2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar 2li test sonucum çıktı ultrasonda hersey normaldi ama kan sonuçlarında fetal bhcg yuksek cikmis ikili test riski 1/134 kombine risk 1/813 perinatolog a yönlendirdi sizlerde boyle bi durum yasayan varmi ins sorun yoktur

Bunda değil ama ilk hamileliğimde sormuştum. Rahimi tutan bağlar aniden gerildiği için oluyormuş. Burda bi arkadaş demişti ayaklarımı karnıma çekerek hapşırınca ağrı olmuyor diye. Öyle yapıyorum imkanım varsa ağrı olmuyor

Aynen Çok bi masrafı olmayacak Kızkardeşim de weewell kullanıyor o da çok memnun

Bin kere maşallah canım ben bunu görsem kesin kız derdim nasıl anlıyor bu doktorlar bize de öğretsinler tıp dökümanları araştırdım yine bulamadım.
Erkeklerde malum çıkıntı oluyor küçük de olsa Bize de gösterdi çıkıntıyı doktor, ben ikna oldum şahsen

Hapşırdığım zaman değil ama ara ara benimde bıçak batması gibi keskin ağrılarım oluyor, doktora sorduğumda normal dedi

Cesmicihannn E Efulimm41 sağolun oradan buldum. 1 e düşmüş tiroid. Şimdi kullanıma devam ettirir mi sizce?
Demir de 78 çıkmış iyi herhalde.
Benim de tiroidim bayağı düşmüştü, sağlık ocağında verdiğim kan testinde yine yükselmiş görünüyor. Aile hekimi "bebek senin kaynaklarını kullanmaya devam ediyor, oynamalar olabilir, değerlerini takip etmek lazım." dedi. O yüzden ilacı bıraktırmayabilir doktorunuz.
Bu arada bazı kan testleri sonuçlarının sağlık ocağı ile diğer hastanelerde farklı referans aralıkları/değerlemeleri yüzünden farklı gelebildiğini yazmıştı sanki buradan birileri. Doğru mu hatırlıyorum? Bilen varsa yazabilir mi?

O da once kiz gibi dedi sonra karar degistiriyorum erkek dedi olabilir afacan oglus hissediyorum ben de gelisimi ptesi 12+6 cikmisti, bugun yine 12+6 cikti ama heralde cihazdan cihaza degisiyordur o kadar di mi?
Aynen canım benim gittiğimde bile 2 kere ölçtü 2 sinde de Farklı çıktı yani cihazdan olabiliyor bebeğin duruşundan oluyor

Kızlar kontrolden geldim 9+1 im doktor Bi sıkıntı yok dedi. Ama usg de bebek yüzüstü yatıyor sankş bu normal mi bir de nub bakanlar vardı galiba tahmin olur mu
Oy maşallah Ben gittiğimde 9+2 ydi benim bebekte kafa aşağı ayaklar havada sallanıyordu yüzü karnıma dönüktü bize bakıyordu resmen gördüğümde ay bu nasıl duruyor böyle demiştim

Kizlar 2li test sonucum çıktı ultrasonda hersey normaldi ama kan sonuçlarında fetal bhcg yuksek cikmis ikili test riski 1/134 kombine risk 1/813 perinatolog a yönlendirdi sizlerde boyle bi durum yasayan varmi ins sorun yoktur
Tecrübeli bir anne değilim malesef ama okuduğum kadarıyla ikili testte risk çıksa bile ileri değerlendirmeler farklı neticeler verebiliyor. İkili test istatiksel bir değerlendirme gibi.
Burun ya da ense kalınlığınız nasıl çıkmıştı?
İnşallah hatta büyük ihtimalle sizin de öyle olur sağlıkla gelir bebiş

Bugün aynını dahiliye uzmanı dedi laboratuvar farkı oluyor dedi

Benim de her ay farklı sonuç çıkıyor, geçen ay yüksekti, bu ay da çok düşük, dediginiz gibi aile hekimliğinde çimenle hastanede ölçülen farklı çıkıyor bazen. Benim çok küçük bir fark çıkmıştı. Hap kullanıyordum zaten, bu sefer çok düşük çıktığı için yarim içiyorum hapı.

Bende öyleyim 1 ekim görünüyor doğum ikisini de takip ediyorum

GÜNAYDINNNNNN TATLI ANNELERR
ARTIK MİDE BULANTILARIM BİTTİ İNANIR MISINIZ YEMEK YIYORUM VE 1.5 KG ALMISIM BENIM KIZLAR KIPIR KIPIR ARTIK DAHADA HİSSETMEYE BAŞLADIK SİZDR DURUMLAR NASIL SANKI KENDIMI DAHA ENERJIK HISSEDIYORUM NORMALE DONÜYORUZ SANIRIM HANIMLAR

Canim internette ben sürekli arastrma yaparim bu konu hakkindada ozellikle sag kasikta hapsururken batma hissinin normal oldugunu ve saniyelik olup gecisi normalmiş bendede oluyrdu cunki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…