2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aniden yerinden kalkıp veya sürekli başın öne eğik şekilde durduysan ondan olmuş olabilir..bu dediğim şekillerde 2 kere aynı el ayak boşanması ani bulantıyla göz kararması kulaklarda uğultuyla fenalaştım bende..

Ben de sizin gibiyim her iki gruba bakıyorum ama Eylül de doğar gibi geliyor bana . Ya da niyetim bu yönde diye böyle düşünüyor olabilirim . Yarın kontrolüm var sonraki kontrol ikili tarama olur benim de.

Herkese günaydın
Dagi de indirim vardı emzirme atleti süteyeni ve alt çamaşır aldım. Kilo alacağımı hesap ederek 2 beden büyük aldım. bebeğe bir şeyler almak için çok erken bari kendime alayım dedim . :) iştahı çok açılan arkadaşlar su tüketiminiz az geliyor olabilir. Yemeden önce biraz su için eğer hala yemek istiyorsanız o zaman yiyin.

al benden de o kadar :) cips kola çikolata..ama küçük bir kase ve bir bardak mesela :) zaten çok mutsuzum bir de bunları kısıtlarsam mutlu olmak için hiçbir sebebim kalmayacak. günde bir bardak kahve ve bir sigaramı da içiyorum. tamamen depresyona girip karnımdakini ve kucağımdakini de mutsuz edeceğime yapıyorum valla napiyimm

Bende ilk başta çok takıyordum ama şimdi akışına bıraktım.. zaten ben bulantıdan pek bir şey yiyemiyorum neyi içim alıyorsa yiyorum artık, kendimi hasta gibi hissediyorum bazen o yuzden bana iyi hissetterecek şeylere ihtiyacım var paket gıdalar gebelik dışı hiç ya da minimum tüketen ben şuan yiyorum ama napalım bencede mutsuz olup bebeği de strese sokmaktansa küçük sınırlar çizerek böylesi ruhsal olarak daha iyi gibi

Kızlar sata göre 11+5 ultrasona göre 12+0da ense kalınlığı 2.1 çıktı. Normal mi sizce zaten maximum 2,5 muş biraz tedirgin oldum

evet abartmıyoruz sonuçta. zaten çok bunalıyoruz evlerde, canımızın istediğini çıkıp yiyemiyoruz her şeyi evin içine sığdırmaya çalışıyoruz. üzmeyelim kendimizi yazık bize de ya

Yemek yapıyordum hareket halindeydim bilmiyorum neden oldu ama inşallah bir daha olmaz. Bir kaç saat sonra tansiyonumu ölçtürdüğümde 11/8 geldi.

Kızlar sata göre 11+5 ultrasona göre 12+0da ense kalınlığı 2.1 çıktı. Normal mi sizce zaten maximum 2,5 muş biraz tedirgin oldum
Normal aralıkta endişe etme burun kemiği görüldümü beyninde herhangi bir şey gördümü bunların hepsi birlikte değerlendiriliyor korkma lütfen.

Kizlar kilolar ne alemde . Bn zaten kilolu hamile kalanlardanim cok sukur kilo almadim henuz ama sanki kilo almisim gibi bi gobege sahibim

Benim de biraz öyle canım yeterince stresliyim zaten biraz keyiften zarar gelmez minnoşlarımıza diye düşünüyorum. (İnşallah)

Kizlar kilolar ne alemde . Bn zaten kilolu hamile kalanlardanim cok sukur kilo almadim henuz ama sanki kilo almisim gibi bi gobege sahibim
Ben çok zayıf başladım 1.70, 49 kiloydum.. 6 kilo aldım şuan 55 im çatlaklar görmeye başladım göbek ve kalçada. . Göbüş baya var önlem almazsam çatlaya çatlaya 75 80 kilo ile falan bitircem gözüküyor.

Benim de biraz öyle canım yeterince stresliyim zaten biraz keyiften zarar gelmez minnoşlarımıza diye düşünüyorum. (İnşallah)
Olmaz kuzum inşallah, bir çocuğun doğacağı varsa ne yapsan doğuyor diyor ya Kaan Kocatepe. burdaki konu sağlıklı bir çocuk doğurmak, fiziken ve zihnen. o yüzden sınır koymak önemli bence. doğacak inşallah ama nasıl doğacak hani

Bu sabah aç karnına tartıya ciktim. Aynıyım. Bir okadarda yiyorum, ona rağmen kilo almamışım. göbek hafif belli ediyor kendini yemekten mi bebekten mi bilmiyorum, ama kilo aynı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…