2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar iyi akşamlar birşey sorucam bundan 15 gün önce doktoruma gittiğimde keseye göre 5+1 demişti , dün gittiğim de ise 6+5 dedi hesaplayınca yada uygulamaya bakınca uyuşmuyor neden ?
Ben de 2 hafta önce gittim 7+6ydı.bugün gittim 9+2 dedi. Neden böyle diyince üç aşağı 5 yukarı bir hesaplamadır bu. Önemli değil dedi Dr.

İnşallah iyi haberler yazarım buraya evet anasınıfı öğretmeniyim özledim miniklerimi 🥰 yeni pantolonu ben de düşündüm sonra dedim o da olmaz ilerde boşuna almayım biraz daha bekleyelim iyice büyüsün göbüşler 🤰😍 Allah kontrol günü beklerken sabır versin gönül ferahlığı versin inşallah hepimize çalışmak zaman geçirmek açısından iyi kolaylıklar diliyorum dikkat et kendine sahada 🙏
Selam, ben de anasınıfı öğretmeniyim:))) Kritik dönemimi uzaktan eğitimle ve uzun sömestr tatiliyle atlatmak bana çok iyi geldi. Geçen yıl kamuda hamileler 24-32 hafta arası idari izinli sayılıyordu. Bu yılda da geçerli olup olmadığını biliyor musunuz?

Selam, ben de anasınıfı öğretmeniyim:))) Kritik dönemimi uzaktan eğitimle ve uzun sömestr tatiliyle atlatmak bana çok iyi geldi. Geçen yıl kamuda hamileler 24-32 hafta arası idari izinli sayılıyordu. Bu yılda da geçerli olup olmadığını biliyor musunuz?
24.hafta itibari ile izinli sayılıyorlar hatta bazı büyükşehirlerde sadece hamile ibaresi var genelgede. Yani haftaya bakılmaksızın izinliler

Benceee asaf ve asel 🦋
bunj cok begendimde esim namzlarinda hep sunu demis bana yeni soyledi allahim bize saglikli sihhatli bir evlat nasip et olurda esim hamile kalirsa cinsiyetide erkek olursa adini muhammet ali kurmak istiyorum demis ondan degisti isimler hayrlisi olsn baklm ya kuranda gecen bi isim olsun istiyoduk zaten insallah saglicakla kucagmza alir isimlerini soyleriz

ömer asaf
muhammet ali
zeynep tuana
teyzesi nasil.sence bunlarda karar kildik hangisi olursa cinsiyeti😊😌🤲
Muhammed Ali eşimin ismi oğlumunki de Mustafa Hamza benzer isim olsun istedik 😊 Bu da erkek olursa mecbur bi benzer isim daha bulacağız 😊 Oğlum da kız olursa adı Elif olsun dedi. Muhtemelen kırmayız abisini kız olursa 🥰

bunj cok begendimde esim namzlarinda hep sunu demis bana yeni soyledi allahim bize saglikli sihhatli bir evlat nasip et olurda esim hamile kalirsa cinsiyetide erkek olursa adini muhammet ali kurmak istiyorum demis ondan degisti isimler hayrlisi olsn baklm ya kuranda gecen bi isim olsun istiyoduk zaten insallah saglicakla kucagmza alir isimlerini soyleriz
O zaman eşinin niyeti önemli canımm bende eğer olumlu ilerlerse ali istiyorum kız olursada güneş🥳

X