2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hemen deniyim teşekkür ederim

Enfesiyona baktı dediniz sanırım yanlış hatrlmyrsam o zaman idrar testi istyrlar mı ben 8. Haftada yptrdım tekrar istemyn doktrlar var , biz mi dile getirmeliyz acaba diye düşündm
Sağlık ocağı yapmıştı idrar testini bakteri çıkınca doktor idrar kültürü istedi o sonuca göre antibiyotik tedavisine başladı.

Merhaba hayrlı olsun günlerimiz aynı ben en son 8. Haftada gitmiştim bir ay sonra gel dedi onu bekliyorum . İnş bizimkide gösterir test yaptrdınız mı ikili
Allah razı olsun İkili test için 10 gün sonra gel dedi, randevusunu aldım bekliyorum yaptıracağım inşAllah İnşAllah sizinki de gösterir ama dünden beri o kadar çok yazı okudum ki bu haftalarda çok gösteren olurmuş hayırlısı olsun inşAllaj

Canım normalde bile çoğunlukla pamuklu önerilirken hamileyken bence dantelli kullanmamalısın. Akıntı çok çünkü. Bi de bedeninden büyük alabilirsin. Ben lcw nın pamuklu iç çamaşırlarından memnunum

Ben her sabah en az 3 kere cikaririm arka arkaya
Gun icinde de haddi hesabi yok
Bu sabah uyandim ki hicbisi yok simdi sizi daha iyi anliyorum
Belirti yok bisi mi oldu birden bicak gibi kesilir mi bulanti korkusu sardı beni

Tatlim pamuklu tercih ederim mumkunse 1 beden buyuk en azindan enfeksiyon olmaz ilerde sıkıntı olmasın

Hay agzini öpüyüm dicem ama
Insaallah oyledir yoksa acliktan olmek uzereydim nerden baksan 5 kilo verdim
Oğlumda tam 13. Haftada bıçak gibi kesildi, o zaman ekim annelerindeydim bazı arkadaşlarınki 10. ,bazılarınınki 12. Haftada kesildi Bi sabah uyanıyorsun ve bulantı yok O günü dört gözle bekliyorum

Oğlumda tam 13. Haftada bıçak gibi kesildi, o zaman ekim annelerindeydim bazı arkadaşlarınki 10. ,bazılarınınki 12. Haftada kesildi Bi sabah uyanıyorsun ve bulantı yok O günü dört gözle bekliyorum
Benim sabah ve gün içindeki bulantılarım 1 hafta olucak kesildi bu sefer akşamları olmaya başladı çok fazla değil ama rahatsız ediyor tabi.
Mutfak için oda kokusu aldım fıs fıslı en yoğunundan lavantalı onu fıslatıp bekliyorum 5 dk öyle giriyorum mutfağıma bu mutfak bitiriyor beni kokusu yok böyle birşey. Mutfak kokusu sorunu yaşayan var mı ?

5. Haftadan beri maskeyle giriyorum mutfaga
Hatta maskenin icine azcik kolonya damlatiyorum yoksa mumkunu yok kapisininonunden gecemiyorum
Hatta mutfagi bosver cogu zaman eldiven giyiyorum elim resmen çiğ et kokuyo

Ben, ayyy çok fena Hele de evrenin, buzdolabının ve bulaşık makinasının kokusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…