2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynen 20 gün önce kabala indi hala daha fazlasını tapmadı bizde bitirdik herşeyi şimdi sıkıntıdan patlıyoruz evde bunaltı geliyor

Benimde sırt ağrım var iş yapınca emzirmeyle birleşip başlıyor ben d ilk başta almıştım damla gibi başka içmedim ama vucut ağrım br hafta surdu geçti ama sırt geçen emzirme döndminde de olmuştu bende uzun sure devam etmişti emzirirken dik durmaya çalılıuorum ama yok

Annelik guçlu olmayı gerektirir çok şeyi sıkıntı edip dert olarak başına geliyor gibi rahat ol bebek niye reddedi geçer ben yetmiş kusur gun meme ucu yaralarını umursamayacak kadar meme ağrısı çektim dayanılacak gibi değildi doğum sancısı gibiydi uç ay emxirip bırakmayı duşundum uç ay daha sabredeyim dedim ve gögus uclarım kanıyordu onu umursamıyırdum memeyi duzgun tut inan geçer bazı gögusler ne yapsan yara oluyor bende bu sefer bile oldu doluyken daha çok acıyor geriliyor birde bebekler açıkknca çok haşin tutuyorlar memeyi annelik zor sen anladım fiziki acılardan annelik kaygıları yuklenmemiş onlarda yuklenirse iyice kötu olursun memeyi sağ dinlendire dinlendire ver ki iyleşsin sen çok getildiğin memeyi tututamadığından bebek almıyır olabilir vermeye devam et

GAz sancıları kaçıncı gun geldi

Benimki hep sıvı gibi bebeklerin ilk zaman öyle olmuyor mu bende sut alerjidinden şupheleniyorum her emzirmede uç bez değişiyorum bekliyeceğim bez sayısı azalıyor zamanla bakalım nolacak diğeride bezleri kakalı oluyordu ama bununki bir tık fazla parça parça yapıyor ondan mı acep birde gazını çıkarmadan yatırıyorum birde ön sut şeker oranı yuksek olduğundan hemen sindirime geçip bağırsaklara iner dedi doktor emzirme bitmeden kakalıyor ön sutu sağ dedi açıkcası sağmadım benimde emzirme rutuni uzun suruyor bezini açıyorum uyanıyor tekrar meme işlemler çok uzuyor umarım kısalır

Ohhh maşallah ona yarasın kısmetse cumartesi sabah 7.30 da ilk operasyon bugün son kontrole gittim işte
Yaa bişey kalmadı desene c.tesiden itibaren kendini kaybediceksin ilk hafta tlf'lara bile bakamıyosun. Çok yoğun oluyor ilk günler gelsin bakalım tatlış kızımız

Aynen bişey kalmadı bacım güzel yoğunluk olsun yeterki lohusa depresyonundan çok korkuyorum
Bana lohusasin dediler mi kızıyorum. Ne lohusası? Gayet normal bir insanım ben de diyorum asıl hamilelik sıkıntı. Hormonlar zirvenin zirvesinin zirvesine çıkıyor. Beybi doğduktan sonra iniş demem o ki alma üstüne, kurma kendini daha şimdiden. Ameliyat olucaksın hepsi bu ben öyle dedim hep

Kızlaaarr ancak fırsat bulabildim , doğum yapanları tebrik ederim sağlıkla sıhhatle inşallah , 22 Eylül 19:00 da miniği kucağıma aldım çok şükür , 12 gibi biraz su ve nişan geldi , 14:00 de sancılar ve çok az açılma, suni sancı biraz yoğun oldu ama hızlı ilerledi , epidural olmasına rağmen ilk kızımdakl sancı kadar hissettim, Allah tüm arkadaşları sağlıkla kavuştursun

Çok şükür dünden beri tutuyor memeyi. Sütüm cok çoğaldı ve biz hayret edip kendi kendimize nazar ettik resmen. Kimse gelip gitmedi görmedi bizim kendi nazarımızdan olmus resmen biraz sirkeyle memeleri yıkayıp dualar okuyunca cocuk emmeye başladı. Bir de silikon meme kalkanı aldim uclari delik, aslında meme ucu olmayanlar icin ama hazneye süt birikiyor ve emzirmedigim saatlerde meme ucu süt icinde durup iyilesiyor Allah'ın izniyle biraz daha yoluna girecek gibi.. ama yıpratıcı bi surecmis, lohusa sendromu da neymis Allah sağlıklı bi evlat verdikten sonra neyi sorun ediyim diyen ben çok büyük konusmuşum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…