2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yaa tabiki herseyin en güzeli normal olani doğal olanı ama iste

Tabiki bende mesela sezeryandan asiri tirsiyorum bendede panikatak var korkuyorum sanki normal dogum cok kolaymis gibi ama bi sekilde cikacak bu cocuklar 2side kolay degil onemli olan saglicakla kavusmamiz
Evet ya onun da sonrasi cok zahmetli iste dediğin gibi illaki çıkacaklar girdik bu yola artik

Evet. Hem de öyle aşırı iyi hastaneler değil. Acıbadem Medicana falan diil yani. Medilife ve kolan var bizim burada. Ama bir arkadaş Medicana burnuna enseye bakıp yolladı demiş. İlginç gerçekten
Evet onu da okudum benimki perinatoloji bölümü olacak belki muayene ücreti onun da fazla olduğu için böyle bir fiyat çıkarmışlardır. Doktoru araştırdım çok ilgili bilgili olduğu yazıyor internette

Pazartesi ye randevu aldım. Kanama azaldı ama gidip bebek duruyor mu bir bakacağım. İkili testte benim kızın oranı 265te 1 çıkmıştı. Ki o zaman 26 yaşındaydım. Şimdi 34. Daha yüksek çıkar diye korkuyorum. Ama henüz gündemim o değil. Şu kanama işi bir dursun. Bu sefer de ona üzülürüm. Asla rahat olamıcaz herhalde

YouTube da takip ettiğim bir çift var. 3 ay önce bezmialem vakıf üniversitesi var ya orada ikili test yaptırmış. 250 lira. Evi yakın olanlar düşünebilir.

İnşallah ya Daha var canım, 2 hafta sonra 11.hafta gidicem ama salı günü devlete enfeksiyon için kontrole gidicem şanslıysam ultrasonda görürüm belki
Şuramda biraz ağrı var bakabilir miyiz de, görürsün insan dayanamıyor işte, görünce bi mutlu olup rahatliyor. Görürsün inşallah, bakalım ne kadar büyüdü bıdık

Ayrintili ultrason cok uzun sürüyor. Yarim saat kirk dk kadar tek tek tum organlara damarlara vs bakiliyor. Ama ikili testin uzun sürdüğünü hic duymamistim.

Benim de çarşamba kontrolüm vardı bende de amniyotik bant görüldü ensesini ölçemedi küçük diye salı tekrar çağırdı.Amniyotik bant çok korkuyltuyor beni

Bu ense ölçümünü devlette her doktor yapmıyor mu? İlla perinatolog mu bakmalı? Ya da hastanedeki belli kadın doğumcular mı bakıyor acaba. Çok enteresan hadi özelde olsunda devlette hepsi aynı eğitimi almıyor mu anlamadım

Bazıları özelde bile gelişi güzel bakıldığını söylüyor ben de anlamadım valla

Merhaba benim de tsh 4.4 çıkmıştı doktor yüksek demişti. Kendisi ilaç yazmadı dahiliyeye yönlendirdi. Ben de tanıdığım dahiliyecinin verdiği ilaca başladım bir ay kullandım bugün test yaptırdım tekrar umarım düşmüştür. Gebelikte max 2.5 olması gerekiyor diye biliyorum

Kızlar buarada benim acayip derecede karnım karnımın kenarları kaşınıyor duramıyorum sürekli nemlendiriyorum kuru bir cildim var ben çatlamaya mı başladım acaba ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…