2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kalp atışı dinlerken verilen ultrason.o kadar hakim değilim maalesef doğrudur
İdrar torbasının yanlarda çıkmış olması lazım. Üstte çıkmış. Sağa mı sola mı çevrilmiş bilemiyorum tabi. Biraz daha büyüsün kemik yapısına nub a bakarız 😬

Aynen öyle canım 🥰🙏🏻 ay maya Çin japobçn takvimi de dene 😁😁
Bana çin rus japon biyolojik takvim vs hepsi kız diyor. Çevremde de hep tutmuş oğlumda da tuttu bunda tutacak mı merak ediyorum. Kız erkek hiç farketmez dediğiniz gibi insan merak ediyor sadece ☺️

Bana çin rus japon biyolojik takvim vs hepsi kız diyor. Çevremde de hep tutmuş oğlumda da tuttu bunda tutacak mı merak ediyorum. Kız erkek hiç farketmez dediğiniz gibi insan merak ediyor sadece ☺️
Bana Rus japon maya kız diyor Çin erkek diyor 😁 ben şunu sormak istiyorum gebe kaldığınız ay diyorya mesela benim son adet tarihim 27 Aralık acaba ocak ayı mı oluyor gebe kaldığım ay ocağa göre hesapladım

Canım benim rahim tersmiş onunda bir etkisi olabilir mi bilmiyorum. İdrar torbası üstteki siyah alan dedi sanki
Hıı evet ondan olabilir o zaman çevrilmemiş. Ama yine de tahmin edemiyorum tam ortada çünkü 🙈belki arkadaşlar eder ama

Bana Rus japon maya kız diyor Çin erkek diyor 😁 ben şunu sormak istiyorum gebe kaldığınız ay diyorya mesela benim son adet tarihim 27 Aralık acaba ocak ayı mı oluyor gebe kaldığım ay ocağa göre hesapladım
Evet Ocak oluyor hamile kaldığın ay. Ama otomatik hesaplayıcılar var ordan hesaplat bence. Çünkü bizim bildiğimiz yaşımız olmuyor çin takviminde. Ben mesela 28 yaşındayım ama 29 oluyorum çin takvimine göre

Denedim çin de kız diyor 😄😄
Ahah benimde çin de erkek çıkıyor 😁😁
Evet Ocak oluyor hamile kaldığın ay. Ama otomatik hesaplayıcılar var ordan hesaplat bence. Çünkü bizim bildiğimiz yaşımız olmuyor çin takviminde. Ben mesela 28 yaşındayım ama 29 oluyorum çin takvimine göre
Tüp bebekte durum değişir mi acaba adet tarihim 27 Aralık 16 ocakta transferim yumurtalarım eylülde toplandı karışık bizim durumlar 😅😅 evet bende otomatik hesapladım erkek çıktı 😁

Ahah benimde çin de erkek çıkıyor 😁😁

Tüp bebekte durum değişir mi acaba adet tarihim 27 Aralık 16 ocakta transferim yumurtalarım eylülde toplandı karışık bizim durumlar 😅😅 evet bende otomatik hesapladım erkek çıktı 😁
Hiçbirinin bir gerçekliği yok heralde annemde çin tutmuştu gerçi ama belli de olmaz 😄

X