2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba kızlar çatlatma iğnemin 12.günü Buda testim sizce ne olabilir

Eklentiler

• E7A8702B-00AE-47CC-AB45-A361A92ED9B8.jpeg
    E7A8702B-00AE-47CC-AB45-A361A92ED9B8.jpeg
    76,1 KB · Görüntüleme: 38
@Ssevincli[/USER]:anneadayı:

]@kofi[/USER]:nazar::anneadayı:
]@karrtanesiii[/USER]:anneadayı::nazar:
@Paradoks34[/USER]:nazar::anneadayı:
@zzazu[/USER]:anneadayı::nazar:
@hayrusz[/USER]
:anneadayı::nazar:
@Nooram[/USER]:nazar::anneadayı:

[@Ruse52[/USER]:anneadayı: :nazar:
@Semaknc[/USER]:nazar::anneadayı:
@AaGg[/USER]:anneadayı::nazar:
@afrartis[/USER]:nazar::anneadayı:
Pozitif sonuç alan tatlı anne adayları. Doktorumuzun söylediği gebelik haftanız, kese tarihimiz, kalp atışı tarihimiz ve sonu gelmeyecek tatlı telaşları birlikte yaşayalım. 👨‍👩‍👧‍👦 Sat 1 Aralık, 5+2 günlük olduk. Gelin Bu heycanı Beraber yAşayalım sabırla sağlıkla sıhatla kucagimıza allamayi Nasip etsin Rabbim Amin🤲♥️🤲♥️♥️👶🏻
Mukuu2004 Mukuu2004 yaptim cnm bnm acemlikten oldu tkrar k.bakma💙💙

Ya kan vermeye bile gitmedim ben covidden korkuma 🤷‍♀️ Şuan 4 haftalık diye düşünüyorum 2 hafta daha bekleyip direk doktora gidip keseyi görürüm sonra da testleri yaptırırım diye düşünüyorum 🤨

Merhaba ben de nasip olursa Eylül annesi olacağım.
2016 li bir oğlum var buda 2. Çocuk olacak inşallah.
Henüz kesmeyi görmedik. 4.haftada başlayan bulantı kusma ile test pozitif ti. Kan ilerde kesinleşti.
5.hafta da çağırmıştı doktorumuz fakat 7 yada 8 e doğru gitmeyi düşünüyorum 🤗
Hepimize hayırlı olsun 💐
Canim sizin ikinciler olunca daha tecrubelisiniz 👍ben regli gecmis farkettim 2. gun test yaptim 412ile❤️3.gun doktordaydim🤣sukur keseyi 4+6da karindan gordum🙏bugun5+4💗6+5te tekrar randevumuz war nezaman neye bakildiginida bilmiyorum heralde kalp atisini duyariz🤷🏼‍♀️bilgilendirin bizi tecrubeli annecikler😘😘😍😍

Merhaba, sevindim grubun acilmasina 😊
Ben de eylulun ilk haftasi dogum olur gibi tahmin ediyorum. 5 yasinda bir oglum var. Cok kolay bir hamilelik yasamistim onda, 0 bulanti, 0 agri. Bu sefer agrilarim var, nefes nefese kaliyorum.
Pazartesi vajinal ultrasonla minik de olsa kese gorundu 2 hafta sonra tekrar cagirdi doktorum.
Hepimize saglikli ve cok guzel bir hamilelik sureci diliyorum ❤️
Canim bende iki hafta sonra gidicem👍kalp atisi icinmi gidiyoruz baska yapilcak bisi warmi cok merak ediyorum ben ilk olunca🤷🏼‍♀️doktorada soledim ilk gebelik bilgim yok hryecanliyim merak ediyorum diye hersey icin erken zamani geldikce bilgilendiricem diyo ama ben herseyi onceden bilmek istiyorum

Merhaba ben de kismet olursa eylul annesi olucam🙏 bat 1 ocakti. 30 aralikta betam 16.40 cikti. 4 gun sonra yani 3 ocakta 98.63. Dun cok siddetli kramplarim oldu sokak ortasinda agriyla kaldim. Bugun de ara ara devam ediyor. Korktum doktora gttm tekrar beta verdim daha sonucum cikmadi. Ultrasonla bakti normal dedi. Ama korkuyorum ilk gebeligim😔

Merhaba ben de kismet olursa eylul annesi olucam🙏 bat 1 ocakti. 30 aralikta betam 16.40 cikti. 4 gun sonra yani 3 ocakta 98.63. Dun cok siddetli kramplarim oldu sokak ortasinda agriyla kaldim. Bugun de ara ara devam ediyor. Korktum doktora gttm tekrar beta verdim daha sonucum cikmadi. Ultrasonla bakti normal dedi. Ama korkuyorum ilk gebeligim😔
Kizlar sonucum cikti 836.32

4 +5 canım 😊 senin kaçıncı hafta
Kızlar benim bugün z4+3 inanılmaz mide agrım vardı tüp benek doktorumA 10 günnsonra randevum vardı ama dayanamadım akşam da acile gittim bebekle ilgisi yok sadce midem üst taraf ayaktabduramıyorum bugün da kadın doğuma gittim keseyi gördüm müdem için talsit ve rennie duo verdi

Kızlar benim bugün z4+3 inanılmaz mide agrım vardı tüp benek doktorumA 10 günnsonra randevum vardı ama dayanamadım akşam da acile gittim bebekle ilgisi yok sadce midem üst taraf ayaktabduramıyorum bugün da kadın doğuma gittim keseyi gördüm müdem için talsit ve rennie duo verdi
Canım benimde midem aynı diyebilirim ve aynı zamanda gaz sorunu ama bu haftalarda hep oluyor bende hamileliklerimin hepsinde oldu keseyi görmene sevindim gazlı şeyler yağlı şeyler yeme sıcak tut kendini

Canım benimde midem aynı diyebilirim ve aynı zamanda gaz sorunu ama bu haftalarda hep oluyor bende hamileliklerimin hepsinde oldu keseyi görmene sevindim gazlı şeyler yağlı şeyler yeme sıcak tut kendini
Canım dün serum verdiler ama fayda etmedi hamileyim diye hafif bişiydi sanırım gece 3 te eve geldim sabah iyiydim kahvaltımı yaptım yine başladı dedim en iyisi kadın doğuma gideyim dedimnkeseyi gördü sonra talsit vs verdi

X