2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geç döllenme olmuştur takma kafana ince çizgi varsa tmm dır inşallah yarın sabah ilk idrar ile tekrar yap Rabbim gönlüne göre versin inşallah
Görmemştim canım yazdıgını hayırlısı hakkında bence de bi kan yaptır benimde ilk silikti 360 çıktı sonuç ikinci gene silikti aynı gün 817 çıktı yani sanırım o kaset testlerde deger çoook yükselmeden tam kırmızı olmuyo

Ben de 1 ocakta şüphelendim, 2 ocakta idrar testiyle öğrendim. Bat 5 Aralık, doğum 11 Eylül görünüyor. Sanırım tarihlerimiz aynısağlıkla ilerlesin hepimizin süreci inşallah.
Evet sanırım aynıyız benim şöyle bir durum var aralık 5 enson regl tarihim spiral vardi aralık 14 de çıkardım olmaz hemen derken hamile olduğumu öğrendim hakkımızda hayırlısı

Ben de kan vermeye gidiyorum bakalım bugün kopacak dananın kuyruğu sıkıldım silik testlerin belirsizliğinden relgim 2 gün geçti gelmedi... Acele etmiyeceğim aslında ama daha önce hiç bir testimde silik görmedim acabalar aklımı yedi bitirdi

Hayırlı haberle gelirsin inşallah

Benimde 2 gün önce 1138 çıkan beta bugun 4900 çıktı fazla arttı bir sıkıntı varmıdır cumartesi randevum var hem kese hem kalp atışı için gidecektim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…