2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
evet mutlaka ac olunmasi gerekiyor yani yemekten 1 saat once ya da 2 saat sonra icilmesi lazim ki etki etsin. Cay kahve sut ve sut urunleriyle birlikte tuketilmemesi gerekiyor. Ben hem sabah ac iciyorum hemde aksam yemeginden 1 saat once.
Aaa evet süt ürünü etkisini azaltıyormuş unutmuşum bunu. 2 tane niye verdi sana acaba değerin mi düşüktü. Genelde doğuma yakın 2ye çıkarıyorlar

bize pazartesi doktorumuz kız gibi demişti, bugün ikili test için radyalog erkek gibi dedi. yani gerçekten ne olduğu belli değil bu haftalarda :KK45:
Erkektir. Radyologun cihazları çok net. Oğlumun pipi fotoğrafını vermişti hala duruyor😄

Erkektir. Radyologun cihazları çok net. Oğlumun pipi fotoğrafını vermişti hala duruyor😄
O da once kiz gibi dedi sonra karar degistiriyorum erkek dedi 😁 olabilir afacan oglus hissediyorum ben de 🌸 gelisimi ptesi 12+6 cikmisti, bugun yine 12+6 cikti ama heralde cihazdan cihaza degisiyordur o kadar di mi?

Aaa evet süt ürünü etkisini azaltıyormuş unutmuşum bunu. 2 tane niye verdi sana acaba değerin mi düşüktü. Genelde doğuma yakın 2ye çıkarıyorlar
Evet degerim dusuktu gebelikten oncede kullaniyodum butun demir ilaclarini denedim ama bence gynoferon en az yan etkili olan, hem sekli guzel hemde tadi tati gibi 😂😂 sanirim sen de onu kullaniyosun, bide gynotardyferon var buna gore bi tik daha agir

O da once kiz gibi dedi sonra karar degistiriyorum erkek dedi 😁 olabilir afacan oglus hissediyorum ben de 🌸 gelisimi ptesi 12+6 cikmisti, bugun yine 12+6 cikti ama heralde cihazdan cihaza degisiyordur o kadar di mi?
Onun da kafası karışık 😄16 haftada gidince netleşir artık. Evet cihaz farkındadır

Biz de doğasıya ümitlenicez herhalde😂 benim de eşim çok istiyor beni de etkiledi. 4 erkek kardeşler😄 torunlar da erkek hep.. Bakalım canım rabbim en hayırlısını nasip etsin cümlemize💙
amin canım en önemlisi o zaten. Bizde de doğan bebişler hep erkek. Benim de hiç kız kardeşim teyzem falan yok. İnsan o yüzden kıza bir özlem duyuyor ama tabiki önemli olan sağlıklı ve hayırlı evlat olmaları :dua:

Evet degerim dusuktu gebelikten oncede kullaniyodum butun demir ilaclarini denedim ama bence gynoferon en az yan etkili olan, hem sekli guzel hemde tadi tati gibi 😂😂 sanirim sen de onu kullaniyosun, bide gynotardyferon var buna gore bi tik daha agir
Evet gynoferon kullanıyorum. Pembe bonibon gibi 😄 oğlumda ferro sanol kullanmıştım onda da bi yan etki olmamıştı. Kabızlık yapabiliyor bazılarında bende yapmamıştı bunda da olmadı çok şükür

Kızlar benim de bugün kontrolüm vardı, 11+6 yız, herşeyi iyiymiş çok şükür 🙏 kanama alanımda tamamen bitmiş , cinsiyeti de erkekmiş 🤗

Eklentiler

• Screenshot_20210304-163229_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210304-163229_WhatsApp.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 77
Bende haftaya çarsamba gidicem ikili test için devlete 12+3 oluyor bende çok merak ediyorum
İlk kez bikac gün önce 10+3 de hareketlerini gördüm elleri ayaklari cok belirgindi, kalp atışını duydugumda böyle duygulanmamistim, simdi icimde bir insan büyüdüğünü iyice idrak ettim sanırım gözlerim doldu çok güzeldi yaa ilk haftalar cinsiyeti bu kadar merak etmiyodum 😊

Kızlar benim de bugün kontrolüm vardı, 11+6 yız, herşeyi iyiymiş çok şükür 🙏 kanama alanımda tamamen bitmiş , cinsiyeti de erkekmiş 🤗
Bin kere maşallah canım ben bunu görsem kesin kız derdim 😂 nasıl anlıyor bu doktorlar bize de öğretsinler😂 tıp dökümanları araştırdım yine bulamadım.

Şu anda gynoferon kullanıyorum farklı ilaç yazdı bunda. Aç dedi. Tok içince aynı etki olmuyormuş. Eczacı da aç yazmış. Sabah almayı unuttum mesela. Şimdi acıkmayı bekliyorum ki içeyim diye 🙈
Anlamadığım madem miğde bulantısı çok görülüyor neden aç karna yazıyorlar

Cinsiyeti öğrenenler çin takvimi ya da rus takvimi tuttu mu sizde merak ettim. 15 gün sonra ikili testim 12+3 olucaz o zaman bile pek cinsiyeti söyliyeceğini sanmıyorum doktorun daha öğrenmeye baya zaman var gibi :)

Kızlar doktor devlet hastanesimde 1hafta önce tiroidime ve demirime bakmıştı. Sonuçlarınız çıktı diye mesaj geldi. E nabızda görünmüyor. Neden gözükmüyor?

X