2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Normal zamanda dantelliler de öyle demek istedim aslında..yani her modelde aynı sorun var ağ kısmı çok geride küçük beden de almıyorum ama anlamadım neyse marka değişicez demekki..
Anladim ben gebelik icin dedin sandim sadece
Soyle soyleyim dedigin markayi hic denemedim ama bazen ağ kismi benim de geride duruyo ben bunu popoma bagliyorum benim popom dısari dogru cikiktir o yuzden cogu ağ geride kalir

Ben her sabah en az 3 kere cikaririm arka arkaya
Gun icinde de haddi hesabi yok
Bu sabah uyandim ki hicbisi yok simdi sizi daha iyi anliyorum
Belirti yok bisi mi oldu birden bicak gibi kesilir mi bulanti korkusu sardı beni
Endişelenmeyin bu haftalarda kesiliyormuş arkadaşlarında dediği gibi.. ben bulantısız o sabahı heyecanla bekliyorum mesela 11+0 oldum bugün hiç geçmeyecek gibi geliyor .. en çokta kana kana su içmeyi özledim rüyamda bile su içerken görüyorum kendimi çünkü içtiğim an istifra ediyorum

Yaaa kiyamam
Ben de ayni oyleydim oglumda doguma kadar devam etmisti bu durum bunda bi gecede kesilmesi şaşirttı beni
Sizinki de kesilir insallah bir an once

5. Haftadan beri maskeyle giriyorum mutfaga
Hatta maskenin icine azcik kolonya damlatiyorum yoksa mumkunu yok kapisininonunden gecemiyorum
Hatta mutfagi bosver cogu zaman eldiven giyiyorum elim resmen çiğ et kokuyo
Ben, ayyy çok fena Hele de evrenin, buzdolabının ve bulaşık makinasının kokusu
Ay yanlız değilmişim nezaman geçecek bu koku hasasiyeti acaba yemek yapmak işkence gibi

Ahh olmaz mı kendi mutfağım hariç kimsenin kokmuyor mutfağı ama benimki kokuyor bi de buzdolabı tabi dolabı açarken nefesimi tutuyorum mutfağın balkon kapısı her daim açık ev buz gibi

Ben mahvoldum yani

Bende öyle düşünüyorum ya. En iyisi ikili testi devlete yaptırmak. Doğumu da nasip olursa devlette yapmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı
Canım ben de senin gibi devam ediyorum şuan devlet ve özel ikisi bir arada :) bir risk olmazsa ben de devlette bedavaya doğurmak istiyorum. Hatta duruma göre özele gitmeyi falan da kesebilirim şu ayrıntılı ultrason harici... ikili testte devlette çok sıra olduğu için ultrasonda çok hızlı bakar yanlış ölçüm yapar mı diye düşünüyorum sadece bilemedim aslında ikili testi devlette yaptıranlar deneyimlerini yazarsa çok iyi olur.. J Jellymo memnun kalmıştı sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Başka yazan olmadı gibi

Kızlar nasılsınız bakalım bugun ben gene mide yanmasıyla devam edıyorum bırsey sormak ıstedım sıze arkadasımın troid hormonu 8.45 cıktı 8 haftalık hamile oda troid yuksek cıkan arkadaslar neler yaptınız ılaca baslıycak dahılıye gıdıp ek olarak bırseyler yaptınız mı onun adına yardımcı olmak ıstedımde

Evet canım ya ben devletteki ebelerin ve doktorların daha tecrübeli olduklarını düşünüyorum. Ayrıca özelde çok sezeryan yapılıyor. Normal doğum şansım varsa ondan yanayım İkili testi de devlette yaptıran arkadaşlar yazarsa bende çok sevinirimm

Sezeryan isteyen tek benim sanırım ben normal doğumdan cok korkuyorum kızlar ya ablam gecen sene devlette doğum yaptı ve dogal olarak önce normal doguma zorlandi, açılması vs iyiydi uzun sure sancı çekti ama bebek kanala inmeyince en son yine sezeryan yaptilar, annem falan o kadar yiprandi korktu ki o zaman, simdi bana hic normali deneme diyolar ben de zaten korkuyordum boyum da çok kısa iyice normal doğumdan uzaklastim, nasipse özelde direkt planlı bi sezeryan düşünüyorum

Hayırlısı olsun canım kesinlikle kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle olması iyi Sağlıkla gelsin minnoşlar gerisi hiç önemli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…