2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Screenshot_20210205-112856_Chrome.jpg
Aklıma hamburger soktugun icin tesekkürler sayin yemek sepetii 🤤🤤
Hamburger yememizde saknca var midir kizlar bileniniz var mi

kızlar az önce arkadaşımın bebeğinin kalbinin durduğunu öğrendim. 4 aylıktı. çok üzüldüm şimdi bende korkmaya başladım. muayeneler arası çok uzun 3 hafta veriyor doktor. herhangi bir sorun olsa biz nasıl anlarız ki bunu? :KK43:
Genelde ileri haftalarda bu ölüm ve düşüklerin sebebi enfeksiyon ve kan pıhtılaşma sorunları oluyor.kan pıhtılaşmasına bakmak lazım,bazen haberi olmayınca insanın,doktorda farketmeyebiliyor ilk hamileliklerde.halbuki pıhtılaşma için basit bir aspirin alımı iyi gelebiliyor.paniğe kapılmadan sorgulamak lazım.bazı durumlarda aspirin yeterli gelmiyor,iğnesini yiyorsunuz hamilelik boyunca

Vucudumdaki kötü değişiklikler neticesinde (kilo artışı, saç boyatamama vb.) rüyalarım tam bir kabusa döndü. Eşimin beni aldattığını görüp duruyorum. Arkadaşlarıma anlattım hamilelik rüyaların başlamış dedi🙈

Ya kızlar canım sıkıldı. Hamile kalmadan önce bakılan tsh 2 iken şimdi 4.78 geldi üzüldüm bu değere. Hamilelikte artışa mı geçiyor bu değer bebekte anneden takviye yaptığı için herhalde.
Aynen normalde yüksek olmayanın bile yükselebiliyormuş

bak bunu

ilk defa duydum bnde bana da 6 yil oldu sezeryn olali
Senin zaten ikiz. Kolay kolay normal doğumu denemez doktorlar risk almak istemezler gerekte yok. Normal olsun sezaryen olsun ikiside bizim için yeterki bebeklerimiz sağlıklı olsun

Vucudumdaki kötü değişiklikler neticesinde (kilo artışı, saç boyatamama vb.) rüyalarım tam bir kabusa döndü. Eşimin beni aldattığını görüp duruyorum. Arkadaşlarıma anlattım hamilelik rüyaların başlamış dedi🙈
bide esini kaybetme korkusu bende de basladi cnm

Senin zaten ikiz. Kolay kolay normal doğumu denemez doktorlar risk almak istemezler gerekte yok. Normal olsun sezaryen olsun ikiside bizim için yeterki bebeklerimiz sağlıklı olsun
tabiikidee en önemli cnm insallah vaktinde zamanda dogmak isterler rabbim hakkmzda hayrlisini nasip etsin insallah

Kızlaaaar ben de duydum kalp atışınıı her şey yolundaymış şimdilik şükür😍😍 bana da bi el atar mısınız cinsiyet tahmini konusunda😂😍Eki Görüntüle 2776703
Canım çok sevindim her şeyin yolunda olmasına maşallah bebişinede :nazar: Eğer karından ultrasonsa bana kız gibi geldi çok anlaşılmıyor ama sanırım bebek sağ tarafta o yüzden öyle dedim:KK49:

Canım çok sevindim her şeyin yolunda olmasına maşallah bebişinede :nazar: Eğer karından ultrasonsa bana kız gibi geldi çok anlaşılmıyor ama sanırım bebek sağ tarafta o yüzden öyle dedim:KK49:
Evet canım karından ultrason:) biraz gerilere saklanmış zor buldu doktor😂 bebek en sağda evet, ağzın bal yesin kuzum😂😍çoook sağol☺️

X