2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
63 ile hamile olduğumu öğrendim 8. Hafta gibi 66 kilo oldum. Mide bulantısı kusma falan yaşamama rağmen 2 kilo vermişim şu an 64 kiloyum 10. Haftadayım. Galiba ilk aldığım o kilolar ödemdi diye düşünüyorum

Bin kere maşallah canım çoook çok tatlı çıkmış yaa o kadar sabırsızlıkla bekliyorum ki 10.haftayı şu ultrasonları gördükçe.

Yok ya bir sorun olacağını sanmam herkesin bedeni rahim yapısı büyüklüğü çok farklı hiç endişe etme bence

Bin kere maşallah canım çoook çok tatlı çıkmış yaa o kadar sabırsızlıkla bekliyorum ki 10.haftayı şu ultrasonları gördükçe.
Ben de yaa 10+1 olucam gittiğimde nasıl görünecek acaba 6+1de jelibon ayıcıklara benziyordu 7+1de deniz atı gibiydi artık minyatür bir insan görünümünü alır inşallah

Afedersin ama cok densizmis, bizimki de tam tersi daha sadecz idrarla ilk öğrenmiştim, oğlumu asiya gotururken sorayim dedim betayi yaparim diye düşündüm, sagolsun hemen kayit acti, yapilan butun tahlilleri yapti, insaikla alakali

Bence gaz olabilir, iç karnın küçük olabilir doktora gidince sorarsan açıklar bence

Araya bir kase de yoğurt sıkıştırıverseniz süper olur. Benim dr um cevizi de mutlaka yemelisin dedi acayip faydası olduğunu söyledi. Ben de yoğurtla cevizi karıştırıp yiyorum tek seferde kurtuluyorum
Yemeklerde yiyorum yoğurdu ama ceviz yiyemiyorum kuruyemiş ten tiksindim malesef yavaş yavaş geçiyor ama dün fındık yiyebildim birkaç hafta sonra herşey normale döner inşallah keyifle yeriz içeriz

Ya ne biçim insanlar ya... Tedaviye gelene de bakmasınlar olur da belki araba çarpar boşuna vakit kaybetmiş uğraşmış olurlar.. Ne alaka düşünsen bile hamilelik yaşayan bir kadına bunları diyemezsin. İyi bile sabretmişsin canım, ben başkalarına aynı şeyi yapmaması için kesin laf sokar sinirini bozardım.

Kızlar rüyamda kanamam gelmiş. Hastaneye gidicem ama bir türlü gidemedim. Baktım internetten benimkiler erkek olabilir mis 2 erkek regli gunlerimdeyim heralde ondan böyle rüya gordum Allah hayirlara çıkarsın
Ay inanmıyorum bugün öğle uykusuna yatmıştım bende aynı rüyayı gördüm anlamına hiç bakmamıştım. Ama aynı rüyayı görmemize acayip şaşırdım

Çok sağolun kızlar.
Yarın Sat'a göre 11. haftam başlıyor, biraz daha sakin ve olumlu bakabiliyorum yapılan yorumlara. Ama zaten düşük korkusu yaşarken "prosedürlerimize göre 8. haftadan sonra kaydını yapalım." filan dese ne olurdu? 2. gidişimde de yine kavga çıkarmadım, makul bir biçimde kendimi anlattım ama kime ne anlatıyorsam işte?
Boşverebilmek en büyük rahatlıkmış.

Benim doktorum 12. haftadan sonra veriyorum d vitamini dedi

Densiz insanlar. İyi bile sabır göstermişsin. Gerçekten şaşırmışlar laf bulamıyorum ifade edecek onları. Tamamen böyle densizlere denk gelmek şanssızlığın olmuş kuzum sen sıkma canını

Ne saçma sapan insanlar var yaa. Aile hekiminizi mi değiştirseniz acaba? Daha iyi, insancıl bir yaklaşım rahatlatır da sizi.

Benim doktorum kalp atışını duyduğumuzda multivitamin verdi Regenesis adı

Kızlar bugun saglıl ocagına gıttım bana d vitamıni verdi ama doktora sor bazıları sımdı bazılarıda obur hafta baslatıyor dedı ılaca siz kullanıyormusunuz ben daha sormadım doktora
Benim de d vitaminim düşük epey. Sağlık ocağı 12 haftadan sonra kullanılabileceğini söyledi. Kendi doktorum da devam et dedi ama ben bu fikir ayrılığından korktum kullanmıyorum daha. Bebeğim 12 haftalık olunca tekrar kontrole gidicem, o zaman soracağım bir daha

Tam bir densizlik şuna bağlıyorum ben bir arkadaşım da 6 haftalık hamile doktora gitmiş kalp atışını duymak için duyamamışlar geç döllenme olabilir ama bu sene çok fala düşükle karşılaşıyoruz demiş ve bu durumu da coranaya bağlamış ne olursa olsun durduk yere moral bozan doktorlara çok kızıyorum ben

Slm kzılar
Kontrole gittipimde doktor 3 hafta sora falan hastanede ikili test yaptır demişti. (Gittiğim yer devlet de pandemiden mi anlamadım)
e ben şimdi araştırma hastanesine randevu ile gittiğimde direkt yaparlar mı yaa? İsteğimle
Bi de ikili test neydi. Nasıl yapılıyordu unuttum. Detaylı ultrasondu dimi yüksek ücret olan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…