2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet evet ben sormuştum normal dedi kuru tutun banyodan sonra dedi
Bizimde oldu canım doktor sarı akıntı olursa getır dedı kanaması normalmiş yıkadığında gecıyor göbeği temizleniyor
Bize göbeği düşene kadar yıkamayın dediler ama biz 2 kez yıkadık. Napiyim kakası çişi taşıyo, boynu yüzü süt oluyo, 12 gün oldu illaki yikanmak istiyo çocuk rahatlıyor. Sarı akıntı yok çok şükür

Bize de doktor aynısını söyledi, az çok emmeye bakmadan yatkinsa yükseliyor dedi. Hem ilk günler mama verdim hem süt gelince hiç durmadan emzirdim ama bunda da deride 17 gördük.
Şimdi alnından baktılar 13 çıktı, dr önce çok iyi dedi ama muayene sonrası çok sarı görünüyor o cihaz yanıltabilir bizi kandan bakalım dedi, kan verdik yine sonucu bekliyoruz. 1 haftalıkken sınır değer 18 oluyormuş 3 günlükken 13'müş bu bilgi de burda dursun.

Benim ilk aldığım şeylerden biriydi, ilk çocuk tecrübesinden. Birini onunla veriyorum çünkü o memeyi tutamıyor bir türlü. Göğüs ucu çıkarıcı da işe yarıyor.

Bizim bağ 6. Gün düşmüştü erken sayılabilir, sonrasında kan gördük. K vitamini iğnesi vurdular sonra çol şükür bir sorın olmadı.

Bir daha kan testi yapabilirler onda düşebilir. Çevremde genelde böyle gördüm test tekrarında düştü

Kesin daha düşük çıkacaktır. Haberlerini bekliyoruz

Ben de çok gece ağladım canım geceleri enerjim tükeniyor yanlız hissetme kendini hepimiz yaşıyoruz sağlıkla atlatırız inşallah bu dönemleri de

Ayy ben de grip oldum hatta eşim oldu önce gidip kovit testi yaptırdı negatif çıktı iki yıldır hiç hastalanmamıştık çocuk oldu hasta olduk ne sinir bozucu ama yapacak bir şey yok vitaminle parolla ayakta geçiriyorum bugün 1. ay hepatit aşısı yaptırdık bebeğe doktor az kilo almış mamayı arttır dedi 3300 gram olmuş en az 3500 olmalıymış gündüz 2 saatte bir 40 CC gece 3 saatte bir 50 CC veriyordum şimdi 60 -70 CC ver alabildiği kadar dedi doktor günde bir iki kez emiyor çok az sütüm

Hangi marka aldınız?

Mamaya katıp veriyorum biberonla içiyor ama yağlı olduğu için biberona yapışıp kalıyor yani her şekilde bir kısmı zayi oluyor canım kaşık daha iyi bence

Ben 3 damla veriyordum. Siz yazdıktan sonra prospektüse baktım. Günde 2 kez 20 damla yazıyor. Eşim yanlış anladı sanırım eczacının dediğini.

Kızlar benim sütüm artsın diye bestlak damla ve aktardan karışım yaptırdığımız kimyon-anoson-rezene çayının çok faydasını gördüm arayışta olanınız varsa belki faydam olur hazır sallama anne çaylarından da içiyorum ama onlar çok etkietmiyor gibi

Benim kızımda oldu. Öyle kanama gibi değil de ufak bir lekelenme. Dr önemsemedi, devam ederse getir dedi. Şu an göbek çukurunun alt kısmı kurumuş kan şeklinde. Daha gitmedi o parça. Bende ellemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…