2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bu arada belki işinize yarar diye bugün doktordan öğrendiklerimi de bırakıyorum buraya 🥰💕.
ilk üç ay benim doktorumda ilişkiyi önermiyormuş ve daha sonrasında da içe boşalma olmamalı bu rahmi gevşetiyor dedi.
ayrıca bende kist vardı onun içinde hamilelikte büyüyen bir kiste hiç denk gelmedim endişelenmeyin dedi.
Yumurta yiyemediğimi anlattım mesela her gün yemek zorunda değilsiniz içinizin almadığı hiç bir şey için kendinizi zorlamayın dedi ..
baş ağrısı için minoset kullanabilirsin ya da türk kahvesi içmeyi deneyebilrsin dedi.
belki birilerinin işine yarar 📌

Tamam canım bende bi kerelik jilet yaptım ama hiç rahat değilim bidaha ki kontrolden önce ağdaya gideyim bende ya bişey olmaz heralde😬
Ben de ağdadan yanayım ya jilet çok rahatsız edici😬 kuaförüm ben son ana kadar ağda yaptım diyor ama forumda okumuştum son aylarda ağda odasından doğuma gidenler olmuş önerilmiyormuş😬

Ben de ağdadan yanayım ya jilet çok rahatsız edici😬 kuaförüm ben son ana kadar ağda yaptım diyor ama forumda okumuştum son aylarda ağda odasından doğuma gidenler olmuş önerilmiyormuş😬
Canım zaten 1 ayda çıkıyor 8. Ayda yaptırsak artık doğuma yakın bi kontrol yaparız kendimiz. Olur bence ya öyle. Son ayda gidilmez gibi geliyor banada

Arkadaşlar bugün kontrolüm vardı. Bebeğimizi gördük, kalp atışını duyduk çok şükür. Sat a göre 7+3 olarak hesaplıyordum, 7+4 gözüktü sadece. Her şey yolundaymış çok şükür. Rabbim isteyen herkese bu duyguları yaşamayı nasip etsin inşallah. Sağlıcakla kucağımıza alalım inşallah 🙏
Çok sevindim canım herşeyin yolunda olmasına🌸Amin inşallah darısı başımıza😍❤️

Canım zaten 1 ayda çıkıyor 8. Ayda yaptırsak artık doğuma yakın bi kontrol yaparız kendimiz. Olur bence ya öyle. Son ayda gidilmez gibi geliyor banada
3-4 ay daha idare etsek yeter bence de
Ya bir sürü şey kaçırıyoruz niye böyle oluyo acaba
Sağ üstte profilinize tıkladığımızda forum seçeneklerinde yeni mesaj alınca bildirim ver gibi tikli yerler var, sizde seçili mi?

294 de birakmisim sayfayi 324 de buldum banada gelmiyo bildirim kizlar sehrinizde dogum ücreti ne kadar kizlar ben bugun sordum doktoruma 2 bin tl dedi

294 de birakmisim sayfayi 324 de buldum banada gelmiyo bildirim kizlar sehrinizde dogum ücreti ne kadar kizlar ben bugun sordum doktoruma 2 bin tl dedi
Bildirim bana da gelmiyor, normalde sesli bildirim geliyor mu ki? Gelse güzel olurdu, kaçırmazdık. Akşam bakınca topluca okumaya çalışıyorum ben de.
Ben Ankara' da yaşıyorum. Doktorum 7bin -10 bin arası dedi. Seçeceğimiz hastaneye göre değişecek. Muayenehanesine gidiyorum, belki hastanede bir doktora gitsem daha uygun olabilirdi tabi.

Bildirim bana da gelmiyor, normalde sesli bildirim geliyor mu ki? Gelse güzel olurdu, kaçırmazdık. Akşam bakınca topluca okumaya çalışıyorum ben de.
Ben Ankara' da yaşıyorum. Doktorum 7bin -10 bin arası dedi. Seçeceğimiz hastaneye göre değişecek. Muayenehanesine gidiyorum, belki hastanede bir doktora gitsem daha uygun olabilirdi tabi.
ufff ufff uff cok yaaa 7 bin 10 bin ben 6 yıl önce 600 tl ye yapmistim sezeryn dogum simdi 2 bin uygun geldi dedigin gibi hastahanede bi dr gtsen daha uygun olur

Hehe benimde öyle hemen kilo alınca yanaklar poğaça gibi olur😂 boşver takma ne güzel bebişi besliyorsun yemek yiyebiliyorsun sevin😍
Valla insanlar bazen hasetligine mi yapiyor diye dusunmuyorum degil cnm😏 tabiki en onemlisi bebisi besleyebilmek kilo dedigin nedir verilir.

X