2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Gunaydin guzel topikimin guzel annişleri🤩
Ben gecen hafta kanama gecirmistim hala yatiyorum
Bugun sanki adet olucakmis gibi agrilarim var kasiklarim agriyo belim agriyo goguslerim taş gibi oldu
Lutfeeennn benimle ayni belirtileri yasayan var miii😔

yok yok paniklemeyin. bol bol dua edicez canım. Sağlıkla gelsin hepimizin bebişleri :dua:
Canım koca insanlarız ,şu an kalbimizin durmayacağının garantisi yok. Allah'a emanet hepsi. Dünya yüzünde yiyecek ekmeği içecek suyu varsa ne yaparsan yap bir şey olmaz ama bizim kendi hayatımıza bile garantimiz yokken bebeginkine nasıl hüküm verebiliriz ki. Hepimiz Allah'a emanetiz🤲

Bugun sanki adet olucakmis gibi agrilarim var kasiklarim agriyo belim agriyo goguslerim taş gibi oldu
Günaydınlarrr cümleten 🤗
Benim de dün adet olacakmışım gibi sancim vardı hafiften, işten sonra uzandim hic kalkmadim su an iyiyim. Göğüslerim cok hassas brlim de su an bir problrm yok. Cok ayakta durduğum zaman belim agriyor. Endişelenecek bir sey yok bence, rahat ol 🤗

Canım koca insanlarız ,şu an kalbimizin durmayacağının garantisi yok. Allah'a emanet hepsi. Dünya yüzünde yiyecek ekmeği içecek suyu varsa ne yaparsan yap bir şey olmaz ama bizim kendi hayatımıza bile garantimiz yokken bebeginkine nasıl hüküm verebiliriz ki. Hepimiz Allah'a emanetiz🤲
N3 güzel söyledin valla 👏
Biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi takdiri ilahi.

Kızlar progestan kullananlar var mi aramızda. Benim doktorumun biri 12 hafta dedi, diğeri 16 hafta kullan dedi şimdilik. Bende hiç bırakmamak istiorum aslında 😁 sanki bıraksam kanama gelir diye korkuyorum hala valla. Sizde durumlar nasıl? Ben 200.mg. fitil gunde 3 kez kullanıyorum 😉
Ben de kullanıyorum hatta dün Dr uma sordum bunu uzun süre kullanabilir miyim diye. Çünkü kendimi bu şekilde güvende hissediyorum dedim o da 28.haftaya kadar kullanman gerekebilir dedi.

Günaydınlarrr cümleten 🤗
Benim de dün adet olacakmışım gibi sancim vardı hafiften, işten sonra uzandim hic kalkmadim su an iyiyim. Göğüslerim cok hassas brlim de su an bir problrm yok. Cok ayakta durduğum zaman belim agriyor. Endişelenecek bir sey yok bence, rahat ol 🤗
Cok tesekkur ederim pazardan beri yatiyorum dun biraz yatmyi ihmal edip yurumustum demekki o yuzden oldu cok tesekkur ederim tatlim🥰

doğru diyorsun canım. işte insanın yanındaki arkadaşının başına gelince etkileniyor ister istemez. Allah hepimizin yardımcısı olsun. :dua:

Ben de de bir kaç damla kan oldu ve sonra hep kahverengi. Dr a gittim adet gününe denk gelmiş ondan dedi. Ama dikkat et dinlen dedi. Dr a gittiniz mi veya sordunuz mu. Umarım her şey yolundadır

Ben de de bir kaç damla kan oldu ve sonra hep kahverengi. Dr a gittim adet gününe denk gelmiş ondan dedi. Ama dikkat et dinlen dedi. Dr a gittiniz mi veya sordunuz mu. Umarım her şey yolundadır
Evet ben ben de pihtilasma var ben kan sulandirici kullaniyorum ona bagli bir kanama olusmus ama kalmadi sukur bugun agrilarim olunca tedirgin oldum sadece

doğru diyorsun canım. işte insanın yanındaki arkadaşının başına gelince etkileniyor ister istemez. Allah hepimizin yardımcısı olsun. :dua:
Amin canım. Kalbini ferah tut. Annellik duygusu ömür boyu kalp ağrısı demek zaten. Doğduktan sonra da böyle olacağız. Ama çevrende yaşanan her olayı ben de yaşayacağım diye korkarsan şu anını kaçırırsın. Allah'ım sana emanet de. Dua et yeter. Rabbim sağlıkla kavuştursun hepimizi inşallah 🥰🤲

Selam, ben de anasınıfı öğretmeniyim:))) Kritik dönemimi uzaktan eğitimle ve uzun sömestr tatiliyle atlatmak bana çok iyi geldi. Geçen yıl kamuda hamileler 24-32 hafta arası idari izinli sayılıyordu. Bu yılda da geçerli olup olmadığını biliyor musunuz?
canım ben hastanede çalışıyorum. Bizim 24. haftadan sonra idari izne çıkarıyor. Ama tabi her an yeni kararlar gelebilir.

Ben de senin yolladığın kararla konuşmaya çıktım. Tamam rapor gibi bisey ekle ver dilekçeni dedi. Şimdi versem haftaya sonuçlanır mi dedim. Sonuçlanacak bisey yok evden calisacagin açık zaten dedi. Ben de verdim dilekçeyi, personel şubeye yonlendirdi, cevap beklemedim, evdeyim 🤷‍♀️
Yani bu 65+ gibi, 10 yaş altı çocuğu olanlar gibi açık bir madde nesini araştırıyor ki 😒
Ben konuyu kaçırdım galiba, hangi yazıya istinaden evden çalışma talep ediyorsunuz? Her valiliğin kendi tebliğindeki içerik önemlidir diye biliyorum. Ama kesin bir yazı varsa ben de değerlendirmek isterim.

Amin canım. Kalbini ferah tut. Annellik duygusu ömür boyu kalp ağrısı demek zaten. Doğduktan sonra da böyle olacağız. Ama çevrende yaşanan her olayı ben de yaşayacağım diye korkarsan şu anını kaçırırsın. Allah'ım sana emanet de. Dua et yeter. Rabbim sağlıkla kavuştursun hepimizi inşallah 🥰🤲
evet canım doktorum da 9 ay rahat nefes almak yok demişti. :KK64: Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah. Önce sağlık sıhhat :dua:

Kızlar progestan kullananlar var mi aramızda. Benim doktorumun biri 12 hafta dedi, diğeri 16 hafta kullan dedi şimdilik. Bende hiç bırakmamak istiorum aslında 😁 sanki bıraksam kanama gelir diye korkuyorum hala valla. Sizde durumlar nasıl? Ben 200.mg. fitil gunde 3 kez kullanıyorum 😉
Ben kullanıyorum ama genelde doktorlar kanama ve kanama alanı bitince bıraktırırlar. Bi faydası kalmıyor çünkü. Gereksiz hormon

Kızlar iyi geceler bişey soracaktım sizde özellikle geceleri bacak agrısı oluyor mu sadece sol ya da sag seklinde biraz biraz hergece olup geçiyor bende
Canim acaba magnezyum eksikliği olabilir mi? Genelde ilerleyen haftalarda yasanilan bir problem bu. Tahlillerin nasil çıkmıştı. doktoruna danış derim, belki multivitamin flan verir.

X