2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Tatlı Anneler cinsiyeti kaçıncı haftada öğrendiniz yada 12+3ten sonra öğreniniz varmı

Hemen denemeliyim

Evet canım doğru bak geçen bim e bişeyler gelmişti yeni doğan bebekler için gittim ihtiyaç olabilicek bazı şeyleri aldım ve mutlu oldum gerçekten Zaten bebiş olunca gezemicez Dediğin gibi yasaklarda gevşetildi bakalım azcık gezeriz mesafeli mesafeli

Çok üzüldüm gerçekten rabbim sabır, güç versin dayanman için umarım tekrar annelik nasip olur canım

4.5 haftalikken ciğerime pihti atti hastaneye kaldırıldim 6 gun kadar yattim ondan beri psikolojik olarak çok etkilendim kan ignelerine basladim hastanede.
Yasadiklarimi gözümün önüne gelince hep tedirginlik duyuyorum .
Haklisin Allah a bırakmam lazım.

Benim ciğerimi pihti atti bir süre hastanede yattim 4.5 haftaliktim simdi hep bir tedirginlik duyuyorum haklisin aslinda biraz daha takip etmem lazım doktor randevusu icin gun sayıyorum

Gunaydin kizlar gece uyandim baktim bi kipirti kalp atisi gibi . Bayagi erken bi zamanda hissettim :) oglumda da sanki 11 . Haftalarda bisiler hissetmistim
Ben bu hissetme olayını doktoruma sordum mümkünatı yok dedi henüz bilinçli hareketleri yok onu bırak yaptığı tek hareket el kol kaldırma yani senin bir yerine dokunamıyor bile dedi. Ama doktorların mümkünatı yok dediği o kadar çok şey gerçekleşiyor ki oladabilir yani

Gaz mi diyecegim bnce degil yani zaten boyle kalp atisi gibiydi :) belki bebek degil farkli biseydir bilmiyorum

İyi yapmışsın canım. Benim ablam da ona ihtiyaç duydu aldılar dogumdan sonra ama öncesinde manuelleri aldı denedi en iyisi elektrikliydi, hala duruyo bana kaldı
E bebeğin kendi markası var baby me diye. Ondan aldım avent'e göre daha makul fiyatı. İkinci gebelik düşündüğümde de kontrol ettim sağlam mı diye çekiş gücü azalmıştı e bebeğe götürdüm garantiye gönderip tamir ettiler bana manuel pompa verdiler hatta geri almadılar kullanmadığım halde. Yani her türlü arkasında e bebek malının. Tavsiye ederim

Eğer çalışacaksan sağıp vereceksen çift al, yok emzircem çok dolunca sağmak için alıyorum diyorsan tekli al

Kizlar bi soru daha . Bn calisiyorum ve alaturka wc kullaniyorum digeri var ama tabiki hijyen acisindan kullanmiyorum cok egilip bukuldugumuz icin bazen agri oluyo sanki doktora danistiniz mi hic

Kizlar sut pompasi arayisi olanlar . Mochi markayi cok ovuyorlar fiyati uygun bi arastirin derim
Mochi de var bende çoook taş gibi olmadıkça sağım yapmıyor. O da ilk zamanlar oluyor yumuşak memeyi sağmıyor. İyi ki aldım diyende çok kişiden kişiye değişiyor demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…