisel hiç bişey içme dedi. Bol meyve sebze tüket bol bol su ve sıvı şeyler iç dedi. Aklınızda bulunsun ıhlamur zor durumda kalmadıkça içilmesi iyi değilmiş. İçileceksede 1 bardaktan fazla içilmicekmişş😘

Aa hayırlı olsun canımm ne güzel öğrenmişsin darısı başımıza😍❤️ Tutturabildiğime de ayrı bi sevindim😋
Aramizda 1 hafta varmis 1 haftaya sen de ogrenirsin insallah :) kontrolun ne zamandı? Benimki gostermiyordu kapaliydi bacaklari doktor biraz ultrason cihaziyla dürttü jimnastik yapti haha 😊 boyle nazlı bebislerle karsilasirsaniz bi dürtün öksürün falan kendine gelir tecrubeyle sabitlendi 😂

Kızlar ben grip oldum çok fena dikkat edin salgın varmış bahar aylarında oluyor ya. Yani olursanız covid diye panik yapmayın bence🙂 Aile hekimine demir ilacı yazdırmaya gitmiştim bugün ebeyede sordum ıhlamur içebilir miyim diye. Çok zor durumda kalmadıkça içme dedi. Bitkisel hiç bişey içme dedi. Bol meyve sebze tüket bol bol su ve sıvı şeyler iç dedi. Aklınızda bulunsun ıhlamur zor durumda kalmadıkça içilmesi iyi değilmiş. İçileceksede 1 bardaktan fazla içilmicekmişş😘
Çok geçmiş olsun canım. Ben de yeni atlattım gribi Bi endişe ettim acaba korona mı oldum diye ama gripti belli. Bana ihlamhe içebilirsin dedi ama 1 bardak içtim daha çok kuşburnu çayı içtim bol bol c vitamini meyve portakal kivi falan tükettim hemen 2 güne atlattım ama biraz öksürük kaldı tabi. Bazı bitki çayları var onları içmeyin diyorlar

Azicik kg alanlar nasil basariyorsunuz 😭😭 14 haftada 4 kg dikkat ediyorum oysaki 😁 4 hafta once diyetisyene gittim listesine uymaya calisiyorum normal besleniyorum yok arkadas olmuyo ilk cocugumda 25 kg almistim dedim bunda oyle yapmicam 🤦‍♀️🤦‍♀️ ama nefes alsam yariyo

Azicik kg alanlar nasil basariyorsunuz 😭😭 14 haftada 4 kg dikkat ediyorum oysaki 😁 4 hafta once diyetisyene gittim listesine uymaya calisiyorum normal besleniyorum yok arkadas olmuyo ilk cocugumda 25 kg almistim dedim bunda oyle yapmicam 🤦‍♀️🤦‍♀️ ama nefes alsam yariyo
Ben 15.haftadayım, daha kilo almamışım 🙄 iki öğün besleniyorum günde ve bu gebeliğimde abur cuburdan çikolatadan şekerli şeylerden çok tiksindim, yiyemiyorum kesinlikle, ona bağlıyorum, istemeden de olsa sağlıklı beslendim 🙄

önceki gebeliklerimde toplamda 16kg almıştım hep, inşallah bunda 12yle kapatırım 😑

Diyetisyenle tekrar görüş bence bu durumu 14 hafta için 4 kg biraz fazla gibi. Bende 13+3'üm daha almadım. Ama 1-2 kiloya kadar almak normalmiş. Oğlumda 13 kilo almıştım. Diyetisyen 9 kilonun üzerini anne alır demişti yani ona bile fazla gözüyle bakmıştı sanırım gebelik şekerim vardı onun da etkisi oldu

X