2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İyi niyet olmadığı kesin zaten. İnsan insana öyle yapmaz
Evet daha simdiden yorum yapiyolar masallah. Boyle yemeye devam edersem kac kiloyla dogurcakmisim Allah biliyormus. Boyle yemeye dedikleri de ara ogun yapiyor olmam ve yediklerime dikkat etmem 😒

Evet daha simdiden yorum yapiyolar masallah. Boyle yemeye devam edersem kac kiloyla dogurcakmisim Allah biliyormus. Boyle yemeye dedikleri de ara ogun yapiyor olmam ve yediklerime dikkat etmem 😒
Kime ne Allah aşkına... Herkes her şeyi biliyor da bir hadlerini bilmiyorlar. Çok kızdım şu an... "seni ilgilendirmez" demek lazım böyle tiplere. Yediğin,içtiğin herşey hem sana hem bebeğine şifa olsun arkadaşım 🙏

Selam kizlar nasil gidiyor hamileliginiz. Ben 9. Haftamdayım ama sanki göbeğim çıkıyor gibi daha çok erken degilmi sizcede

Ya kızlar 5+3 oldum ama hala ufacık bir bulantım yok, diğerinde çoktan sürünmeye başlamıştım. Biraz korkmaya başladım ya boş gebelikse diye. biliyorum kimisinde olmuyor ama ilk gebelikte olup da bunda olmaması endişelendiriyor :KK43:
Benimkizimda sabah aksam deli gibi kustum hatta gece bile uykudan uyanip kustum. 7+2 olduk hala tik yok bende sorun olmaz sanirim

Kızlar bende doktordan çıktım kalp atışını duydum çok şükür he rşey yolundaymış şükürler olsun Rabbime 💕💕🤲🏻 Mide bulantısı içinde bir şey verdi .. 1 ay sonra görüşmek üzere dedi 🥰🥰🥰 Rabbim hepimizin sürecini kolaylaştırıp bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşaAllah🤲🏻🤲🏻
Hadi gözün aydin canim🥰🥰

Eki Görüntüle 2771765
Ben de bi ekleyim bakalim bilen arkadaslar ne dicek. Kesenin boyutunu bilmiyorum anlamiyorum hic. Bir de kese boş gibi dimi? Normalde 6+4 dü ama gec yumurtlama olduğu için 5+4 diye düşün haftaya kalp atımını duymamız gerek dedi dr
Ilk haftalarda olasi bir durum bu dedi doktor bana. Ilerleyen zamanlarda haftasina yeyisir belki gec döllenme

Benim bu mide bulantısı ve kazınmayla başım dertte..hiç birşey yiyemiyorum.canım hiç birley istemiyor..açlıktan ölüyorum şuan ama herşey kokuyor..lütfen bana yiyebileceğim bişeyler söyleyin

İyi geceler canlar herkes iyidir inşallah şuan sol kasığımda iğne batar gibi batma var ve kalçamı bacağımı ağrıtıyor bir ara sağ tarafta oldu ama sol taraf 15 20 dakikadır batıyor neden oldu acaba epeydir olmuyordu ilk haftalarda olmuştu acaba kese rahim falan mı büyüyor inşallah iyi bir şeydir

X