2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sadece krem mi verdi doktorunuz başka tedavisi yapildi mi ?
Çok geç iyileşiyor muş uzun zaman sürüyor diyorlar ama inşallah öyle bir durumla karşılaşmayız
Yani bende yıllardır var 3 yıl önce bi doktora gittim zararsız hiç kurcalama dedi. Şimdi hamilelikte büyüdü hatta bi ara kan pıhtısı oldu popomun üstüne oturamıyordum yürüyemiyordum. Kesip kanı boşalttı rahatladım. Birde krem verdi şimdi azcık rahatsız hissetsem kullanıyorum. Hamilelikten sonra basıl olur bilmiyorum ama bildiğim etrafımda çok kişi muzdarip ve geçmiyor yani lazerle alıyorlar diye biliyorum ama tekrar nüksediyor. O yüzden çok abartılacak bi durum değil aslında çok takma kafana.

Çok sevindim sağlıklı anneli babalı uzun ömrü olsun inşallah güzel bir doğum hikayesi duyduğuma da çok memnun oldum kaç gündür rüyalarıma giriyor çok korkuyorum
Çok teşekkür ederim. Ben de çok mutlu oldum güzel şeyler yazabildiğime, ben de korkuyodum ama hiç korktuğum gibi olmadı. Umduğundan daha güzel olsun senin de.

Evet doktor da dedi senden kalsiyum alması lazım mahrum etme dedi. Bikac gün yapicam yine de bu diyeti inşallah çıkmaz. Bide bugun ablam emzirdi bebeği, onu emdi tabi onun bebek 20 aylık, sütü daha az geliyor. Sanırım benimki fazla geldiği icin istemiyor çünkü 2 gündür epey arttı ve meme reddi de 2 gündür başladı. Beyin fırtınası yaptık bu sonuca vardık, emzirmeden biraz sağıp öyle emzirmeyi denicem

Senin ki baya uzun zaman olmuş bende yeni olunca bir tedirgin oldum kötü bir şey olmasın da diğer türlü bir şekilde geçer inşallah

Canım yenidoğan bebeğe 20 aylık bebeğin sütünde ki şeyler ağır gelmiş olabilir, bir tek sen emzirmeyi denesen daha mı iyi olur acaba. Birde sütün tazikli geliyor ise de bebek kendini geriye atıyor ilk çocuğum da aynısını yaşadım ön sütü biraz sağdıktan sonra emzirince sorun çözüldü. İlk bebeğim alerjik idi 2. Ayında çıktı bu arada. Birde kızlar kimyon çayı için mutlaka gaz için çok iyi geliyor üstelik sütü de arttırıyor, iki çocukla buralara uğrayamaz oldum ama görünce bi faydam olursa diye yazmak istedim bebeklerimiz sağlıkla büyüsün inşallah

Az kalmış ya herkes ne çabuk doğurdu bizde ekime doğru gitmeyelim de hepimizin doğumu Eylül'de olsun bari
Haha bende ekime sarkıcak diye düşünüyorum dün ekim anneleri paylaşım alanına baktımda bizim sayfa süper ya beğenmedim orayı

Cok teşekkür ederim ben de denicem biraz sağmayı, ablamın sütü cok yavas çoğalmıştı hiç aklımıza gelmiyor böyle şeyler o yüzden

Hepimizde ayni dert bu ara bebisler gazlandi uykudan aglayarak uyaniyorlar, kiyamiyorum hic
Şimdi eşimin ısrarı ile mama verdim. Sakinleşti. Sütüm var, neredeyse 1 saate yakın iki göğsümden de emzirdim bugün hep. Söylenerek verdim mamayı ama kızım sakinleşti. Yeterli, besleyici değil mi acaba sütüm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…