2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yaa ben armut tipliyim. Sırtımda hele hiç et yok 87-61-100'üm şu anda belden popodan memnunum ama üst zayıf ideal kilon 61 dedi diyetisyen kilo almam gerektiğini söyledi ondan bi de çevre baskısı kilo almakla uğraştım hep çok zor aldım iştahlı olmama rağmen metabolizmam çok hızlıymış ondan sanırım. Kilo almadan önce yani 54-55 ken pantolon durmazdı. Hele boy da türk kadını ortalamasından yüksek olunca sırıtıyor insanlar arasında. Özel günler hariç topuklu ayakkabı bile giymem hem zayıf hem uzun yabani ot gibi sırıtıyorum diye

Kasar peyniri, muz ve sutlac bebege cok kilo aldiriyormus diger topiclerde oyle konusuluyor
Kilolu bebek zor doğuyor haberiniz olsun 4 kiloydu bebeğim gebelik şekerimden dolayı bi de kilo alsın diye ceviz muz hurma vs yedim hep. Çok aldı bu seferde. Yırta yırta çıktı desem yeridirzayıf bebek iyidir kolay doğar çabuk kilo alır

Yok yok oyle cok kilolu bebekte gozum yok saglikli olsun yeter Bebis geride kaldiginda yiyordu forumdaki anneler

Slm kızlar Burger king yasak mı ya canım istiyor benim . Hiç yiyen var mı aranızda
Arada yenen hamburger, kızartma ve paketli gıdaların cep telefonu kadar zararlı olmadığını söylüyor Dr. Kağan Kocatepe Ben de arada yiyorum dayanamıyoruz napalım ama... hem hamilelikte canımızın istediği şeyler bebek için şifaymış, teyzeler eskiden öyle söylemişler

Merhaba kızlar doktorum demir ilacı ferro sonal verdi aç içiliyor,miğde bulantısı yaptı siz huna alternatif ne kullanıyorsunuz yan etkisi az olan
Ben de ac içiyordum, iki gün sonra öldüm mide bulantisindan , doktora sorduğumda tok karnına için dedi. Şimdi öyle içiyorum o kadar bulantı yapmıyor.

Ay Allah affetsin biz de öyle olduk valla. Sağlıklı olması en önemlisi tabiki ama doktor erkek diyince eşimle bir kaldık doktor yine de 16. haftada kesinleşir dedi. Eşim hala belki kızdır diyor.

Kizlar kilolar ne alemde . Bn zaten kilolu hamile kalanlardanim cok sukur kilo almadim henuz ama sanki kilo almisim gibi bi gobege sahibim
geçen hafta muayeneye gittiğimde 1 kilo vermiştim ben. Adam akıllı yemek yemeye daha yeni başladım. Benim de mide ve göbek şişti biraz.

Ayy ben hala deli gibi kusuyorum yaa aburcubur yemek ne demek
Hala cubuk krakerle duruyorum
Ya bende öyleyim ama bisküvi beni çok rahatlıyor bastırıyor bulantımı .. ya da hamurişi tarzı aburcuburlar diyim onun gibi çubuktan bıktım ben görmeye tahammül edemiyorum kendisini resmen
Kizlar kilolar ne alemde . Bn zaten kilolu hamile kalanlardanim cok sukur kilo almadim henuz ama sanki kilo almisim gibi bi gobege sahibim
Bende bu sabah tartıldım 500 gram almışım bide vermiştim kusmaktan ya ne ara açığı kapattım ama kilo olmasa da vücudumda bi kendini bırakmışlık var sanki şiş geliyorum kendime

Slm kızlar Burger king yasak mı ya canım istiyor benim . Hiç yiyen var mı aranızda
ben kfc yedim bi kere ama ölüyorum mc donalds için. İlk gebeliğimde ilk 3 ay geçtikten sonra bi kere yemiştim canım ama gelince fırına atıp etinin biraz daha pişmesini sağlamaya çalışmıştım biraz kurumuştu ahahaha :)

Ayy ben hala deli gibi kusuyorum yaa aburcubur yemek ne demek
Hala cubuk krakerle duruyorum
Malesef ben de :/ prilamsız bi hicmisim onu anladim. Prilam ictigimde gunde 1 ve ya 2gunde 1 kusardim suan 3 gundur ilacim bitti ve sabah ogle aksam ve gece kusuyorum full bulanti hali, doktoruma danistim ve 3. Kutuyuda aldim simdi baska turlu oluru yok bana malesef.

Merhaba kızlar doktorum demir ilacı ferro sonal verdi aç içiliyor,miğde bulantısı yaptı siz huna alternatif ne kullanıyorsunuz yan etkisi az olan
Yillardir ferro sanol kullanip mide bulantisindan ölen ben gebelikte doktorum gynoferon yazdi bu daha iyi geldi digeri gibi bulanti yapmiyor aklinda bulunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…