2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok haklısınız ama üşendim çok.canım bir kaç haftadır istiyor.Burger in eti Merzifon dan geliyor. Midem bulanıyor ne kadar yiyebilirim şüpheli zaten.
Ben 1 kez yemiştim valla o an o kadar lezzetli geldi ki anlatamam hala hayattayım çok şükür bir problem yok yiyin gitsin bu arada kanamam olduğu için hastaneye gitmiştim dönüş yolunda açlıktan bayılmamak için yemiştim herhangi bir sorun yaşamadım.

Bebek alışverişine başlayan var mı ?
Ben bikac tane yenidogan ve 3 aylık icten giyilmesi icin zıbın aldım, daha erken aslında ama yandan çıtcıtlıydi, kafadan gecirmeye gerek olmadığı icin denk gelmisken aldım, gecen de annem bimden battaniye ve organik hastane çıkışı almış, bikac parça başladık bakalım cinsiyeti öğrenir ögrenmez kendimi magazaya aticam ama

Bulantıların artık geçmesi gerekmiyor mu? Aksine daha kötü oluyor gibi bugün ilk kez kustum genelde boş öğürme olurdu. Ne zaman bitecek ki?

Yanlışın var, 100 cm kalça ölçüsü medium bedene 38 e denk geliyor.belki ucu ucuna 36 beden yapar.. 36 beden pantolonun düşmesi için 80 altı ölçüye sahip olman lazım..

Ağırlık deyince bir nebze kişiye göre değişir çünkü kemik ağırlığı işin içindedir. İdeal kilo sadece boya göre yapılmaz bu yüzden internette hazırda bulunan hesaplamalar yanlış... ben şuan 55 kiloyum ve neredeyse medium giyeceğim. 85 basene ulaştığımda dahi 36 bedendim.
O pantolonların düşmesine imkan yok.

Yani ağırlık desen anlıcam ama 100cm basen ölçüsü 60 cm beline göre fazla ve diyetisyen nasıl böyle yanlış yönlendirmiş anlamadım. 10 yılı geçkindir beslenme uzmanı ve spor hocaları ile çalışıyoruz bu yaklaşımı hiç görmedim. 1.70 55 kilo birine kilo aldırmaya çalışan diyetisyeni gerçekten merak ettim rica etsem özelden veya buradan diyetisyeni yazar mısın?

Ay Allah affetsin biz de öyle olduk valla. Sağlıklı olması en önemlisi tabiki ama doktor erkek diyince eşimle bir kaldık doktor yine de 16. haftada kesinleşir dedi. Eşim hala belki kızdır diyor.
Biz de doğasıya ümitlenicez herhalde benim de eşim çok istiyor beni de etkiledi. 4 erkek kardeşler torunlar da erkek hep.. Bakalım canım rabbim en hayırlısını nasip etsin cümlemize

Selamlar. Hanımlar benim doktorum mesai saatleri dışında olan doğumlara girmiyormuş galiba. Daha doktorumla konuşmadım ama internette ki yorum yapanlardan öyle okudum. Gelecek ay doktorumla konuşucam bu konuyu ama şimdiden de yedek bir doktor arayışına girdim. Küçükköy tarafında hastaneye giden bir kaç kişi vardı yanlış hatırlamıyorsam. Acaba hangi hastane ve hangi doktordu bilgi verir misiniz?

Prilam bana hic fayda etmedi maalesef zofran aliyorum sabah aksam ona ragmen bile kusuyorum surekli

Bebek alışverişine başlayan var mı ?
Ben bir kac parca aldim daha sadece. 2 pijama bir alt. Hediye gelenler falan var arkadasim ve annemin aldigi seyler. oglumdan kalan kiyafetler var ama o kis bebegi oldugu icin yenidogan kiyafetleri mevsim olarak uymayacak o yuzden cinsiyet belli olsun yenidogan kiyafetleri alirim ilk etapta bir kac set
Sonrasini da yavas yavas alirim artik. Toplu almayi sevmiyorum pek

Kızlar cinsiyet tahmini yapabilir misiniz acaba merak ettim, doktora çekindim sormaya açıkçası çok mu erken diye. 11+5 karından bakıldı

Eklentiler

• 46BB35D3-A8ED-48A3-AAAF-ED61444AE2B5.jpeg
    99,4 KB · Görüntüleme: 70
36 giymiyorum zaten. Üst 36 alt 38. Bende internetten bakmadım diyetisyene gittim o dedi ideal kilon bu diye. Kemik yapısı falan olabilir evet. Yağ oranın olması gerekenin çok altında dediğini hatırlıyorum. Yıllar oldu tabi. Anca dediği kiloya ulaştım. Diyetisyen gördüğünde yani kilo almasın dediğinde ki ölçülerimi bilmiyorum açıkçası ne desem yalan olur. Şu anda olan ölçülerimi yazdım. Bi de yoğun squat çalıştım. Yuvarlak dik bi popom var. Sıkı duruyor yani. Ama üst istediğim gibi olmadı hiç. Bel ince iyi ama. Kollar da ince göğüste küçük. Orantısız bi vücut yapım var yani

İsim hatırlamıyorum şimdi ne desem yalan olur. Üni okurken oda arkadaşım diyetisyenlik okuyordu o hocasına götürdü baya tahliller ölçümler yapıldı falan öyle dedi yağ oranın çok düşük kilo alman lazım diye. Kan değerlerimde çok düşük çıkıyordu hep çok çabuk yoruluyordum

Kızlar cinsiyet tahmini yapabilir misiniz acaba merak ettim, doktora çekindim sormaya açıkçası çok mu erken diye. 11+5 karından bakıldı
Pek belirgin çıkmamış yaa bilemedim valla. Ama eli ayağı erken belli olur erkeklerde derler hep bunda pek belli değil

Ne kullanıyorsunuz ve de aç mı tok mu

Ne kullanıyorsunuz ve de aç mı tok mu
Şu anda gynoferon kullanıyorum farklı ilaç yazdı bunda. Aç dedi. Tok içince aynı etki olmuyormuş. Eczacı da aç yazmış. Sabah almayı unuttum mesela. Şimdi acıkmayı bekliyorum ki içeyim diye

Bursa ben ve Ladybird123 başarı hastanesine gidiyoruz. Selime hanım ve Çağla hanım var ikiside iyi.

Şu anda gynoferon kullanıyorum farklı ilaç yazdı bunda. Aç dedi. Tok içince aynı etki olmuyormuş. Eczacı da aç yazmış. Sabah almayı unuttum mesela. Şimdi acıkmayı bekliyorum ki içeyim diye
evet mutlaka ac olunmasi gerekiyor yani yemekten 1 saat once ya da 2 saat sonra icilmesi lazim ki etki etsin. Cay kahve sut ve sut urunleriyle birlikte tuketilmemesi gerekiyor. Ben hem sabah ac iciyorum hemde aksam yemeginden 1 saat once.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…